Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

про Донецьк

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
16.01.2015 в 18:26 (1118 Просмотров)
так сі трапилося, що на свята мені вдалося побувати в цьому мегаполісі. коли питань появляється більше, чим відповідей, я волію шукати відповіді на них "в полі".
ну от найбільш характерне питання суголосне з ватним "а вони там їдять русскіх дітей"
да, для чужинця в тому місці може бути небезпечно. але це не значить, що тебе хапатимуть на вулиці і кудись волочитимуть.
коли зі мною намагалися познайомитися "люди в формі" і зі зброєю, я думала посивію. але коректно ми звалили і інциндент був вичерпаний. знайомилися вони дуже цікаво - з питання, чи я бува не лесбіянка ))), яим загнали мене в глухий кут, бо якби не "духовні скрєпи", культивовані їхніми натхненниками, то я б сказала, що да, лесбіянка і то закоренєла. а так була небезпека нарватися на аутодаффе. мало лі )))
але поза тим там є люди, яким просто тяжко те переживати. подивіться відео. поряд з цим місцем в кількох кварталах лягали того дня снаряди. люди обговорюють це. імхо - цим людям потрібна наша підтримка. війна за серця, а не за території - ось що має бути нашою стратегією і тактикою. а одним лише збройним протистоянням ми нічого не досягнемо. хочемо завоювати їх - будьмо милосердними.
bvn, черешня, Sky и 1 другим нравится это сообщение.
Миниатюры Изображения
  • Тип файла: jpg 22.jpg (114.6 Кб, 10 просмотров)
  • Тип файла: jpg 11.jpg (204.1 Кб, 13 просмотров)
Категории
Без категории

Комментарии