Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Чому "Проти всіх" (с) Юрко Зелений

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
05.02.2010 в 12:49 (2752 Просмотров)
Прийшла мені тут розсилка від Юрка Зеленого. Не може не погодитися, тому публікую.

В ЧОМУ СМИСЛ «ПРОТИ ВСІХ»?

Подейкують, що в давніших написаннях Закону Про Вибори Президента України була цікава заковика: якщо більше половини від тих, хто проголосував, обрали «проти всіх» [толєрастним новоязом (прохання не плутати з таким потрібним явищем у будь-якій мові, як Словотворення.) це звучить мягенько: «не підтримую жодного кандидата»] – тоді призначалися нові вибори Президента України за умови, що в них не має права брати участь жоден з попередніх висуванців. Відверто зізнаюся, що не почуваюся сильним в правознавстві й після доволі поверхневих пошуків не знайшов підтвердження цьому пойдекуванню. Проте точно можна стверджувати, що нинішнє прочитання Закону такої небезпеки для бидлоеліти не становить. Як то кажуть, голосуй – не голосуй....

Застереження!
Ті, хто без порад збоку знають, за кого віддадуть свій голос 7 лютого 2010 року – далі можуть не читати: Вам легше. Ви вже все зважили, вивчили усі «за» та «проти», і цілком свідомі у власних переконаннях. Ну а як відомо, затято переконану людину не можливо переконати в чомусь иншому – її можна тільки.... ввести в оману :))

Наступні рядки спрямовані насамперед на того Читача, який або вагається у виборі, або ж взагалі збирається висловити свою думку «ногами», тобто просто знехтувати ІІ-им колом голосування і на виборчу дільницю не прийти.

Свідомий того, що за останні два тижні на цю тематику писали всі, кому не впало, але мушу зізнатися відверто, що просто вже невимовно дістали оці жахалки, мовляв, «якщо ти ПРОТИ ВСІХ, тоді це рівнозначно тому, аби віддати свій голос за ...» – а далі йде закінчення, залежно від того, де застосовується лякалка: якщо на Центрі і Заході України – тоді це «за Янека», якщо ж на Сході й Півдні нашої Неньки – тоді «за Джульку». Коли не вірите, тоді спробуйте поговорити зі своїми друзями, родичами, знайомими з протилежного кінця Материзни, і переконайтеся, що всюди страшунчик однаковий, просто з різною полярністю.

Загалом, таке «розводилово» вже доволі заїжджене і його нав’язувачі користуються насамперед тим, що ми – Східняки і Західняки, Північники й Південці, доволі мало спілкуємося одне з одним напряму, віч-на-віч, а головно робимо це за посередництва зомбоящика. І це – за сьогоднішніх-то досягнень техніки! 21 століття за вікном!! Натомість ті, хто тримають між собою тісний зв’язок, незалежно від місця проживання, дуже швидко виводять розмаїту глашатайську брехню на чисту воду і тому на ділі втілюють гасло «Схід і Захід, а заразом Північ і Південь – разом!», без озирання на піар-асні хитрощі, передвиборні обіцянки-цяцянки та словоблуддя.

Отож, в чому таки смисл ПРОТИ ВСІХ?
З огляду на Закон України «Про вибори Президента України» – ні в чому. Суцільна гра в «наперсток»: скільки не вгадуй де кулька – ніколи не вгадаєш, бо.... її там просто нема. Прохання до Читача набратися терпцю і таки проглянути занудні статті згаданого Закону, що стосуються підбиття підсумків у виборах Президента.

Стаття 84. Встановлення результатів виборів Президента України
3. Обраним у день виборів Президентом України вважається кандидат, який одержав на виборах більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні. [Простіше кажучи: 50% +1 голос від всіх, хто проголосував – тут і далі прим. Ю'З']
4. Якщо до виборчого бюлетеня для голосування у день виборів було включено не більше двох кандидатів на пост Президента України і за результатами голосування у день виборів Президента України жоден кандидат не був обраний відповідно до вимог частини третьої цієї статті [тобто не набрав 50% +1 голос від всіх, хто взяв участь у голосуванні], Центральна виборча комісія на підставі пункту 1 частини четвертої статті 15 цього Закону приймає рішення ☩) про звернення до Верховної Ради України з поданням про призначення повторних виборів Президента України, про що зазначається у протоколі про підсумки голосування в день виборів Президента України.

Аби Шановний Читач довго не шукав, то нагадаю, що у згаданій 15 статті йдеться про те, що

ст.15 ч.4. Повторні вибори Президента України проводяться у випадках:
1) якщо до виборчого бюлетеня для голосування було включено не більше двох кандидатів на пост Президента України і жодного з них не було обрано;
2) якщо всі кандидати на пост Президента України, включені до виборчого бюлетеня, до дня виборів або до дня повторного голосування зняли свої кандидатури.

Після останнього твердження усі письменники-фантасти – нервово курять у вбиральні :))
Але повернімося до ст.84 Встановлення результатів виборів Президента України.

5. Якщо до виборчого бюлетеня для голосування у день виборів було включено більше двох кандидатів на пост Президента України і за результатами голосування у день виборів Президента України жоден кандидат не був обраний відповідно до вимог частини третьої цієї статті [Людською мовою кажучи, якщо у І-му колі голосування жоден з висуванців не набрав 50% +1 голос від усіх кинутих у скриньки бюлетенів], Центральна виборча комісія приймає рішення про проведення повторного голосування [тобто ІІ-го туру виборів], про що зазначається у протоколі про підсумки голосування в день виборів Президента України.

Якщо перетлумачити все на хлопський розум, то цього року з 18 висуванців у І-му колі голосування теж можна було відразу здобути посаду Президента, набравши 50% + 1 голос. Позаяк цього не сталося, тоді вступає в силу наступна

Стаття 85. Повторне голосування [себто ІІ тур].
16. Якщо до бюлетеня для повторного голосування було внесено дві кандидатури, обраним Президентом України за підсумками повторного голосування вважається кандидат, який за підсумками повторного голосування одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні [себто треба просто набрати більшу кількість голосів: не отих цілковитих 50 відсотків +1 голос, а відносну більшість] .
17. Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру [наприклад у випадку, якщо хтось зняв свою особу з голосування – але ж ми розуміємо, що це щось з галузі турбулентної фантастики :))], кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.
18. Якщо в результаті повторного голосування обидва кандидати, що балотувалися, набрали однакову кількість голосів [знову вигадники Матриці та інших майбутніх світів відпочивають....] або якщо голосування проводилося по одній кандидатурі і вона не отримала більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, вибори Президента України вважаються такими, що не відбулися.

Як бачимо, народні обранці-законотворці насправді займаються не складанням законів на запити сьогодення, а щонайменше вихровою фантастикою. Щоб не сказати – суцільним неробством. Втім, це окрема розмова, а тут ми шукаємо смисл в голосуванні ПРОТИ ВСІХ.

Отож, Шановний Читач може продивитися Закон «Про вибори Президента» вздовж і поперек, з рядка-в-рядок чи навскоси, в прямій чи зворотній послідовності, але так і не знайде там ані чирк-чирк про якесь ПРОТИ ВСІХ. Як влучно підмітив дописувач на прізвисько Чортеня _ 27.01.2010 13:31 в обговоренні на Українській Правді, «весь прікол в тому, що вибір в бюлетені передбачає три варіанти, але результат – лише два».

Тобто уявімо собі (хлопцям з Верховної Зради можна небилицями займатися, а ми що – бідніші на вигадку? ;) – тож уявімо собі, що у ІІ-му турі майже усі, тобто 99,9999 9999.... відсотків тих, хто проголосував, обрали в листку для голосування третій рядок: «Не підтримую жодного кандидата». І лише один голос було віддано за висуванця Ікс, а два – за кандидата Ігрек. Як ви гадаєте, хто переміг? Правильно – той, хто набрав аж цілих два голоси.... Дурильня чистої води – якщо речі називати не оурвельським новоязом, а Людською мовою. Уявляєте: вибір цілого суспільства можуть вирішити якихось три пиячки-безпритули☩☩), які не з тієї ноги раптом прокинулися з похмілля і вирішили показати усім «загальне виборче право», трясця його матері! Ну добре, добре: най будуть не пиячки, а члени сім’ї кандидата – виграє той, в кого родина більша :))

Знову ж таки, у тому нерукотворному законі нема і згадки про явкуне явку виборців: «та хоть усі не приходьте, а лише я з дружиною прийду, за себе, красеня, проголосую – і стану Прєзіком!»

Як бачимо, бидлоеліта через своїх посіпак-законотворців добре постаралася, аби заточити Закон «Про вибори Президента України» суто під себе: без ріжниці, хто там і з яким розривом виграє. Зрештою, будь-яка Система завжди прагне до самозбереження: тому вона і Система, це її природня суть! Хто ж добровільно позбавлятиме себе ситого корита?

Не дивно, що коли Ти, Шановний Чительнику, вникаєш в усе це законотворче шахрайство (інакше годі й назвати!) і Тебе охоплює зневіра, розпач, відчуття безсилля будь-що змінити, а відтак поширюється думка, мовляв, від мене нічого не залежить, мій голос ПРОТИ ВСІХ все одно не буде враховано, а тому якого біса йти на виборчу дільницю, напружуватися і щось там кудись кидати? Краще посиджу вдома на припічку.

Чи так: якщо я проголосую ПРОТИ ВСІХ, то це значить, що я додам голосів .... (прізвище-ім'я – вписати залежно від волости).

Або інший підхід: мовляв, проголосую за .... (прізвище-ім'я – вписати залежно від волости) як за менше зло.

Ну і так далі, і тому подібне: все це Ти і без мене добре знаєш.

Щодо «меншого зла» – то це, знову ж таки, улюблена і вже об’їжджена за 15 років передвиборна хитрість, яка розігрується від виборів до виборів. Пригадайте: весь час нас чимось лякають і намагаються втовкмачити, мовляв, Меее – більше зло ніж Беее, тому краще оберіть останнє, бо буде піпець. Минали роки, Беее виявилося нічим не кращим за Меее, а піпець відкладався до н аступних виборів. І так по колу. Ось Тобі, Читачу, і перпетум мобіле, вічний двигун себто: він у нас працює щонайменше вже як 19 років, а його наснага ніяк не вичерпується :(

Знову ж таки, яке мірило «меншости/більшости» отого зла? Коли починаються оці окозамилювання, я завжди ставлю запитання в чоло: Яке б ви обрали собі менше з двох зол – втопитися чи живцем згоріти?? Зазвичай тут люди починають віднєкуватися чимось на взірець «чиряк тобі на язик – що ж ти таке верзеш?», «аги на тебе, згинь, Мара!» тощо і обирають.... життя! Як бачимо, тут цілковито спрацьовує Здоровий Глузд і «менше зло» співрозмовником взагалі не розглядається, не сприймається, відкидається і заперечується як явище. Тож чом би цей самий підхід нам не перенести і на політичне тло? Все, що робиться з чужої волі — зло. Все, що робиться з власної волі — добро. Треба знати це коротке визначення добра і зла (Закони Ману (Боголюдини)).

Звісно, можна довго розсусолювати, же Закон – що дишло, але додавши кілька влучних статей, його цілком можна змінити на притомний допис. Втім, такі пропонови вже якось були, коли пропонувалося додати частину 19 до Статті 85. Повторне голосування:

19. Якщо в результаті повторного голосування, у якому балотувалися двоє кандидатів, один з кандидатів одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, але ця кількість менша, аніж кількість виборців, які непідтримали жодного кандидата на пост Президента України, вибори Президента України вважаються такими, що не відбулися.

Там само пропонувалося і доповнити статтю 9 Право бути обраним – частиною 7:

7. Особа, що брала участь у повторному голосуванні на виборах Президента України, які були визнані такими, що не відбулися, відповідно до частини дев'ятнадцятої статті 85 цього Закону, не може бути висунута кандидатом на пост Президента України на повторних виборах, призначених у зв'язку із виникненням вказаних обставин.

Були все ж таки здорові думки бодай в декого з депутатів!

Висловлюють люди і нині доречні правки щодо явки виборців:

– або зазначити в законі, що коли 30% чи 40% у першому колі голосують ПРОТИ ВСІХ – тоді вибори визнаються такими, що не відбулись (для другого туру – 51%);

– або для тих, хто вважає наявність голосування ПРОТИ ВСІХ не демократичним (?!), можна запровадити поріг явки: коли до кабінок для голосування завітало менше визначеного законом відсотка виборців – тоді вибори не відбуваються.

Словом, це все слушно, доречно і очевидно. Очевидно, якщо керуватися чуттям Здорового Глузду, але позаяк нар.обранці ним зовсім не керуються у своїй діяльності, а також з огляду на те, що кожна Система прагне до самозбереження – в найближчі дні нічого подібного не станеться: фантастика тому і є фантастикою, що лише провіщає, зазирає у Майбутнє, а не перетворює його на Дійсність прямо зараз.

«Ти тут усілякого нагородив, а в чому все ж таки смисл ПРОТИ ВСІХ?» – спитає Допитливий Читач. А смисл надзвичайно простий і лежить він поза правовим полем, поза рамками Системи.

Якщо кожен, кого не радує жоден нинішній пошукач посади Президента, таки прийде на виборчу дільницю і проголосує ПРОТИ ВСІХ – то це дозволить нам знайти, побачити одне одного, відчути плече соратника і нарешті в промовистому кількісному вимірі зрозуміти, скільки нас, незадоволених теперішніми політичними «розклАдами» (даруйте за злодійське слівце) насправді є.
Категории
Без категории

Комментарии

Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
 1. nickeler -
  Аватар для nickeler
  насамкінець
  І не треба боятися, що Твоє ПРОТИ ВСІХ додасть комусь голосів: ПРОТИ ВСІХ – це проти всіх: невже тут треба додаткового тлумача, аби зрозуміти цих два слова? ПРОТИ не може бути ЗА, так як Вогонь – це не Вода!

  І най Тебе, Читачу, не збиває з пантелику облудний вереск, заламування рук і закочування очей з того чи іншого боку, мовляв, не голосуй ПРОТИ – не додавай очок іншому. Ніхто нікому нічого НЕ додає – це вже запиляна платівка і засмальцьована жахалка, розрахована на наше з тобою неуцтво та переляк. Увесь цей галас – це чергове розводилово. Ну і що з того, що юридично голосування ПРОТИ ВСІХ буцім як нічого не вирішує?

  Це ЇМ (ВІН, ВОНА, ВОНО) нічого не значить, а для Тебе – навіть дуже вирішує.

  Це ЇМ дуже хочеться, аби показник ПРОТИ ВСІХ був якомога нижчий, а краще, аби його не було взагалі, проте що Тобі з ЇХНЬОГО бажання?

  ПРОТИ ВСІХ – це НЕ «за»: може вже досить казати, що чорне – то біле і навпаки?

  ПРОТИ ВСІХ – це значить «Геть нероб-наперсточників з нашої вулиці взагалі!», а НЕ заміна однієї бригади на іншу!

  Зрештою, це ЇМ голосування ПРОТИ ВСІХ нічого не додає, але аж ніяк не Тобі. Голосуючи ПРОТИ ВСІХ, Ти, Читачу, голосуєш не для НИХ, а насамперед для Себе. ВОНИ Тебе кинуть в будь-якому випадку, хто б не переміг у перегонах. Все одно Тебе мали, мають і надалі матимуть у всіх виборчих штабах тупою біомасою – не більше. Тож зроби не так, як тулять Тобі ВОНИ – а так, як хочеш сам Ти.

  ПРОТИ ВСІХ – це своєрідний замір сил, шанс знайти і побачити свого однодумця з тамтого боку барикад, які поміж нами звели ВОНИ. Але на тому боці достатньо вже назбиралося тих, кого вже під карк дістав цей безглуздий дурдом і цирк в Країні.

  Якщо ПРОТИ ВСІХ проголосує цілковита більшість, то це зробить чітко видимим те, що цього «голову держави» народ НЕ обирав! Тобто, усі ми знатимемо, що де-юре ти, може, і президент, але по-суті – зовсім не народний, чи то пак повністю не легітимний. Людською мовою кажучи – самозванець. Ну а як свідчить літопис, самозванці довго не живуть ;)

  ПРОТИ ВСІХ – це нагода нарешті побачити, почути одне одного по обидва боки Дніпра і 49-ї паралелі☩☩☩)

  _________
  Примітки:
  ☩)
  Прийняти рішення – чистої води російськомовний канцелярит: від принять решение. Мало би бути: ухвалити рішення або ж просто – вирішити.
  Не хотів окремо зупинятися на суто мовних ляпах наших законописак, та все ж: мова – це відбиття думки. Яка мова у наших нардепів, така і ясність думки та наявність знань. Чого від них ще очікувати і сподіватися?
  ☩☩)
  Схожу нарізку можна зробити про прихильників будь-якого висуванця на посаду Президента, тому прохання цю ланку не сприймати як «проти Янека», чи «за Джулю» – а поставитися до неї як до першої ліпшої, що під руку трапилася. Загалом погодьтеся, добірка дуже і дуже показова і наочно показує як виглядає певний прошарок, звиняйте, «виборця» – без жодної прив’язки до виборчих барв: такі голосувальники в тій чи іншій кількості є серед шанувальників кожного кандидата.
  ☩☩☩)
  49 паралель – найдовша паралель, що перетинає Україну зі Сходу на Захід і умовно ділить її на Північ та Південь. Подібно як Дніпро є межею між Сходом (Лівобережжям) та Заходом (Правобережжям) країни.
 2. kobieta -
  Аватар для kobieta
  Прочитала до кінця з надією, в кінці все таки побачити шось більше, аніж: "ми будемо пліч-о-пліч, ми відчуємо одне одного" :)
  Я не великий знавець законодавства і жевріла таки надія, шо десь розкопали рядочок. А воно ні
  Вобще ж нічого нового тут не сказано.
  Просто підбадьорлива стаття? Люди, не дрєйфтє, давайте візьмемося за руки.
 3. Victorious -
  Аватар для Victorious
  бла-бла-бла...
  "Якщо кожен, кого не радує жоден нинішній пошукач посади Президента, таки прийде на виборчу дільницю і проголосує ПРОТИ ВСІХ – то це дозволить нам знайти, побачити одне одного, відчути плече соратника і нарешті в промовистому кількісному вимірі зрозуміти, скільки нас, незадоволених теперішніми політичними «розклАдами» ...."
  пусті барвисті слова. це називається - дурень думкою багатіє (про Юрка Зеленого). інший Зелений - під Києвом - потім збирав селян для опору, та було пізно.
  "ПРОТИ ВСІХ – це значить «Геть нероб-наперсточників з нашої вулиці взагалі!»" - і ви думаєте, вони підуть з вашої вулиці? не засмучуйте мене, у вас же IQ має бути вищим, ніж у "наперсточников". і це не коп'ютерна гра.
  скільки вас. не забудьте додати тих 33%, які взагалі не ходили на вибори. можете записати їх до своїх союзників, якщо це вам додасть оптимізму.
  ти відчуєш плече, а Яник відчує твою горлянку.
  а я оце думаю: чи матимете ви почуття виконаного обов'язку, коли Яника оголосять президентом? згодні бачити його 10 років? краще, ніж Тимошенко 5? не буде соромно, коли москалі сміятимуться з України і казатимуть - "ви обрали президентом ДАУНА"?
 4. kobieta -
  Аватар для kobieta
  а чому немає закликів щодо неявки на виборчі дільниці? - ну.. щоб не явилося більше 50% виборців
  наче ж при такій неявці вибори оголошуються недійсними і ті кандидати вже не можуть висуватися на наступний тур
  не можу це підтвердити статтями ... може це я вигадала?
  є таке діло, чи ні?
 5. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Вікторіус, ви провтикали рядочок

  Застереження!
  Ті, хто без порад збоку знають, за кого віддадуть свій голос 7 лютого 2010 року – далі можуть не читати: Вам легше. Ви вже все зважили, вивчили усі «за» та «проти», і цілком свідомі у власних переконаннях.
  так шо вам явно в інші двері, агамсь? і дава не сваритися. ви при своїх, і інших поважайте, не агресіруйте.
 6. nickeler -
  Аватар для nickeler
  "ви обрали президентом ДАУНА"?
  на що я скажу - я його не обирала.
  а коли Жулька наїбне свободу слова, і будуть ізданія тіки по її нотам, я вам напомню. роботу мені прибиральниці пошукаєте, добре....
 7. Sky -
  Аватар для Sky
  моя особиста думка - цих двох кандидатів взагалі не можна було допускати до виборів.
  Кобі, так гласить закон - ст.85 ЗУ "Про вибори Президента України"
  17. Якщо до бюлетеня для повторного голосування було внесено дві кандидатури, обраним Президентом України за підсумками повторного голосування вважається кандидат, який за підсумками повторного голосування одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.
 8. Victorious -
  Аватар для Victorious
  Обрали не Ви - Ваш народ. а Ви не завадили цьому.
  щодо свободи слова: зразок свободи слова за Януковича було показано в понеділок, на ICTV, коли Яник нєасіліл дебати. сидів з екраном перед лобом в студії, перед ним акули пера - Джангіров, Піховшек, Погребинській, дарагіє гості із Москви. оце зразок свободи слова 2010-2015 років.
  Тимошенко таких прикладів не демонструє.
  я вам найду роботу за Тимошенко, не переживайте. обіцяю.

  Звертаю вашу увагу на те, що заклики голосувати проти всіх адресовані ВИКЛЮЧНО ПОМАРАНЧОВОМУ ЕЛЕКТОРАТУ. В Донецьку уже всім орозповіли, за кого голосувати. Робіть висновки.

  Kobieta, в другому турі не вимагається навіть 50% явки...
 9. Victorious -
  Аватар для Victorious
  Sky, бачте, Ваша думка, нехай вона навіть правильна, вже неактуальна. Вони Є в другому турі. і один із них буде президентом.
  тому простір для маневра дуже вузький. один із двох.
  неголосування чи неучасть цього розкладу не змінять. тільки підвищать шанси Януковича.
 10. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Знаєте, Вікторіусе, думати про те, що Забужко теж зазомбована Яниковими посіпаками якось мені не тейво... З народом кожен день пересікаюся, мені не нравиться. Хай собі дуріють з законно обраним прєзіком. Вибирайте кого хочте, я вам не протівнік і не помощнік. Я нікого з них не хочу, то якого хєра я маю робити то шо не хочу? Коли й так щодня якусь хєрь через силу робиш? Га?
  Про втопитися і згоріти шо ви думаєте?
 11. Sky -
  Аватар для Sky
  Вікторіусе, чому ви вважаєте підвищить шанси лише одного кандидата - вони обоє мають схильність до фальшування результатів.
  Та й взагалі - все це мені нагадує добру українську приказку: "Пани б'ються, а у холопів лоби тріщать".
 12. Victorious -
  Аватар для Victorious
  Nickeler, ви нікому нічого не винні. особливо мені.
  на жаль, я не може так сказати про себе, бо відчуваю певні обов'язки. наприклад, я привіз в цю країну жити дружину і дітей, і мені соромно. Або соромно перед моїм колегою з Донецька, 65-річним спостерігачем від СПУ на виборах 2004 року, який підтримував Ющенка, бо вірив, що той покладе край донецьким бандюкам при владі. а він, бачте, їх до владе веде...ну і багато іншого.

  Sky, це об'єктивно підвищує шанси Януковича тому, що він має відчутну перевагу після першого туру. якщо не збільшити електоральну базу Тимошенко, то він переможець. Та й виборці його добре знають, чого хочуть - у них один лідер, одна віра їх веде. ніхто його потенційним виборцям не каже "голосуй проти всіх".
  щодо "лоби тріщать", то це так. просто МІЙ лоб тріщатиме сильніше, якщо будуть керувати Янукович з Табачником (в культурній, наприклад, сфері). а економічно я від них мало залежу...
  да, забув. на перспективах безвізових поїздок до Європи можна буде ставити хрест, бо воно йому не треба. а я на це дуже сподівався би...
  вони ще не виграли, а уже себе ведуть як окупанти - в судах, в Верховній Раді, в Києвраді. не хочу їх.
 13. nickeler -
  Аватар для nickeler
  тут пан Юрко Зелений відгукнувся. Каже, що його думку доповнює такий от коментар

  Лазарєв
  Віддаючи свій голос на виборах тому чи іншому претенденту, ми так чи інакше його підтримуємо - свідомо і не дуже. Підтримуємо не тільки його особисто, його команду, його бачення майбутнього, але й ті дії, котрі він, за його словами, збирається зробити і, що є головним, які він вже зробив. Тобто ми так чинимо, бо довіряємо йому, ввіряючи йому наше майбутнє. Ключове слово тут – віра, яка з раціо не дуже то й товаришує . Якщо ж ми, прийшовши на виборчу дільницю, виважено й спокійно голосуємо “проти всіх”, то таким чином ми, через гарантоване нам Конституцією право, відмовляємо “діячам” в довірі. Не віримо ми, бо маємо очі, що бачать, маємо вуха, що чують і завдяки нашому мисленню можемо порівняти те, що нам говорять, з тим, що ми кожен день бачимо. Ключове слово тут – недовіра, яка міцно товаришує з розумом. Якщо ми голосуємо (так і хочеться в цьому випадку написати “галасуємо”) за А/Б, то таким чином ми фактично визнаємо, що дії, минулі, майбутні, А/Б відповідають нашим інтересам. Тобто нашим інтересам відповідає: -бідність; - гіпертрофована соціальна нерівність; - беззаконня; - корупція; - майже мертва національна економіка; - низький рівень медицини, освіти, науки, культури тощо; - невизначене майбутнє і ...перелік можна продовжувати дуже довго. Отже, якщо це наші інтереси, то гайда хутчіш, обов’язково зранку і помолившись перед іконкою Чавунного Лідермана чи Багіні, на виборчу дільницю і - підтримай своїм голосом своє майбутнє. Якщо ми спокійно і виважено відмовляємо “шановним діячам від політики” в довірі, то таким чином ми не погоджуємося з існуючим станом речей, ми мирним шляхом показуємо, що так жити, як ми наразі скніємо, ми не хочемо, ми демократичним шляхом знецінюємо їхню владу. Вона, по суті, не є легітимною для нас. Хтось спитає – ну то й що, хіба щось зміниться? Відповімо ствердно – так, зміниться. Чому? Та тому що прикинувшись одного чудового революційно-гільйотинного ранку “діяч” побачить, що йому народ не довіряє. А це значить, що влада його, як в країні, так і поза її межами – мильна бульбашка, відповідно і ефективність її буде такою ж. А це значить, що народ вже не та недорікувата "біомаса", яка вірить будь-яким словам та красивим картинкам медіа і якій можна скільки завгодно тонн локшини на вуха вішати, а розумна сила, з якою треба рахуватися . А це значить, що "діяча" в будь-який момент можуть послати до біса - конкуренція серед претендентів на владу велика і дорога одних до трону вимощена тілами інших. А це значить, що "діячу" треба буде замислитися над питанням - може я щось не так чиню?
 14. Cveha -
  Аватар для Cveha
  Таке питання, якщо все ж таки, напр 50% чи близько того поставе "проти всіх", невже ми і всі інші будемо миритися з тим, що нам поставлять прєзіком того, хто набрав 15% із прийшовших наприклад?
  ІМНО це ж цілковитий бєзпрєдєл, 30% неявиться, а з тих хто явиться проголосує 3 каліки, і це волевиявлення народу вважатиметься? Оце ми дожилися, братці...
 15. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ну закон єсмь закон. нічьо з чим не зробиш. але ж ми не абізяни, нас за банан не купиш. я ж кажу, мені од обох протівно, я їх не хочу... а шо дожилися то да, хотіли нову власть, получили дулю.
 16. черешня -
  Аватар для черешня
  Найбільш слушними в даному питанні для мене є розмірковування Вікторіуса. Повністю співпадають з моїм баченням процесу, тільки я так гарно не вмію висловлюватись.
  А ще сподобалось, шо Cveha не знала скільки буде кандидатур взагалі на 2 турі, думала шо не тільки Ю і Я. І це ось возмущається, та шо ж це таке, як же ж так! Видно, шо людина робила свої домашні справи, тєлік не вмикала, жила собі, а тут отаке!
 17. Cveha -
  Аватар для Cveha
  В мене тєліка немає, а не замислювалася, тому що все одно не получилось би поїхати голосувати. Причини 2:
  - не вклеєна фотка в паспорт, бо за зимовими хворобами малого не встигла поїхати вклеяти
  - останні 3 тижні всі сім'я перехворіла, а зараз малий опять хворіє, при чому дебело з т-рою 39,6. Як ви думаєте, поїду я в смт, де прописана, на цілий день, де немає навіть де зупинитись і погрітись, щоб проголосувати нізакого, а потім все одно виберуть з тих одходів, що є?
  Тому і не цікавлюсь дуже їхніми баталіями. Є таке інтуітивне передчуття, що буде Яник, хоча дуже-дуже не хотілося б його. Проавда мені з них обох нікого не хотілося б , бо обоє-рябоє
 18. nickeler -
  Аватар для nickeler
  якшо Янек - то пропала моя бутилка коньяка... на даже заради неї я не хо з совістю гратися...
  Чері, твоє виняткове право. я нікого особо не переконую. просто є думки співзвучні моїй. Знаючи Юрка як прихильника свого часу "помаранчевого табору" не думаю, що його теж зазомбували. Просто дістало все, а міняти все треба з себе. І якби "мислєнно послали нахєр" більшість, то рєпу хоч0не-хоч прийшлося б почухати. Янековий електорат - біомасовий по суті, і думать глибоко не навчений. А Жулькині таваріщі просто составляють кумпанію в цій дуелі.
  Ти думаєш, Жулька не знала шо Янек не прийде? Канешна знала, і попіарилася на цьому (рекламка така по типу Вііітаааалій Клііічкооооу сдєлаєт Імья_Хвамілія). кароч... ну їх нах...
 19. черешня -
  Аватар для черешня
  Нік, всі таке як забувають, що уже не йдеться про те, що Ю чи Я комусь подобається. Це вже не обговорюється. Все і так ясно.
  Ну... ніби вечір, треба зашторити вікно, а в тебе є брудна штора і порвана штора. Ні випрати, ні зашити, припустимо, не можна. А зашторити треба вікно, бо вже тебе всі бачуть з вулиці. Так шо робити? Ну, або ж ту повісиш, або ту, хоч вони тобі не подобаються обидві. Нє, ну можна, звичайно ходити з розкритим вікном голяка по хаті. Це буде вибір "проти всіх"
 20. Cveha -
  Аватар для Cveha
  Є альтернатива - зашторити вікно чистою простинею
  Хоча багато по вікнах бачу так і роблять)))
  А якщо чесно, то як буде, якщо більшість буде противсіх? Все одно виберуть того, в кого більше голосів?
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя