Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Вони вірили в життя після смерті, кохання після сексу, крем після гоління...

 :: Glam00

Оценить эту запись
22.09.2008 в 11:59 (2196 Просмотров)
Така тут справа делікатна... хто вірить в кохання? Я от вірю в кохання виключно в форматах МР3,DVD чи CD словом ,щоб не вдаватись в подробиці-кохання в тврчості для мене прийнятне,а кохання в житті між двома дорослими людьми протилежної статі-міф. Зараз може дехто собі подума:"та що вона там розуміє про кохання,мать ніколи не мала нормальних стосунків",тож поспішу повідомити,що стосунки мала,двоє з них навіть були серйозними,а одні з тих двох закінчились весіллям. Тобто не закінчились,вони тривають і по сьогодня, і їм вже минуло шість років. Та перейдемо до суті питання. Останнім часом,не буду вираховувати скільки саме,ми з "половиною" знаходимось у стані "перманентно миру",як бути більш песимістичним,то можна сказати й "перманентного розлучення"-як хто забажає. Чи варто мені хапатись за якісь соломинки стереотипів і умовностей,аби рятувати нашу сім"ю? Чи варто собі,йому,всим казати щось про любов,якої на справді нема? Я знаю що таке любов-я люблю свою дочку,люблю себе,люблю Батьківщину-і зовсім не хочу для себе обесцінювати це слово,вживаючи його до людини,з якою ми втратитили основне розуміння і йдем далі по життю разом лише "томущатактреба". Можливо,я все якось загостро змалювала-чоловік в мене нормальна доросла людина,я його поважаю,і не бажаю зла,чи чогось поганого,просто до мене прийшло розуміння того,що зазвичай не бачиш у той час,коли мозок,наче вірусом, вражається закоханістю і бажанням бути з іншою людиною. Ти в той момент або взагалі не бачиш недоліків (це не мають бути загальні недоліки,це можуть бути ті риси,котрі неприйнятні особисто для тебе),або ж потрапляєш в світ ілюзій,в якому перекроїти,перевчити,змінити дорослу,сформовану людину здається як два пальці обасфальт...Але змінювати когось-дуже і дуже нерозумна справа,тепер я знаю,і можу роздавати поради.
Чи варто було варити цю всю кашу з цукерками-світанками-поцілунками-весільними сукнями-пелюшками-пустушками-першими кроками-річницями...ТАК! Моя відповідь-однозначне і тверде "так".Тепер я,наче чарівне люстерко з "Білосніжки"знаю,хто на світі всих миліше,всих гарніш і розумніш-моя маленька принцеска,котра собою завжди зможе заповнити будь-яку проріху в моєму серці,хто б її там не залишив.А це варто того,щоб колись,хоч раз сказати "так",стоячі на зеленому мармурі краєзнавчого музею перед обличчами безумних родичів,які здається сенсом свого життя інколи роблять "видання" своїх чад.
І тоді думаєш: "в мене все буде по-іншому, він/вона не такий,як усі,ми будем жити довго й щасливо,і помрем в один день!"-саме ось так,без жодної альтернативи та припущення найменшого відхилення від курсу. З дитинства нас готують до довгого й щасливого життя у парі із спорідненою душею,не відкривючи нам таємницю про те,що кожен третій шлюб розпадається,а кожне друге весілля-фарс. Ми самі до цього приходим або коли самі проживем усе те,що описано вище,або раніше-надивившись на досвід знайомих,а потім всі з якогось боку жалкуєм-хто про вчтрачений час,хто про нерішучісь-а якби все й справді могло вийти по-іншому...?
Але я вже до цього і прийшла,і пройшла,та чому ж на мені суспільня накувальня? Чому мої страхи,моя невпевненість у своїх силах,котрих підгодовуються відлунням якихось щасливих днів не дають мені взяти за руку свого благовірного і піти з ним пліч-о-пліч у новий світ,назустріч нвому,кращому життю,а коротше в Відділ Реєстрації Громадських Станів,і не поставити закарлючку,що майже шість років була моїм "новим" підписом в докуметі,котрий би став противагою до рожевенького свідотства про одруження?
"Але в вас же наче така сім"я" -скажеть всі мені. "Він що п"є?"-та ні не п"є, "Він що гуля?"-та ні ж бо! Хіба маєм ми вдвох запити,загуляти,заробити собі психоз ,щоб мати причину розійтись в різні боки? Знаєте,я така винахідлива дівчина,я стільки неіснуючих причин вже навидумувала,по яким я маю бути з ним поряд-але час іде і щомісяця,чи щотижня мене прбиває,накриває інсайт ія розумію, що означає слово "зря"(пробачте мій русизм). Потім знов мир-життя,потім знов драма-театр,тепер ось ця прилюдна сповідь,яка думаю щось має змінити,бо я завжди вірила і вірю в силу слова,яке не є "горобець",і те що сказане,коли в нього віриш-набирає оберти і допомагає вершити справи.
Коли я сама-я сильна і весела,коли з ним-дратівлива і стомлена,коли я без нього-я сповнена запалу і ентузіазму,коли він поряд-апатія і гаснення. Ми мабуть надто схожі-ми не доповнюєм одне одному риси,котрих невистачає,а навпаки -підкреслюм і виводим з глибин одне одного все те,що намагаємось приховати від світу-чи то лінь,чи якісь фобії,загалом негатив.І от з цим розлученням-все так само,якби хоч один з нас був більш рішучим за іншого,то давно вже б жили окремим життям,але ж ні, ми, як ті миші- мордуємся,колемось,плачимо,та все ж продовжуєм жерти кактус...

Обновлено 22.09.2008 в 13:41 admin

Категории
Без категории

Комментарии

 1. Rescue Diver -
  Аватар для Rescue Diver
  ...Але змінювати когось-дуже і дуже нерозумна справа,тепер я знаю,і можу роздавати поради.
  И да и нет. Мой стаж в браке всего немного меньше вашего, но у меня и близко не намечается подобных размышлений. Верно, человека не изменить...если он сам того не хочет. В этом и кроется секрет (по меньшей мере моего) счастья. И я и моя супруга, мы оба фанаты, если можно сказать, развития. Единственное, что не стоит забывать, что в процессе надо частично (нее больше и не меньше) учитывать интересы второй половинки. Когда оба супруга так поступают, то все ок, а когда только один - развод это вопрос времени. Но тут кроется и обратная сторона медали. Любовь вещь прекрасная, так ведь? Но это не единственное прекрасное творение рук человеческих на Земле? Есть и музыка и картины и стихи. Скажите, а если взять алфавит и случайным образом рассыпать буквы на листе, пусть в форме текста с пробелами и пунктуацией - из такого получится литературное произведение или красивые стихи? Наврятли. Так же и с любовью - пахать и душой и телом приходится изрядно. Когда отмирает влюбленность (то о чем вы написали), то для "строительства" настоящей любви,нужен хороший фундамент. Например дружба, взаимоуважение, одинаковая система принципиальных жизненных ценностей и т.п. ни в коем случае не жалость или что-то подобное. Попробуйте и все у вас получится. Как результат, это чувство становится со временем только сильнее.

  З дитинства нас готують до довгого й щасливого життя у парі із спорідненою душею,не відкривючи нам таємницю про те,що кожен третій шлюб розпадається,а кожне друге весілля-фарс.
  На мой взгляд правильно и делают иначе будет жуткая повальная предвзятость. Испоганить отношения легче чем наладить, потому такой маленький "кредит" в самый раз ;)))).

  ми, як ті миші- мордуємся,колемось,плачимо,та все ж продовжуєм жерти кактус...
  Аналогично, но я может это делаю ради "великой" на мой, сугубо личный взгляд, цели: стать лучше и передать эти знания детям, чтобы им хоть не тот же самый кактус жрать пришлось или хотя бы меньше колоться. ;))))))))))) Плюс, там, где мы "кактус" уже сожрали, нам там больше не колется. ;))))
  Обновлено 22.09.2008 в 13:59 Rescue Diver
 2. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Я мабуть не можу нічого "такого" казати, бо не мала того, про шо Ви пишете. Я можу лише дечому повчитися у Вас. Але хотілося б сказати - Робіть краще для себе. Ніхто про Вас не попіклується, про самопочуття, про внутрішній світ, про якісь переживання окрім самої Вас. І якщо вже Ви розумієте, що до кращого не повернути, нащо продовжувати агонію? Це як відрубати хвостик собаці по шматочкам. Боляче руйнувати те, що вже є. Але потім все одно настане час, коли почнеш мимоволі жалкувати. Жалкувати про будь що, зроблене чи не зроблене. Це в людині таке закладено природою - жалкувати. Хочеться побажати робити у житті такі кроки, про які не буде часу (чи то пак думки) жалкувати.
  Хотілося б сказати шось типу - "Не треба! Подумай тричі, а то і десять разів, перш ніж ламати собі життя!!" А потім пригадала, як це - розходитися з людиною, з якою вже нічого не тримає...і хочеться, і боляче. Моеж, хтось і засудить те, що я написала - що підбурюю чи ще шось. Але ті, хто відчув всі "радості" розриву, зрозуміють...
  Обновлено 22.09.2008 в 14:09 laithemmer
 3. aneisha -
  Аватар для aneisha
  може то емоції?
  якщо ні, то крім як "дуже жаль" (мені насправді дуже жаль) думок в голову не приходить.
 4. Rescue Diver -
  Аватар для Rescue Diver
  Пара слов к тому, что написал. Еще раз скажу, что если что и делать, в первую очередь с собой, то только взаимно. Если что и перестраивать в привычном для себя порядке вещей, то только взаимно. Если что-либо начинать, то только с тем человеком, который сам таких изменений хочет...но если кроме себя, это никому не нужно, то рубить с размаху и никогда не оглядываться. Однако стоит перед этим хорошенько подумать и поговорить по душам - открыто и без намеков.
 5. Glam00 -
  Аватар для Glam00
  Ми майже щодня про це розмовляєм,намагаємось не втрачати контроль над ситуацією,і оскільми одружились на гарячу голову,то нехай хоч розлучення стане обдуманим і конструктивним рішенням. А змін і перетворень ми звісно ж бажаєм,але чомусь прагнення в нас різні,так як і мета.
  Хай це суперечить принципу моїх дій протягом останніх шести років життя,але ранні шлюби в своїй більшості обречені на невдачу...
  Щоб отримати права ми йдемо на курси, тоді чому щоб створити сім"ю від нас треба лише пара підписів і сто гривень за заяву? А це ж не катання на машині,це-життя,це роки...Так хочеться не помилятись приймаючи подібні рішення.Хоча вірно-що би ми не зробили-все одно будемо жалкувати.
 6. Rescue Diver -
  Аватар для Rescue Diver
  А змін і перетворень ми звісно ж бажаєм,але чомусь прагнення в нас різні,так як і мета
  Вот это жаль
 7. Ket -
  Аватар для Ket
  Харошо, что любви хватило на рождение и взросление ребенка, так природой и задумано. Думаю не стоит ради долга терять себя. Мне кажется выход из данной ситуации ничего кардинально не меняя пожить отдельно. Самое главное это сохранение обыкновенных человечиских отношений.
 8. Odo -
  Аватар для Odo
  Згоден з Ket, коли є така можливість пожити окремо, спробуйте, самі потім зрозумієте, як саме Вам краще разом чи окремо.
 9. Glam00 -
  Аватар для Glam00
  Ми вже спробували пожити окремо-це тривало майже п"ять місяців,наче й мені його,й йому мене не вистачало...тепер знов разом,минув рік,і -чегова криза.... Може це все працює,як пісочний годинник? Позитивні віддчуття у стосунках зтікають,як пісок і врешті закінчуються,і потрібно щось зробити,подолати,аби знов той годинник перевернути і пісок посипався знов...
 10. Ket -
  Аватар для Ket
  Я вижу "подолати" есть желание и у Вас и у мужа. Может дело в пресности отношений, привычке. Тада обстановку сменить, поехать отдохнуть вместе, что-то совершить из ряда вон выходящее. А у Вас страсть к нему осталась. И причина, почему вы себя с ним чувствуете скованно?
 11. Ket -
  Аватар для Ket
  И еще, может с другими нужно сравнить, по крайней мере попытатся пообщаться.И если интуиция все же говорит, что спасти ничего нельзя, то стоит ли терять время? Если бывший любимый человек останется верным другом на всю оставшуюся жизнь, то это тоже очень и очень не плохо.
 12. Odo -
  Аватар для Odo
  Як на мене, будь-який шлюб — це валіза без ручки, і нести тяжко і кинути шкода.
 13. nickeler -
  Аватар для nickeler
  сподобався конструктив оповіді... нічого радити не буду, бо не маю на те права. бажаю лише вам обом прийняти правильне рішення. тримайтеся!
 14. aneisha -
  Аватар для aneisha
  +100
  не брать дурного в голову, а важкого в руки