Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Моніфезд другому туру (с) Отар Довженко

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
22.01.2010 в 11:33 (2333 Просмотров)
цей запис створено унікальним методом копіпейзд звідси

Моніфезд
Україна зробила свій цілком прогнозований вибір. Чому так вийшло – можна довго дискутувати, але не треба, зупинімося на тому, що ми на це заслужили. Отже, спробую сформулювати своє ставлення до того, що має відбутися в майбутні три тижні із апофігеєм 7 лютого.



І. Хуйня
Найімовірніше, у разі перемоги будь-кого з цих двох на Україну чекає Хуйня.

1. Хуйня в жодному разі не однакова – дуже різна, як і кандидати. В одному її варіанті буде більше кацапо-совкізму, в іншому – гламур-фашизму.

2. Кожен бачить зміст і міру цієї Хуйні по-своєму в залежності від своїх пріоритетів. Для мене, як українця-гуманітарія-журналіста, головним загрозливим елементом у нашій будучності є, з одного боку, ходіння строєм і ухвалення Закону «Про Правду», з іншого – узаконене русотяпство. Інші, ймовірно, більше хвилюються про повернення ПДВ, єдиний податок, вільні економічні зони, ручне управління гривнею, житлово-комунальні тарифи абощо, і навіть можуть вважати мої побоювання смішними, ну і так далі.

3. Те, наскільки скоро настане Хуйня і наскільки глибокою та безнадійною вона буде, залежить від низки як внутрішніх, так і зовнішніх чинників. Це перебіг та результат післявиборної боротьби та супутніх кулуарних переговорів, опірність суспільства, потужність опозиції, майбутні місцеві та парламентські вибори, тиск із боку Росії та Заходу і багато іншого. Грубо кажучи, ми в ситуації організму, який уже підхопив вірус грипу, а чи буде це три дні високої температури, чи пневмонія і киснева маска – залежить і буде видно. Не виключено, що всі відбудуться легким переляком, але малоймовірно.

4. До речі, Хуйня для обох кандидатів, як і страждання/смерть організму для вірусу, не є самоціллю, а лише побічним ефектом боротьби за здобуття та втримання влади і видоювання з держави і країни якомога більшої кількості ресурсів.

5. Ймовірність тяжкої форми Хуйні з колапсом, комою і смертю порівняно невисока, але в обох випадках приблизно однакова. Тому вибір між двома її варіантами є безідейним киданням монетки.

6. Переконання себе в тому, що Хуйня в одному з випадків буде не такою вже й страшною, є ментальною мастурбацією і самообманом.


ІІ. Вибори

Окрім примарних варіантів путчу чи зриву виборів, альтернативи перемозі одного з двох кандидатів немає. Хтось із них точно стане президентом і буде ним наступні 5 років, якщо нічого не станеться. Далі див пункт І.

1. Боротьба буде надзвичайно запеклою, оскільки обоє кандидатів мають останній шанс: за 5 років Тимошенко остаточно випаде з категорії MILF, а Януковичу на зміну прийде який-небудь тігіпко (як виявилось, це дуже легко).

2. У будь-якому разі, хоч хто з них переможе, рано чи пізно всі нормальні українці будуть до нього в опозиції.

3. Беручи участь у виборах, агітуючи чи навіть просто дискутуючи про те, хто з цих кандидатів є «меншим», а хто «більшим» злом, «за» чи «проти» кого варто голосувати, ви підвищуєте загальну енергію цієї боротьби.

4. Грубо кажучи, ви легітимізуєте перемогу одного з них і ускладнюєте собі ж майбутнє завдання – викинути його, щоб звільнити місце для нормальних політиків. Якщо, звісно, вас цікавить ваше майбутнє.

5. Розмови про те, що обрати треба «слабшого» і «передбачуванішого», суть казуїстика і самообман. Той, хто буде обраний, стане сильнішим, це ж вам не Ющенко, який за півроку просрав 80% народної довіри.


ІІІ. Висновок

1. Замість брати участь у боротьбі двох хвороб за організм, сподіваючись на те, що одна з них менш смертельна, є сенс почати лікуватись від обох уже зараз. А коли одна виграє – зосередитись на лікуванні від неї. Не забуваючи і про доліковування від другої, до речі :)

2. Ми – висловлюючись термінологією Гриценка, раз він подобається відносній більшості з вас, - громадяни «не їхньої» України, і визначення переможця між ними аж ніяк не є нашим громадянським обов’язком.

