Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

моя Незалежність

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
24.08.2014 в 18:29 (1068 Просмотров)
винесу це в окремий пост, бо надто багато всього було пережито за день. та чи за один тільки день? останнім часом руки зрадницьки трусяться, про що кажуть сторонні люди... нічого, все закінчиться, поправимся )
ці дні були пов"язані з Людьми (саме так, з великою літери), сльозами, вірою і гордістю.

власне, почалося все з Дня прапора. подарували два квитки на допрем"єрний показ фільму Лесі Харченко "Сходи Якова" про трьох видатних людей сьогодення - Любомира Гузара, Юрія Шухевича і Бориса Білинського, онкохірурга. якщо матимете змогу - подивіться. це генії сьогодення, яким відміряно вже напевно, не так багато часу серед нас, і треба вловити їхні месіджі. на представленні був присутній Гузар, перед яким я схиляюся і якого вважаю одним із стовпів людських чеснот.
перегляд плавно перейшов у нічні посиденьки з людиною, яку знаю понад 12 років і яка свого часу допомогла почати мій трудовий шлях. час минув, а нам так само цікаво. ми змінилися, але нам тепло разом. і це добре. не все плинне.

а потім був ранок і сумніви - іти чи не іти на парад. надто все неоднозначно. але я, як людина, якій імпонує все спробувати самій, аніж слухати перекази, вирішила таки піти і відчути. тим більше я обіцяла своєму "мАлому", племіннику, що прийду дивитися на ВМС, бо він там марширував. мій гарнесенький хлопчик, який повернувся з окупованого Криму, який залишився з Україною, який побачив Майдан і сказав "ми не знали, що у вас тут робиться", який став великим патріотом після того, він ішов в тій колоні! і я ним пишаюся.
приємно отримати смски цього ранку. приємно отримати враннішній дзвінок від людини безпосередньо з АТО. і тій людині гірко за парад, бо у них за позавчора "двохсоті" девятнадцятирічні пацани, а на тебе знову накочує вина, мовби ти можеш щось змінити. але от десантура 79-ї ніби парад підтримує, пойми їх... зрештою, це данність. і краще її побачити, стати частиною процесу, чим відлежатися вдома.

а потім були люди у вишиванках. були шеренги. була техніка. було "Пливе кача" і сльози - я думала, їх вже виплакано. а потім - парад вишиванок з усієї України, який ішов Андріївським узвозом. і люди аплодували делегації із Словянська, а ті у відповідь кричали - Словянськ - це Україна.
радість від свята цього року стишена, як примята трава. люди сміються, але не переступають межу норм прілічія. може це буде ввечері, бо такий зараз час, що і напитися не гріх.
у мене склалося враження, що тотальна більшість прийшла для того, щоб відчути со-причетність. стати частиною єдиного цілого. прийшли свідомо, а не на танчики подивитися ( такий сюр, коли за кілька годин після параду дорогою на набережній в потоку машин вантажівка везла гаубицю)))
і гостре бажання піти в Михайлівський собор. да-да, незважаючи ні на що, на переконання і на все. і поставити свічку за них, за наших хлопчиків. і за мир. і за те, щоби нам вистачило сили пережити це. Михайлівський для мене є особливим, це захисний щит, це місце порятунку. він близький мені, бо я народилась на Михайла.
мені здається, якщо ми всі щиро-щиро подумаємо для них, про них, інформацйіна оболонка сформує дійсність відповідно до цих побажань.

а ще мені подумалося, що якби не війна на Сході, то ми живемо в ідеальній країні. Київ захлинається любов"ю і жертовністю. я думаю, те саме повсюдно. просто до Києва у справах їде концентрат волонтерів, активістів, простих людей. Київ розправляє плечі самодостатнім містом. і цінний він не його гламурами і дорогими тачками, а силою духу і затятістю. приємно, коли пре "кубік" з прапором два на півтора, але це вторинне. первинне - "він свій"

насправді думок дуже багато. велике виснаження, але і велика надія. ми все подолаємо, раз ми такі. я рада, що багато людей відкрило в собі любов до України. бо матеріальні цінності наживні, а якщо порожньо всередині - вони не рятують.

і ще з хорошого - помойму в наших підопічних скоро будуть якісні кевларові шоломи з-за бугра.
у цьому світі стільки хороших людей, ви не уявляєте!
Слава Україні!
Зі святом!
Lindorie, andy, Ihor и 4 другим нравится это сообщение.
Категории
Без категории

Комментарии

 1. AlexDS -
  Аватар для AlexDS
  Героям Слава!
  andy и nickeler нравится это сообщение.
 2. nickeler -
  Аватар для nickeler

  Lindorie, andy и AlexDS нравится это сообщение.
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Lindorie, andy, Ihor и 2 другим нравится это сообщение.
 4. Виння Пых -
  Аватар для Виння Пых
  СЛАВА НАЦІЇ ! МИ ПЕРЕМОЖЕМО!
  andy, Ihor и nickeler нравится это сообщение.