Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

нумерологія

 :: aneisha

Оценить эту запись
17.10.2008 в 18:17 (5324 Просмотров)
Поки думка не скисла треба її занотувати.

Це замість народної мудрості у епіграфі

Недовгою дорогою у маленькому Богданчику, розмірковували над суттю науки, що має таку цікаву назву, як нумерологія, розшифровуючи смску з Марса, що містилась у 6-ти цифрах квиточка. До речі, мало хто знає, що придумали нумерологію кондуктори. У представниці цієї чудової професії не було часу нам пояснювати що воно й до чого, та і в нас, чесслово, не було бажання запитувати.
Не знаю вже й як, але ми з MR.dUSHA дійшли висновку, що природа «мірозданья» має жіночу логіку. І послуговується у творінні того самого «мірозданья» лише двома словами - «Воно само» або щось на кшталт.
Прикладом для нас послужили Піфагорові штані. Вони в усі сторони рівні. А чого ? Воно само.
Іще ми короткою дорогою від Промбази до Садів зрозуміли, шо ота сама жіноча логіка – у своїх творіннях крім «Воно само» користується елементарними законами механіки. Не дарма ж місця не такі далекі, мають звичку називати «кімнатою для думок». Все просто. Скидаючи баласт, ричаг перемикається наче роздраюють шлюзи на кораблі і, думки продуктивніше рухаються у просторах, обмежених черепною коробкою. Головне тут, аби об»єм баласту був приблизно рівним до того об»єму думок, які маємо отримать. І не треба ніякою медичної статистики, щоб зрозуміти, що анаболіки – зло.
Категории
мавпа з гранатой

Комментарии

 1. Фото Охотник -
  Аватар для Фото Охотник
  у меня гдето книжка валяется про эт науку
 2. Rinka -
  Аватар для Rinka
  Это не я - оно само!!!
  Це, блін, про мене....Бо я останнім часом так часто повторюю цю фразу, шо це вже діагноз (!!!) Хоча насправді багато чого не залежить від нас чи наших бажань.
  А найбільш неочікувані думки приходят в голову у найбільш неочікуваних місцях!!! Це тож на собі перевірено. Я думаю все простіше. В тих місцях ми часто знаходимо єдиний тихий куточок, шоб залишитися на одинці з собою....
 3. rust -
  Аватар для rust
  Ничего в этом мире просто так не происходит.
  Доказать это не сложно. Причина наших любых мыслей поступков легко находится. Но это может быть капля дождя упавшая на лицо. Опавший лист на мгновенье остановивший взгляд.
  Прокрутите события назад... Вы будете удивлены.
  Все что нас окружает и с нами происходит сделали действительностью только мы сами.
 4. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Як і в Рінки, у мене теж завше все само виходить. Я ж ні до чого не прикладаюся, і ні в шо не влазю, бо маю звичку ламати і нищити - деструктив несу, коротше. Достатньо буде на щось глянути - і всьо, воно само ламається....
  А нумерологія дуже цікавезна...Я ще років у 10 у тітки стирила книжечку про цифри і довго по ній повзала...Там з однієї сторони нумерологія, а з іншої - хіромантія...Так і лежить вона десь у мене...Хоча свою цифру я забула...Чи то 5, чи 8, не згадаю вже.
  І взагалі, як я захочу, так воно і буде. А щасливі білетики мені особисто несуть лише погане - або автобус зламається, або шось на роботі станеться, або кабл зламаю, або загублю гроші. Боюсь я щасливих цифр, от!!
 5. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а я собі вирішила колись - не зважати ні на що, от щоб не прив"язуватися подіями до циферок-букавок. я шось собі сама понапридумувала, наприклад люблю цифру 21, але то коням ясно - моя днюха :))) а потом ще вичитала шо це корона магії, три сімки бла-бла-бла... то то всьо барадєнь. просто нра...
  А Расть ото правду каже, так скать закон збереження енергії... якшо ти попер, то і на тебе попруть... шось таке єсть, і як тим розпорядитися в твоїх же руках. Золоті слова - "стався до людей так, як хочеш щоб вони до тебе ставилися"... всьо просто, але і важко, бо цим простим правилам буває важко слідувати... натура ...лядька така...
 6. Rescue Diver -
  Аватар для Rescue Diver
  2 rust
  Ничего в этом мире просто так не происходит...Все что нас окружает и с нами происходит сделали действительностью только мы сами
  +1
  2 nickeler
  так скать закон збереження енергії... якшо ти попер, то і на тебе попруть... шось таке єсть
  +1
  У меня по этому поводу есть своя поговорка: "Иду по улице и вижу тысячи людей, которые не верят в бога, но не видел пока ни одного, кто обманул бы закон сохраненеия энергии."