Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Цитати

 :: Записки "Скаженої Білочки"

Оценить эту запись
05.03.2009 в 22:58 (2899 Просмотров)
[COLOR="Green"]«Я не хочу боротьби чи війни статей і не проповідую їх. Просто вважаю, що суспільство має будуватися на справедливих засадах. У всьому. Звичайно, цікавіше займатись інтелектуальними питаннями, аніж варити їсти, прати, бігати на купівлю. Та це цікавіше не лише чоловікам, але й жінкам. Тому: чому б не поділити нецікаві заняття справедливо навпіл? Я думаю, це і називається фемінізмом».

Соломія Величко
[/COLOR]
Категории
Без категории

Комментарии

 1. nickeler -
  Аватар для nickeler
  не плутайте тіки гендер і фемінізм.
 2. aneisha -
  Аватар для aneisha
  агамсь, а назагал, канєшно правільно))))
 3. EmilyPlay -
  Аватар для EmilyPlay
  nickeler- хто плутає?
 4. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Фемини́зм (от лат. femina, «женщина») — общественно-политическое движение, целью которого является предоставление женщинам всей полноты гражданских прав.
  Ге́ндер (англ. gender, от лат. genus «род») — социальный пол, определяющий поведение человека в обществе и то, как это поведение воспринимается. Это то полоролевое поведение, которое определяет отношение с другими людьми: друзьями, коллегами по работе, одноклассниками по месту учёбы, родителями, случайными прохожими и т. д.
  війна статей це і є фемінізм, як на мене. надто агресивні представниці цього напряму, і ратуючи за свої права не соромляться попускати чоловіківю а то, про шо пише пані Соломія, мені імпонує розглядати як одну з віх гендеру. отакво.
 5. EmilyPlay -
  Аватар для EmilyPlay
  та ніхто, наче, і не плутає ці два поняття :). а сучасний фемінізм - це вже не війна статей за рівні права, а якраз те, про що пише Соломія Величко, імхо, якраз і є суттю сучасного фемінізму.
 6. aneisha -
  Аватар для aneisha
  чогось згадалося. ось зовсім нещодавно за трибуну ВР випхалась тоьтя під назвою Інна Богословська. як всігда, був скандал, далі не вдивлялась/вслухалась, але одна репліка з непамятаю чиїх вуст звучала так: "ось одна вже бореться за свої права".
  мені сучасний фемінізм (якшо він канєшно єсть)видається перетягуванням ковдри. бабі впадляк варить їсти, вона лягає під кошельок, отримує машину, посаду і дере горлянку "Я феміністка, я за права женсчін!!!" тьху.
 7. EmilyPlay -
  Аватар для EmilyPlay
  aneisha- в тому то й річ, що і Україні його немає...принаймні, як дійсно конструктиву, а не "перетягування ковдри" як Ви висловилися.
 8. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Емілі, ага, в нас взагалі конструктиву маловато))))
  я взагалі не знаю шо то таке і навіщо воно треба той фемінізм. маю на увазі зараз, у нинішніх умовах. жінка нині може мати все, якшо захоче, звісно. і чоловіки (вони, канєшно, тож різні бувають) жінок сприймають належно. Думаю, що в силу своєї відсталості, нам треба ще часу, аби стати розумнішими і не вигадувати собі проблем на одне місце.