3. Із неприємностями (Хуйнею) треба боротися по мірі їх надходження, не драматизуючи і не посипаючи голову попелом.

4. 7 лютого – прекрасний день для того, щоб виспатись і відпочити перед концертом Depeche Mode :) А якщо ви туди не збираєтесь, то зробити ще щось корисніше і приємніше, ніж голосування навмання за якусь хуйню, яка з імовірністю 50% може виявитися хуйовішою за іншу.

5. Ця Хуйня минеться, як і все інше. Чи будемо ми на той момент ще актуальні - залежить від нас.

Екск’юз май френч
Категории
Без категории

Комментарии

Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
 1. aneisha -
  Аватар для aneisha
  інкубаційний період Хуйні в самому розпалі. мля!
 2. sharasha -
  Аватар для sharasha
  а потім ще 5 років хуйової Хуйні!
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а може якось переживем? те що не вбиває нас сьогодні, завтра робить сильнішими. просто народ ще не пойняв, яка вона - настояща хуйня.
 4. aneisha -
  Аватар для aneisha
  в будь-якому випадку будем провірять можливості нашого "організму" виробляти імунітєт до Хуйні. тіпа прививка БЦЖ.
 5. черешня -
  Аватар для черешня
  А вдруг не можна буде після 7-го лютого заводити подібні теми?
 6. sharasha -
  Аватар для sharasha
  Катік, від щеплень тоже помирають!)
 7. aneisha -
  Аватар для aneisha
  шараша, то ж токо опитним путьом провіряється. вскритіє покаже ....
  Чері, та хз. но пока не 7 лютого, так шо нада спішить ...
 8. Mario Action -
  Аватар для Mario Action
  зараз не важно шо стане а важно коли воно обiсреться - i чим скорiше тим гарнiше
 9. aneisha -
  Аватар для aneisha
  Маріо, плюспіццот! я б ще додала, чим качєсвєнніше обісрецця.
 10. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а шо воно обісрецця - бесспорно!
  касатєльно, шо тем таких не можна буде - питання дискусійне. но шо всякі Шустери, Кісельові і прочії "девяностопяті квартали" змушені будуть заткнуть писок - це я думаю да.
 11. sharasha -
  Аватар для sharasha
  Думаю, заткнуть писок багатьом, але не одразу, канєш.
 12. Sky -
  Аватар для Sky
  тю, одні перестануть поносить всяку ху..., другі почнуть. круговорот хуйні в природі (вона завжди є, тіко не завжди себе появляє). Главноє не доходить до маразма )))
 13. nickeler -
  Аватар для nickeler
  дик, маразм штука относітєльна... от їще економіка со стульчіка навернеться, і буде всім звіззєц!бо у нас боргу стоко перед МВФ, що капєц. так шо яка проблема буде проблемнішою, так зразу і не скажеш. но то шо за газ маскалям оддали золотовальтними запасами - це нічо харошо не каже.
 14. JPM -
  Аватар для JPM
  ну после 5 лет пиздеца 5 лет ***** это аксиома
 15. Rescue Diver -
  Аватар для Rescue Diver
  Как в том анекдоде: "хуйня пройдет, а вот ****** неизлечим".
 16. nickeler -
  Аватар для nickeler
  шото я не пойму таваріщі, ви спіціально звьоздочки мулююте, чи воно само???
  ****** - це Я, а Ю - це хуйня, бо то мальчік а то дєвачка. но воно як короста: якшо за 5 років не передохнем, то вилічимося.
 17. aneisha -
  Аватар для aneisha
  та хз, 5 років тому думали, шо вилічимся. мутіруєм нах.
 18. nickeler -
  Аватар для nickeler
  хм... таки само... от жеж непорядок :)))
 19. Scald -
  Аватар для Scald
  Ф. включив цензуру? :)
 20. nickeler -
  Аватар для nickeler
  та вона (цензура) тут латентно давно. ось буде нам цензура, як подумаю, аж млосно. хотя, де наша не була. іногда шоп понят шо соль вкусна, треба пережрать по саме не можу сахарю.
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя