Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Оцените стих! Жажду безжалостной критики)

 :: 23q

Оценить эту запись
23q
26.10.2008 в 15:40 (5671 Просмотров)
Мысли…о тебе…


Утро... встал… увидел солнце...
Почему... летят... столь быстро дни...
Вспомнил... зиму... ты в сторонке...
Почему... почему... почему мы одни...

Зачем тогда мне свет ...лучи звезды...
Зачем признания… яркий бред...
Зачем любовь... ненависть ...грусть...
Зачем закат мне... и рассвет...

Наверно далеко ты от меня...
Возможно, и на том конце земли...
Мысли... кругом голова...
Но уходить... постой ты ...не спеши...

Я знаю ...яркий пыл...
Ушедший... как звезда с небес...
Вернеться вновь… воскреснит из могил…
Как мученик воскрес… воскрес…


30/05/07
Категории
Без категории

Комментарии

Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
 1. admin -
  Аватар для admin
  Не знаю, що це за стиль написання вірша, але ІМХО, інколи зникає рима.
  І ще чому "лучи звезды", а не "луча звезды"?
 2. aneisha -
  Аватар для aneisha
  багато ... за ними ... усе... губиться...
  зараз багатокрапку використовують чи не на кожному кроці. мабуть, намагаючись показати якийсь прихований зміст. натомість, виникає відчуття незавершеного запису у дівочому щоденнику 9-класниці. по пунктуації десь нікелер викидала ссилку з приводу. отам все дуже правильно написано.

  трабла з римою. таке враження, наче підбиралась під слово попереднє, а розмір не враховувався.

  тема стандартно-заїжжена. подача з огляду на це, не вражає.
  стандартний написаний " в стіл" майже вірш.

  ЗІ: на все оте мною накакане ображатись не тре. всьо од чистого сердця на благо творчості)))))
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  кхм...я сьодня велікій крітік. я єсмь в ролі, так трапилося, що три години аналізували "містєцтво". скажу, раз просите. без обід.
  три крапки ставлять тоді, коли хочуть показати глибину мислі і її польот, а тут його немає. так шо ваздєржитєсь.
  Анейша в принципі вам все сказала, при чому правильно. А я процитую почуту сьогодні думку "не пишіть, якщо можете не писати" і багато читайте якщо хочете писати гарно. а якщо ви просто гралися римами і словами - ну шо ж, буває...
 4. 23q -
  Аватар для 23q
  спасибо за критику) похоже игрался словами в этакий период моей жизни)) нашел случайно перебирая старые файлы в пк,думаю выставлю на обозрение)
  А, сказать по-правде я так и думал, только убеждали меня в обратном, нужен был чисто незаинтересованный подход).
 5. nickeler -
  Аватар для nickeler
  23q, нічо, ви не ображайтеся. якщо відчуваєте в собі порив - то над формою можна попрацювати. радять читати більше всякої поезії. розвивати досвід читання. тоді стане зрозуміло, як краще не робити і до чого варто тяжіти.
 6. paxomo72 -
  Аватар для paxomo72
  с каждым стихотворением человек становится лучше.. но не все начинают с одного уровня. нужно проделать длинный путь чтобы стать хорошим поэтом =) (в данном случае) Продолжай и оповещай о своих новых произведениях. с удовольствием почитаем)
 7. classic -
  Аватар для classic
  Парень. Не обращай внимания на все вышенаписанные "рецензиии."
  [COLOR="Red"][образи інших користувачів, видалено адмінстратором][/COLOR]
  А пишешь ты хорошо. Я бы сказал, редко. С душой. И никого не слушай. Не ищи рецензий и оценок. Критик это всегда несостоявшийся создатель. А ты создатель.
  Может что-то не так. Может что-то не то... Но это закон творчества. Завтра будет лучше чем вчера.
  Если захочешь написать, вот мой E-mail: tola47@rambler.ru
  Уже хотел закрываться и нашёл там что-то, где ты соглашаешься, что ты "случайный". Завистливик тебе это сказал. Не дури, парень. Пиши. Не знаю, кто твои "рецензенты", но на своём веку я видел таких много.
  Но помни главное. Пиши тогда, когда не писать уже не можешь. Иначе будет очень стыдно.
  С уважением Анатолий Докукин.
  Обновлено 03.11.2008 в 20:00 admin
 8. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  classic, хотіли як краще, а вийшло як завше?
  Писати про свої думки стосовно вірша - одне, а ображати інших форумців - зовсім інше. Цих "змій з медалями" Ви взагалі не знаєте, і чим вони живуть теж не знаєте, а інакше б не писали про кляузи етсетера.
  Було б непогано вибачитися... все таки Вас ніхто не образив.
 9. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Шановний Класік, у Вас усьо впорядку? бо Ви всюди бачите тільки негатив. Воно то справді, "якшо у вас манія переслідування, це ще не означає, шо за вами не слідкують", але ж не до такої міри.
  Ви от самі сказали про те шо "шось десь не так". так от на оте "не так" і було вказано. Аби людина, яка хоче шось творить працювала над собою. Це було з бажанням лише вказати автору на зроблені помилки, а не аби його образити. І він, навідміну від Вас, сприйняв адекват адекватом. За шо йому великий респект.

  Щодо іншого. Кляузи із тут присутніх поки шкребете тільки Ви. Ху ем ай, ви навіть уявлення не маєте, тому ваздєржитесь пліз від необгрунтованих звинувачень на адресу мого ГЖЕДу. Ви тут такий умний "і все-то вы, товарищ майор видели, и везте-то Вы побывали".
  свою думку висловлюйте, чим би дитя не тішилось. а от від образ, будьте-ласкаві, утримайтесь. І не таких рецензуючих рецензентів бачили. А то налякали стару бабу голим ....
 10. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Класік, пліз, поконкретніше, на яких сайтах, на вашу думку ви могли когось бачити? і друге питання - який стосунок те "бачення" має до поезії? І взагалі непогано було б вибачитися, якщо ви ще й журналіст то мали б володіти засадами етики. І "тикати" незнайомим людям теж нехарашо. І взагалі, іи не в темі, розслабтеся, бо за вами прийде бабай! (ототожнення з Бабаєм з фотоклуба - савпадєніє!)
  Обновлено 03.11.2008 в 20:02 admin
 11. classic -
  Аватар для classic
  Он як накинулись!Алчуть та жаждуть крові! А дзуськи вам. Тому що кляузи пишуть аноніми, як от ви. Змії там різні, анеши.А я назвав своє ім"я відкритим текстом.То за що ж я перед вами повинен вибачатись? Може вам ще прізвище тещі назвати?
  А думки я висловлюю відкрито і нікого не ображаю. Тому, що того, хто мав би образитись, в природі не існує. Змія, покажи свій паспорт? Нема? Ну і тебе нема. Адью.
 12. aneisha -
  Аватар для aneisha
  паспорт? приходьте - покажу. і не тільки паспорт. можу ще й паспортом показать туда, де тополя квітують рік за роком.

  ЗІ:а Вашої крові нам не нада. нам би шось посвіжіше і більш оригінальне. а то, каужть, шо з кровью і прибабахи її попереднього власника можна всмоктати. нам воно не тре.
 13. nickeler -
  Аватар для nickeler
  classic, рекомендую вивчити матчасть, тобто особливості життя і спілкування на подібних форумах. мені немає потреби називати своє ім"я, яка вам з того користь. багато людей тут знайомі особисто, до форуму чи в процесі. тому хто треба, знає те що треба. а вам воно зайве! Ви ж не мент якийсь шоб "дакумєнтікі правірять", чесслово, доросла людина а поводитеся некультурно.
  А думки я висловлюю відкрито і нікого не ображаю.
  да прям так і не ображаєте!! Адмін в курсі, ЩО він зніс! а якщо зніс, то таки ображаєте!
  Змії там різні, анеши.
  ну от хоча б за таку зневагу можна отримати паспортом по різних місцях. якщо вам відомо, в посвідченні члена НСЖУ єсть така графа "творчий псевдонім", то вважайте що в декого він звучить не на слов"янський лад. Не всім же жити по одному алгоритму. А будете ображати - будемо скаржитися. Ви попереджені. Поводьтеся пристойно!
 14. Руда -
  Аватар для Руда
  Шановні, "дома новы, да предрассудки стары..." Скільки часу я не була на форумі, а коли повернулась, то нічого незвичного не знайшла. Рідний гадючник, даруйте на слові, де всі тільки шукають приводу, щоб перегризтися.
  Щодо вірша. Це не шедевр з точки зору історії літератури. Але в цьому немає нічого поганого. Не треба обов1язково намагатися написати шедевр. Можна зав!язати собі шлях до поезії. Поезія народжується. Якщо ти будеш правити новонароджений вірш, то правка приляже до нього, як інородне тіло, як милиці. Поезія не може бути висловлена. Це або є, або його нема. Якщо ти знаєш, що рима кульгає, але тобі пишеться саме так - напиши, не руш, може, ти цей вірш нікому не покажеш, але не каліч його, не каліч ту хвилину, ті емоціїї, які тобі нашептали його. Це - фотокартка певного моменту твоєї душі. Існує тенденція серед письменників, коли автор усе життя пише один твір, вважає його головним звершенням свого життя, а потім сучасники захоплюються саме тим випадковим віршиком, який митець написав на замовлення і зовсім про нього забув. Якщо хоч в одній людині твоя недосконала поезія щось пробудила - вірш виконав своє завдання. Якщо людина написала цього вірша, навіть, якщо це щоденник школярки, він для неї щось означає, це певний згусток емоцій, певний поріг, який людина перейшла до прекрасного, певне зрушення у свідомості людини. Тому нам дорогі всі наші, навіть найгірші, вірші. Вони наші Рубікони, зарубки на серці. Для кожного поета свій вірш - найгарніший, бо це- частина відкритої душі, яку ми показали світу, раптова незахищена щирість.
  Тепер сувора реальність критика. Цей вірш несе емоційне навантаження, може його передавати, впливати. Але він недосконалий щодо форми, змісту.
 15. Руда -
  Аватар для Руда
  Мысли…о тебе…


  Утро... встал… увидел солнце...
  Почему... летят... столь быстро дни...
  Вспомнил... зиму... ты в сторонке...
  Почему... почему... почему мы одни...

  Зачем тогда мне свет ...лучи звезды...
  Зачем признания… яркий бред...
  Зачем любовь... ненависть ...грусть...
  Зачем закат мне... и рассвет...

  Наверно далеко ты от меня...
  Возможно, и на том конце земли...
  Мысли... кругом голова...
  Но уходить... постой ты ...не спеши...

  Я знаю ...яркий пыл...
  Ушедший... как звезда с небес...
  Вернеться вновь… воскреснит из могил…
  Как мученик воскрес… воскрес

  Римування.
  Впадає в око точна банальна (банальна - термін, а не образа) рима - дни-одни, бред-рассвет - тобто, загальновідома, часто вживана для вираження подібного смислу рима, у якій точно співпадають звуки. Така рима характерна для народної творчості і з точки зору літературознавства є найпростішим її варіантом. Впадає в око бідна рима, коли 2 слова взагалі не співпадають ні за ритмом, ні за звучанням - солнце - в сторонке. Така рима робить вірш кострубатим.
  Неточне римування зовсім не недолік, якщо воно стилістично виправдане, чого ми не бачимо.
  Зачем любовь... ненависть ...грусть...
  Зачем закат мне... и рассвет...

  Щоб зберегти розмір римування, автор вдався до зміни наголосу в слові ненависть, таке явище допускається, але в данному випадку воно не виправдане й ріже око, слух.

  Вернеться вновь… воскреснит из могил…

  Якщо автор навмисне не вдався до зміни орфографії зі стилістичною метою, то йому потрібно уважно вичитати твір.
  Cтиль
  Назва вказує на стилізацію вірша під "потік свідомості", але форма й зміст не витримують конкуренції з іншими зразками цього жанру і нічого не дають літературі.

  На останок, попрошу не ображатись на сувору критику, ви ж не ображаєтесь на
  лікаря, який знайшов у вас хворобу. Свої вірші я критикую набагато суворіше. І раджу всеодно писати. Тому що я вже давно не пишу, оскільки бачу всі свої хиби. В мені боряться бажання написати і обізнаність критика. Критик переміг. І це погано.
 16. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Свої вірші я критикую набагато суворіше. І раджу всеодно писати.

  пані Руда, без образ, але в мене є знайома, яка впевнена, що якщо можеш не писати, не пиши. І я того ж раджу. Бо коли підтримуєш графоманство, стаєш співучасником злочину. Я не про автора вірша, який ми обговорюємо, бо він "покаявся". Я про тих, хто піідтримує "туфту", а потім та туфта вилазить у збірочкиі їм співають оди ті, кому так зручно. Приклад хочте? Леся Мудрак, фор ексземпл, Юхніца Женя...біше не згадаю, бо "не к ночі сказано" тьху-тьху
  Або є в нас лікар писака в Полтаві, його хвалять, бо він коряво пише, але пише, а хвалять рідні і колеги, а не критики... в результаті товста збірка опусів, а по суті макулатура. Про дещо з моїх творів непогано відгукнувся пан Андрусяк, сказав шо я взялася за важкий пласт і треба багато робити, аби його осилити. Цього літа я думала видати збірку, навіть з видавцем спілкувалася. Але передумала. І не фінаси тому перепона. Бо знаходять жеж, і друкують. А мені соромно показувати це, хоча воно вже показане в збірках. Але коли хваялять відверту "висмоктану з пальця" писанину, навіть якщо вона моя, в мене тотальне несприйняття. І мені тут не "аби погризтися", а просто дратує, коли починають розказувати про емоції, почуття і те.де, а забувають про признаяення поезії - не дратувати, а давати харч для розуму. я дуууже не терплю графоманів, нехай роблять шо хочуть, але не пишуть.
 17. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ПиСи: знайома - Лауреат Гранослова і людина, яка працює професійно з поезією
 18. Руда -
  Аватар для Руда
  Прихначення поезії-давати прихисток емоціям.Затятий літературознавчий снобізм.не всім бути геніальними кухарями, то не готувати, не в усіх є голос як у Монсерат-то не співати, навіть, коли дуже хочеться у компанії друзів. Пиши, як хочеться, як це, насамперед, для тебе щось важить. Будь об!єктивний до своїх віршів, але пиши, як інакше не можеш. Не всі народжені геніальними. Якщо одна дружина непомірно гордиться своїм корявословим хірургом-поетом - хай пише. Кому потрібно, той оцінить. А сміття, яку б йому презентацію не влаштували, всеодно залишиться сміттям.То чого переживати! Всякому городу нрав і права, всяка іміет свой ум голова, всякому сердцу своя есть любовь, всякому горлу свой есть кус каков, так, здається. То до чого ця нетерпимість і занудство! Я тружуся в поті лиця і всеодно, свої набагато кращі вірші вважаю недостатньо хорошими, ось який я вимогливий! І така сама серйозна тітонька мені сказала, що я повинен трудитися ще більше. Та релакс. Людина написала вірша. Йому від того полегшало. Яка користь буде від того, щоб, замість писати вірші, займатися самобичуванням! А інші не визнають, що поезія - це каторжний труд, тому я ненавиджу графоманів. А за що їх ненавидіти! Графомани є від будь-якої професії! За що Поплавського ненавидіти. Ну любить дядько співати-хай співає. Не хоч-не слухай. Живи всмак і не заважай жити іншим. Графомани не кусаються.
 19. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Дик, пані Руда, не можу з Вами не погодитись щодо "хоцца-пиши". Мені багато чого хоцца і я багато чого роблю. через те шо якась зміюка мені скаже "Фе, мені не подобається " і розкаже чому, я те шо подобається робити не перестану. Справа ж не в тому. Любому і шановному автору вказали на помилки (чого він, до речі і просив), він їх нормально сприйняв, як зробила б це адекватна людина. от і все. і ніхто нікому жити не завадив. спиталися - відповіть отримали. Халас. а графоманство, яке виставляється замість шедевра - таки зло. Хто кого любить чи ненавидить - діло десяте. то справа приватного смаку.
  ЗІ: щодо гадючника - Ви праві.Але ж Ви повернулися))))
 20. nickeler -
  Аватар для nickeler
  пані Руда а тепер почитайте за посиланням до чого призводять амбіції графоманів ЛітАкцент - світ сучасної літератури
  а ви їм - пишіть... нінада!! бо графоманія запанує у світі. не забувайте про те, що мистецький смак або є, або ж його немає... ви розумієте, що талановитим треба допомагати, а лайно - воно і саме пролізе. нічо особистого авторві вірша, знову ж таки, літдискурс :)
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя