Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

рецепти довголіття (ч. 2.)

 :: фонтан

Оценить эту запись
10.01.2008 в 06:26 (2028 Просмотров)
4. Самонавіювання. Все, що я писав попереднього разу - дурниці. Ну, може, й не дурниці, однак лише допоміжні деталі ось цього пункту. Така собі пір'їна в хоботі слоненятка Дамбо, котре літало виключно завдяки своїм вухам. Єдиним по-справжньому ефективним засобом досягти довголіття мені бачиться самонавіювання. Я переконую себе, що реально можу прожити 160 років, і впевнений, що таки проживу - бо я в це вірю, хоч як би то смішно не виглядало збоку! А харчування, загартування і т. ін. - то лише підґрунтя для зміцнення власної віри. Ось чому я плавав узимку в річці з підвищеною температурою (тіла, не води))) і не догрався до загострення. Якщо приклад із невідомими грибами я наводив для того, аби показати реальні можливості інтуїції, то приклад із "неправильним" купанням (котре все рівно дало "правильний" ефект!) я навів, аби підтвердити реальні можливості аутотренінгу. Я вірив, що купання у крижаній воді принесе оздоровлення - і оздоровлення прийшло, хоча згідно з логікою нічим хорошим це для мене обернутися не могло. (адже я бездумно порушував усі рекомендації фізіологів)

Вперше я всерйоз звернув увагу на можливості власного організму, коли в мене зник гастрит. Заробив я його на рівному місці - попри правильне (!!!) харчування, в мене почав часто боліти живіт. За рік-другий болі зробилися ледь не постійними, на солені огірки я навіть дивитися не міг, а одного разу завалив екзамен, котрий усі здали на халяву - просто не зміг висидіти зайві 20 хвилин в аудиторії, де вимагалася моя присутність і нічого більше. Словом, далі вже нікуди. Однак я все рівно не лікувався - в мене був період дикої депресії, мені геть усе було до лампочки. Здохну - то й хай... Так тривало пару років, після чого я умудрився по вуха втріскатися в гарну дівчину. Мені здавалося, що симпатії взаємні, хоча з певних причин (тепер це несуттєво) освідчуватися їй не наважувався. А таке, знаєте, добряче стимулює. Я почав радіти життю, до чогось тягнутися, позбувся хвостів у навчанні, відновив хороші стосунки з усіма, з ким безнадійно пересварився - і зрештою зловив себе на тому, що хвороби мене вже майже не турбують. Що гастрит часто з'являється "на нервовому ґрунті", я знав давно, але що він так само може і зникати на рівному місці - ото вже була несподіванка.
Красномовний приклад дещо іншого роду трапився з моїм батьком, коли в нього був приступ апендициту. Кілька днів він мучився вдома, бо ніхто не міг розпізнати хворобу - всупереч правилам, біль чомусь був не збоку, а посередині. Зрештою викликали "швидку", і лікар запідозрив нехороше. Всі симптоми вказували на те, що апендикс лопнув ще 6 годин тому. Зазвичай через такий час труп уже холоне, але батько доволі спокійно доїхав до райцентру і навіть хотів своїми ногами іти в операційну. І це попри те, що міцним здоров'ям він не відзначався! Просто, за власними словами, в нього навіть думки про можливу смерть не виникало - він спокійно планував собі, чим зайнятися в першу чергу після виходу з лікарні, і лише шкодував за кількома днями згаяного часу..

Власне, про факірів із їхніми надможливостями чули всі, і я теж сотні разів. Однак це слабо відкладається у свідомості, бо факіри десь далеко. Чому я розписував вищезгадані приклади - просто щоб було зрозуміло, звідки береться справжня впевненість, котра дає відчутний ефект. Потрібно побачити ЦЕ зблизька, причому не в демонстрації людини, про чиї суперможливості вже знаєш, а на прикладі людини, про котру ти знаєш абсолютно точно: ця людина звичайнісінька, ти за неї геть нічим не гірший. Тоді легше повірити, що й сам здатен на якісь незвичні речі. І тоді самонавіювання дає потрібний ефект з достатньо великою імовірністю. Ще краще, коли ти сам випадково демонструєш приклад успішного самонавіювання. В моєму випадку трапилося дещо інше - я лише побачив, наскільки велика залежність мого здоров'я від мого ж психологічного стану. А вже звідти логічно напрошувався висновок про потенційні можливості. Щоб не думали, що я зазнайкуватий хтозна-хто, скажу одразу, що в усіх інших сферах аутотренінг не дає мені ніяких результатів. Може, слабо вірю... Але 160 проживу!
Категории
Без категории

Комментарии

 1. kobieta -
  Аватар для kobieta
  Харош
 2. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Як мені каже мій любий про аутотренінг: "Я не хочу какати, я не хочу какати..я не обкакався, я не обкакався!!"
  Жартую. А взагалі то самонавіювання дійсно сильна штука. Але от до 160 дожити я точно не хочу. Це ж якою я старою бабою Ягою умру!!!
 3. фонтан -
  Аватар для фонтан
  По-перше, не обов'язково Ягою, існують же косметика й інші загадкові для простих чоловіків речі... По-друге, Ягою теж прикольно бути, та ще й у віці "далеко за сто": реально ж мало хто виритиме, що це звичайна людина так живе, більшість приписуватимуть володіння магією чи ще якісь напівбожественні властивості - а це і справді широкі можливості відкриває...