Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Галя... 117...

 :: aneisha

Оценить эту запись
08.07.2010 в 16:13 (1771 Просмотров)
Значить всі знають пісню про Галю, яку підманули 120 козаків; і про срок по 117 статті.
Поки ми в поті ліц працювали, згадали цю пысеньку. Більше всіх працював, канэшно ж, Дюша, який мудохався з японським муз. центром і громко матюкався. Ми задумалися: "шо ж за стаття така?" і прийшов работі кирдик. пірівєт гуль, розказуй!
І розказав.

Робила Галя дояркою. Колгосп ім. Красних днєй календаря розвалився. Зарплати Галя, канєшно ж, не получила і по 117 ст. КЗпПУ сів голова колгоспу. Він був віноват іще в том, шо красні дні календаря в Галі закончились.
Пока ще можна було робить аборт, Галя перебувала у Казахстані. Но зважаючи на то, шо в Галі не було дєнєг на кримінальний аборт і статтю 117 Казахського КК, Галя, як люба умна женщіна, вирішила не рісковать.
У розпачі Галя збіжала у Грузію. Це получілося случаймо, оскільки сіла у єдиний поїзд, який стояв на єдиній колії малі нього вокзала казахського захолустья. У Грузії Галя рішила судиться з головой колгоспу ще раз (шоб жизнь маліной не казалась). Но оскільки гінеколог-генацвалі сказав, шо вагітність не є тяжким врєдом Галіному здоров’ю (про шо гласіт 117 стаття кримінального кодексу Грузії), у Галі знову нічого не вийшло.
Опоросилася Галя посеред широкого українського степу, тікаючи од гінеколога-генацівалі, який хотів іще раз завдать Галі нетяжкого врода здоров’ю.. З розпуки задавила дитятко большой груддю (за шо могла б сісти у Божківську клонію, що на Полтавщині на 5 років).
Вапшето Галя була корєйскій агент Нікіта і тікала од правосудія за то, шо не виконала умов договору про підтримку держави у військовий час і їй світило шось по 117 корейсько-кримінальній статті.
Будучи корєянкой, Галя мала гарячу натуру і любила пошаліть: пускали под откос поїзди, взривала караблі і яхти. Але ніколи не занімалась цим в КНР, ібо місцеве законодавство дуже суворе, як і самі кітайци. За такі шалості вони б заброніровали Галю надовго. По 117 статті, соотвєтствєнно.
Поки Галя тікала од служби виконання покарань по широкому українському степу, за нею гналися 120 козаків. Насправді — клієнти дурочки, де санітари-імібіцили необачно забули почепити на ворота замок. Погуляли козаки з Галькою харашо і зразу ж підшли під суд по улюбленій Галею 117 статті. Не було Галі 16 років, а прокурор забув шо 62 рік давно минув.

Епілог: довго ще судилися Україна і Азербайджан про екстрадицію 120 військових злочинців. В Азербайджані їх хотіли посадить на 5-10 років за бездіяльність, злочинні накази і порушення азербайджанських правил війни.
Категории
мавпа з гранатой

Комментарии

 1. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Нє, ну йо! Наже Нікіту спомнили!
  А Галя у вас получилася шльондра-мазахістка ))
 2. aneisha -
  Аватар для aneisha
  вона ж тайний агєнт!
 3. admin -
  Аватар для admin
  от так завжди після смерті на героїв наговорюють...
 4. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Ф., "ат улибкі хмурий дєнь світлєєєєєєєй" ))
 5. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а шо, як по мені нічо получилося. но ми жахнули перед тим винчика, а то якось дааа... тяжко було. хотя ідея родила затрезвого
 6. Drasha -
  Аватар для Drasha
  ага, і Галя родила безболезненно
 7. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а ваша Галя - балувана, міжжупрочім. індеййскі жінки так і народжували - присіла в куширі і получіте нового гражданіна племені Тумба-Юмба.