Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Юліна тисяча

 :: черешня

Рейтинг: 5.00. Голосов: 2.
25.07.2008 в 12:18 (3630 Просмотров)
Після того, як Юля оголосила про видачу тисячі, ми з сестрою покопались в своїх дитячих паперах, де були табелі за 3-й клас, дипломи про закінчення муз.школи, учнівські квиточи, «анкети друзей», «новогодніки» та інші цінні речі.
Витягли на світ дві ощадкнижечки. Бабуся поклала онучкам. Благоразумно вирішили почекати, щоб не задавили, бо по ТБ страхи біля ощадбанків показували. Думаєм, перечекаємо , а потім підемо і в один день заберем свої дєньжонки і в той же день їх і процвиндримо.
І ось нам здалось, що пора б навідатись і забрати свої грошики. Вже ж більше ніж пів року пройшло, мабуть там тишь і гладь...бери-не хочу .
Вже початок мав насторожити...Прийшли. Ощадбанк виглядає як в 80-ті... календарі на стінах за минулі роки з котятами і трояндами,... липкі лєнти вкриті мухами,... грати, за якими сидять працівники банку-дебелі крикливі тітки,... покоцані меблі,..відсутність охорони...
Ну, располагающа обстановочка, щоб тут залишити свої гроші....
Людей було мало і ми аж зраділи- як вдало прийшли! Але з годинку простояли, бо тіточки розмовляли між собою про те, хто як солить огірки, ділились рецептами, водночас щёлкали дерев"яними рахівницями- вели якісь обчислення, значить....
Потім нас було помічено і сказано приходити в пт., на 8 год за талончиками, а потім вже з "валшебним" талончиком нас включать в список щасливчиків, які будуть чекати своєї тисячі. В кінці інструктажа тітка зміряла нас поглядом і в її голосі проскочив сумнів, що до того, чи ми зможемо той талончик отримати... А чого не зможем, подумали ми...? Підходеш і береш. Чи як?
Сестра сказала, що навіть за реальну тисячу так рано не встане, а за примарну тисячу так і поготів. Тому я була командирована за талончиками сама. Е, братці, думаю, я ж вас перехитрю! Прийду в 7.00 і буду перша!
Прийшла в 7.00.............................................. ..................
.................................................. ......................................
Шо то чорне? Шевелиться... Шо за натовп зранку?А...поняв....
В авангарді-бабусі, ведеться штурм. Поодинока молодь розкривши рота стоїть в сторінці і знімає відео на телефон. Не знаю, чи щоразу таке твориться....Вже є очаги бійок...
Суть така: талончиків мало, а людей багато
Отримає той, хто «записався» і ходив справно відмічатись щотижня. Пікантність в тому, що таких списків кілька. Он одна бабця в синій кофті потрясає зошитом і каже, шо її список самий «достовєрний». А друга каже, шо «синьої кофти» ще й духу тут не було, як вона почала вести свій список....Тобто кінців немає...Та, що привезла талончики взяла в однієї список, назвала прізвища і роздала тим людям талони. Інші залишились ні з чим. Що там творилось. Як ту Юлю не називали...Як не кляли час нинішній..
«Приходьте наступної п"ятниці!»
Ясне діло, що ми не те що не отримали нічого, а навіть не зрозуміли з якого краю треба підступатись до цього діла... Мабуть піде наша тисяча на благо України, бо більше таких ранкових подвигів не здійснимо
Категории
Без категории

