Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Дідусь

 :: черешня

Оценить эту запись
04.12.2012 в 14:35 (1280 Просмотров)
Сьогодні минає 20 років, як немає мого дідуся.
Його не стало дуже рано, мені шкода, що він багато чого не встиг сказати нам з сестрою...
Він був художником, музикантом, перекладачем і просто гарною людиною...
А ваші дідусі ще є?
kobieta, laithemmer, nickeler и 1 другим нравится это сообщение.
Теги: сумно
Категории
Без категории

Комментарии

 1. Condor -
  Аватар для Condor
  Один 12 лет назад умер, со вторым сегодня вместе шифер на крыше перестилали, 80 лет ему, завидное здоровье.
  черешня нравится это сообщение.
 2. nickeler -
  Аватар для nickeler
  хороший пост пам"яті... моїх нема вже нікого - ні бабусь, ні дідусів... найбільше шкодую за маминою мамою... вона мені замінила дитячий садок.
  черешня нравится это сообщение.
 3. kobieta -
  Аватар для kobieta
  Я знала його ще менше - от тільки шо дізналася, шо він був музикант...
  Взагалі, аналогічні почуття - сум за тим, шо не встигла поговорити, і розпитати про дуже багато речей.
  Бажання переймати мудрість старших людей, дізнаватися про свій рід, про те, чим жили мої предки з'явилося не так давно - кілька років тому - і на той момент в нас лишалася вже тільки одна бабуся з того покоління, на яку і вилився шквал моїх запитань - зайнялася складанням сімейного дуже розширеного генеалогічного дерева, шо принесло мені неабияке задоволення.
  черешня и Lera нравится это сообщение.
 4. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а я з дитинства пам"ятаю, як ми співали "Катюшу".. і як бабуся любила пісню "Синий платочек"... а дід пройшов передову і ніколи про те не любив розказувати...
  черешня, Lera и МедведьЗлой нравится это сообщение.
 5. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Маминих батьків нема давно. Діда ніколи не знала. Він помер до мого народження. Знаю, що був художником і любив спиртне (мабуть того я так багато киряю;). З його сторони взагалі не знаю роду, а це шкода. Мама про нього неохоче говорить. Бабуся, жона діда, померла років 10 тому. Я її дуже любила. Вона цікаво розповідала про своє життя, дуже смішно і просто, навіть про найжахливіші речі, як то голодомор і воєнні роки. Знала чотири мови, багато де побувала, була шибайголовою і не вміла готувати торти)) Інколи вона мені сниться - і це хороші сни.
  Батьки мого батька ще живі. Дід ніколи нічого не розповідав. І мабуть не розповість уже. А ба’ ось недавно розказувала про своє життя, вперше за мої огогоскільки років. Генеалогію вона теж погано знає.
  Всіх родичів втрачаю на прапращурах.
 6. Ялина -
  Аватар для Ялина
  по батьковій лінї діда (Миколою звати) ніколи не знала, вони з бабусею розлучились і він помер далеко звідси, в росії, ще до мого народження. і я так само як лайт не знаю нічого про ту сторону рідні, і бабуся Варвара не любить про це говорити. У бабусі вже здоров'я мало, пережила ще малою голод і війну, була остарбайтером в австрії, працювала там на цегельному заводі.
  з маминих батьків жива теж лише бабуся Тоня, дід Коля помер 6 років тому, багато пив і курив, працював все життя на дуже шкідливому заводі, здоров'я не було зовсім.
 7. Sky -
  Аватар для Sky
  Мій дідусь по мамі помер за шість років до мого народження через лікарську халатність. По татовій лінії дідуся немає вже 16 років. Він мені замінив двох дідусів і тата (в силу певних обставин) одночасно. Бабусі по мамі теж давно немає, майже 20 років, але дуже добре її запам'ятав (як не запам'ятати, коли з трьох онуків був найлюбимішим). Жива лише бабуся по татовій лінії, вона теж багато чому навчила, бо сама все життя важко працювала, аж доки не підвело здоров'я. А ще у мене є треті (розумію, звучить дуже дивно) дідусь і бабуся (точніше бабусі вже 6 років немає). Вони моїй мамі у колись чужій Полтаві стали за батьків, яких так рано пішли від нас. Таких людей як вони, у наш час дуже мало.
  Щодо генеалогічного дерева - десь у мене лежить ще те, яке ми робили в школі. Воно закінчується на прадідах, прабабусях. Але якщо схотіти, то до нього ще можна пододавати прапра, доки їх пам'ятають мама, тато та їх брати, сестри.
 8. Lera -
  Аватар для Lera
  Ответ Сообщение от nickeler
  а я з дитинства пам"ятаю, як ми співали "Катюшу"..
  ... а дід пройшов передову і ніколи про те не любив розказувати...
  аналогично) Катюша - наше всЁ!))) А ещё дедушка меня будил «Маршем авиаторов» )))) Тоже рассказывать не любил. Да я и слишком мелкая была чтоб спрашивать..а жаль...
  nickeler нравится это сообщение.