Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Що знаєте про органічне землеробство?

 :: Сергій Клу

Оценить эту запись
04.09.2008 в 13:06 (3338 Просмотров)
В Полтаві є клуб органічного землеробства
Категории
Без категории

Комментарии

 1. Сергій Клу -
  Аватар для Сергій Клу
  http://klubozpoltava.blogspot.com/
 2. Odo -
  Аватар для Odo
  Так само, як і про неорганічне — нічогісінько не знаю. У Вас там книжечка прорекламована на сторінці "Анастасія" В. Мегре, хотів спитати, Ви прихильник Мегре?
  Обновлено 04.09.2008 в 16:28 Odo
 3. Сергій Клу -
  Аватар для Сергій Клу
  Так прихильник ідеї неруйнування природи і щасливого життя не зважаючи на політику і решту негараздів.
 4. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Щасливо існувати у гармонії з природою, та ще й "не зважаючи на політику й решту негараздів" можна лише на безлюдному острові.
  Можете про це землеробство розказати своїми словами?
 5. Сергій Клу -
  Аватар для Сергій Клу
  Вперше про органічне землеробство почув в травні поточного року. Основна ідея ОЗ - навчання у природи. Земля не копається. Робляться на городі грядки і стежки між ними. Стежки не обробляються, а грядки обробляються на глибину не більше ніж 5-7 см. Хімічні препарати, отрути, мінеральні добрива не застосовуються. Готуються і використовуються компости. Відновлюється гумус. До грядок застосовується мульчування. Я тільки навчаюся, але результати уже відчув. Роботи стало менше. Результат від роботи краще. Можна в пошуковику набрати Курдюмов і почитати Розумний город і Т.Д. А Мегре закликає до позитивного мислення і запобігання новому потопу чи іншому катаклізму. Людина - досконаліша компютера і може відновити свої здібності дані їй відновивши гармонію з природою.
 6. Odo -
  Аватар для Odo
  Сергій Клу, дяки дуже цікаво. Особливо порадувало, те що "Хімічні препарати, отрути, мінеральні добрива не застосовуються". Думаю, за цими технологіями майбутнє.