Комментарии

Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
 1. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Чері, читаю і пізнаю себе))))))
  я тоже подумала, шо місія нездійсненна, але врятувала маман, яка краще ніж я. знає нрави "синіх і красних кохточок". їй просто іноді доводиться спілкуватись із сусідками по під"їзду, а я навіть не знаю ху і з живе поряд з моїм хаузом.
  про шо це я? а, карочє маман провернула якусь махінацію, подзвонила доці і я приїхала зхаповнить якусь бамажку.
  сама б я ніколи на таке не відважилась, бо найбільше не люблю в цьому світі чекати і бюрократію.
  Обновлено 25.07.2008 в 12:36 aneisha
 2. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  ОООООО...знайома пісня....не знаю як, але моя бабця якось втислася в чергу і дуже швидко отримала гроші, хоча вона не криклива і так собі ніби відсторонена...)) Видать пощастило чи шо..
  А моя тисяча - хз чи вона жива ще!
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а в мене тисячі нема. є у маман. но маман сказала, шо хай та с...ка подавицця своєю подачкою. бо по суті, що таке тища гривасів? місяць "на харчування", або пару місяців "за кватиру"... сволочі вони всі...
  до пенсії по 60 тугріків Кабмін прибавив. Це тим в кого було "майже прожитковий мінімум", а тим в кого більше сім рублів. так... закінчую бо окромя йоптваюмать нічо не лізе на ум...
 4. aneisha -
  Аватар для aneisha
  нічого більше і не полізе на ум. патушо таки йоптваюмать...у мну баби в під"їзді так гнали, коли взнали про тищу, шо вуха скручувались в трубку, але як тільки з2явилась можливість пішли штовхаться і биться, аби талончика заполучить. отримали бабки і всьо равно матюкаюцця. так шо таки йоптаваюмать

  а тищу мона пропить, аби не ждать її півгоду штовхаючись під банком.
 5. черешня -
  Аватар для черешня
  А хотіла ж, мабуть, Юля зробити добро. Щоб її хвалили. Щоб згадували вдячно. А он як вийшло...
 6. Odo -
  Аватар для Odo
  черешня, мало яка добра справа лишається без покарання
  А от Сталіна завше згадуватимуть зі сльозами щастя, як вождя і "доброго" вчителя, котрого оббрехали злії люде
  Обновлено 25.07.2008 в 14:08 Odo
 7. черешня -
  Аватар для черешня
  Odo, ну точно ти там був! Бо про Сталіна теж згадували. "Нема на них Сталіна..!" казали бабці. Взагалі-то хоч і кричали бабулєнци, але видно, що цієї тусовки вони з нетерпінням чекали, і прийдуть в наступну пт, і трошки жалкуватимуть, коли отримають гроші, бо нізашо вже возмущатись буде. А так стоїш, кричиш, душа-нараспашку, ти-правий, вони-гади полосаті, і в конце-то концов!
  Подруг бойових знайдеш, поговорити є про що, дідки ще трапляються, не скучно.
 8. nickeler -
  Аватар для nickeler
  так коли б ту тищу принесли, ото інша справа, а так, з запущеним геморроєм і невідшліфованою системою видачі фіг всім а не тищу.
  ти думаєш, чому бабки такі злі? бо їм оті подачки кидають, а вони все життя інженерами, льотчицами, та хоть і швачками, проробили, і були потрібні. а тут їх за пушечне мнясо вважають... я б теж образилася.

  Одо, це не добра справа. Це знущання. Сім гривень - добавка до пенсії! і поштар має це носити! Блін, у мене є одне таємне бажання, що мєтєоріт з космосу х...нув у приміщення ВР під час засідання. шоб разом з комітетами їх... вона канешно інші прийдуть, але мене вже тіліпає від звуку їхніх прізвищ і тіпа "добрих справ"
  Обновлено 25.07.2008 в 14:24 nickeler
 9. Odo -
  Аватар для Odo
  Одо, це не добра справа. Це знущання. Сім гривень - добавка до пенсії! і поштар має це носити! Блін, у мене є одне таємне бажання, що мєтєоріт з космосу х...нув у приміщення ВР під час засідання. шоб разом з комітетами їх... вона канешно інші прийдуть, але мене вже тіліпає від звуку їхніх прізвищ і тіпа "добрих справ"
  Я згоден, що було би краще і цивілізованіше принести людям ті гроші додому, а не влаштовувати те безладдя, що нам його у барвах живописала черешня, але, що поганого у самому поверненні коштів?
 10. nickeler -
  Аватар для nickeler
  2Odo, погано те, що в нас як завше все через одне місце. і мо пам"ятаєте, як вони хтіли ті бабки видавати долларами. курс впав, вирішили давати таки гривнями, бо тіпа 980 гривень замість штуки - клієнти не поймуть!
  Два, пошта приносить додому ті кошти. Але чергу зо два рази вистояти треба - за "талончегом" і заявку отдать.
  Три, а якщо подумати, скільки вартували тища ТОДІ і ТЕПЕР? ну як на мене це таки знущання, подачка якими ця кобила купує собі президентське місце під сонцем.
 11. Odo -
  Аватар для Odo
  nickeler, згоден, що це той випадок, коли диявол ховається саме у подробицях, проте спробую поставити питання инкаше: було би краще тих коштів не повертати зовсім, ніж так?
 12. aneisha -
  Аватар для aneisha
  тища розходиться моментально. допоможуть ці бабки хібашо зовсім малоймущим. бо ж багацько бабульок, які отам ледь не б"ють одне одній морди - дружини ахвіцерів ітп. багато з них, мають більше, ніж працюючі. тим пачені в кого нема впевненості, що вони таки ті бабки отримають, ті ж хто отримали - де про них і забули.
  я думаю, шо такі подачки не є благом - то є справді знущання над тими, кому тих грошей ой як треба і прямо зараз, над тими, кому нема за шо СЬОГОДНІ купити хліба.
  а дехто користується ажіотажем, шоб довше прортиматись і сказать " ба, яка я хароша - усьо только для вас. давіться".
 13. nickeler -
  Аватар для nickeler
  2Odo: краще було б щоб це бабло перерахували комунпідприємствам авансом за послуги, або ще якось... або дійсно взагалі не повертали, якщо така геморна процедура видачі подачки. це низько і падлючно. і жити від тієї тищі не стане краще нікому. окрім тих, хто ініціює такі подачки.
 14. Scald -
  Аватар для Scald
  Згадую початок своєї роботи в Ощадбанку. Тоді саме почали видавати компенсацію по 50 грн. Ото де була веселуха я вам скажу. Приходиш зранку на роботу - а під дверима сидять. І сидять з минулого вечора. На роботі фіг проб"єшся, якщо прийшов пізніше 8 ранку. Натовп готовий був кожного підозрілого розірвати на шматочки і тут же з"їсти, якщо запідозрять, що хтось без черги хоче отримати ті нещасні 50 грн.
  Взагалі робота банку була майже паралізована в такі дні - вся каса займалася лише видачею компенсації. До того враховуючи, який "контінгєнт" там працював і працює - це було ще те задоволення...
 15. nickeler -
  Аватар для nickeler
  2Scald: а я про шо! мені довелося по роботі спілкуватися з "ажидающими"... блін, вони правда погризти за ті копійки готові! хіба можна людину до такого доводити!?
 16. rust -
  Аватар для rust
  Моя мама раз в месяц Юле 10 грн выслает переводом с уведомлением о вручении...
 17. aneisha -
  Аватар для aneisha
  ГГГГГГГГГГ і шо? повідомлення отримує?
  тепер зрозуміло звідки там бабки на торбочки і плащики))))))
 18. черешня -
  Аватар для черешня
  rust, ти не жартуєш???? !!!
 19. Uksus -
  Аватар для Uksus
  А хіба не можна ту тисячу не отримувати? Нехай далі лежить. Чи це обов’язково - битися за талончики? Мені здається, шо за цими грошима йдуть тільки ті, кому вони дійсно потрібні або хто отримує задоволення від черг та скандалів.
  Я теж працюю на роботі, де є причини для черг та криків. Так ось, відсотків 70 людей приходять просто шоб було, шоб покричати і відчути згуртованість і взаємодопомогу народу у справі вибивання правди з цих клятих кровососів.
 20. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Уксус, та можна і не отримувати. але шоб покласти її на рахунок теж тре талона отримати, а потім прийти написать заяву і всьо такоє. вопщем, мозготрьопство.
  а товчуться там і справді люди, яким нема більше куди виплюнуть свій негатив. ну або ті, кому справді дуже потрібно. Але чи потрібно буде тоді, коли її нарешті дадуть (чи кинуть, як подачку)
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя