Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

уссикалово

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
14.02.2014 в 21:15 (1186 Просмотров)
найшла в фейсбуку через знайому даму-землячку. уссикалась. ще зразу запідозрила, шо ТАК писать мождуть тілько наші. оказалося шо чуйка рулить.

Альоша
14 лютого 2014 р. о 16:19
Альоша в дєцтві мічтав стать касманавтом і дать піздюлєй Юріку із дома напротів. Но коли Альоша виріс в Україні більше одного касманавта не поміщалось, а Юрік став профєсіональним боксьором (ну йо нахєр з ним звязувацця). Потом Альоша закончив школу і даже тєхнікум із непонятними нікому не нужними спєціальностями. Обично його одногрупніки потом або купували точки на базарі або торгували на тих точках. У Альоші з цим була бідося. Того Альоша просив у мами гроші і пив водяру із ларька. Коли батька це достало, він посадив в машину кабанчика і поїхав домовлятися із воєнкомом. Через міяць Альошу забрали в армію. Пока Альоша там пропивав обмундірованіє і вооруженіє. Батько накопив долларів і виростив кількох кабанчиків і к моменту повернення Альоші із армади його заочно за 300 долларів, сутки в бані і годовий абонемент на свіжину взяли в міліцію на роботу.

Альоша був харошим правоохранітєлєм, бо числився в отдєлі ннтєлєктуальних работніків, тоість тих, хто сидить і ваяє кілорами бумажок. Іменно йому досталась почотна міссія приходить до мене щопонеділка і вєщать про стан злочинності в городі. Злочинність в городі у нас була, але трошечки, от вона була як суслік - про її существованіє всі знали, а бачить ніхто не бачив. Потому требувався крайнєсєрйозний долбойоп який буде сидіть і страшно поважно розказувать шо вкрали 3 мобілки і злякали тьотю Нюсю, а ще ізвозчик проїхав на красний свєт і проігнорірував вимогу правоохоронця. Альоша так вроді б і не стіснявся одсипать мені кампоімєнти, приглашать уборщицю Зою на кофєйок, випрашувать тіліфончик у журналістки. Але варто йому було побачить откритий зєв камери, як Альошу поглощала та чорна бєздна він краснів, плямкав губами і мямлив шось як арбузов "зжіжіжжжосі". Спасти його мона було тіки гіпнозом, тому я сідала рядом біля нього і начинала говорить, про то шо гуси летять у вирій, в сусідньому барі пиво по 5.20, а в ночном клубі буде шоу з тьолочками, обично од таких розговорів Альоші поверталося дихання і він міг с помощю моїх підказок і своєй бумажки шось там розказать.

Однажди Альоша отак сів, успокоївся поклав руки на стіл, потом одну убрав под стіл, але оператор сказав шо руку нада вернуть, так ми записали дублів двадцять, з тією блядською рукою. І тут я вже махнула і сказала, мать йо так хай рука і під столом буде - шо тут такого?!
І от пишем. Альоша розказав про пєнсіонєра в якого вкрали банку з огурцами, про то шо двоє гастрольорів тирили тіліфони у бідних людей і болєзнєнно зривали їх на ходу прямо з торбочками які теліпались на шиї. Весь цей час рука Альошина под столом, круте пуговіцу, в мене то вид збоку, я ж не бачу як там в кадрі а оператор улибаїцця. Ну нічо думаю, вспомнила про то шо нада в магазін зайти, і кактус полить, і... І так я потіряла мисль яку зудів Альоша і пауза... і він мовчить... і я мовчу,І тут Альоша так ніжно червоніє як гімназістка і каже "Я кончив".
Оператор Валік плакав под режисьорським пультом, хлопці в монтажній стєнали і бились в конвульсіях. Потому шо в кадрі вони послєдні 5 минут наблюдали чувака шо заісківающе дивицця на мене і странно характерно ворушить правою рукою, а тут в кінці оце - "Я кончив".
14 фівраля
14 лютого 2014 р. о 11:21
Коли наступає празднік нещасного Валінтіна вєсь мір сходіт с ума. Магазіни начинають світицця уйобіщними сєрдєчками, які даже на серце анатомічне не похожі, а скоріше на красіву жопу. А всі дєвочки начинають бігом страдать. Не страдать на День нещасного святого Валінтіна не положено. Це мовєтон, хуйня, пазор.
Поетому даже єслі у тебе постоянний половий партньор і ви даже з ним 5 год назад сходили в загс і даже живете без лишніх експрессій і ексцессов, всьо равно нєобходімо сьодня йобнуть з ним винця і трахнуть його внєочєрєді, даже єслі тобі хочецця дивицця Хоббіта, а йому грать в самальотіки. Нада значить нада! І обізатєльно нада придумать шо-нібуть особенноє. А шо ти придумаєш особенноє, якшо ви 10 год вмєстє? Якшо він даже бачив откуда в тебе діти рождаються? Шо ти можеш йому ще предложить особенного, якшо вже давно проведена повна інвентарізація всіх родімок і шраміків на любімой попє? Як придумать шото нове, якшо всьо і всюду уже било?! От і приходицця ізвращаться, штудірувать нещасним женщінам невиносімі карікатури з восьмурікімі сєміхуямі із камасутри. Я так понімаю, шо травматологам-гінєкологам в ночь з 14 на 15 фівраля дуже весело, вони хохоча і прітанцовивая розплутують замисловаті узли із влюбльонних. Воно ж шо індєйцу оргазм, то українцю вивих тазобєдрєнного сустава.

Женщін, які не обзавелись постоянним йо-йо, або нєсколькими врєменними, прийнято нєістово жаліть , вручая кілограми сєрдєц похожих на жопу, і пріглашая подивицця якусь рамантічєску хуйню десь за граніцой здравого смисла на лівому березі. І похуй шо женщінам без постоянного йо-йо, насрать на 14 фівраля, і їм в лом їхать кудась шоб дивиться соплі па тєліку, і страдать в дикой компанії над унітазом. Потому шо я як дєвочка поздно ушедшая в неодіночноє плаваніє чотко знаю, шо в такі праздніки женска компанія обязана ужраться до нєвмєняємого состоянія даже вішньовим кампотом.

А оці нещасні цуцики які оруть страшними китайськими голосами "Я люблю тєбя".
Гдє од цього спрятацця, как же тут забицца?
І стіхи, стішата - каждий блядь блок раждєствєнскаго. Всі достають забите і невспомінаєме і начінають ізвращацця. От откуда мода в наших широтах на длінні стіхотворні вітання? От чо нізя сказать "Любві тобі в пєчєнь, мазгов тобі в сєрдце", а обізатєльно нада "паздравляюю-желаю, любовь-кровь, любить-забіть і прочая ахінєя". Я іскрєннє мічтаю стать отаким крутим чуваком, який напише програмку для мобілок з улавліватєлєм поетічєскіх поздравлєній. І мені кажецця я була б дуже популярна із цим пріложенієм.

І да нада шось дарить - обізатєльно. труси нізя, станок і пєну подариш на 23 (тоже странний празднік забитого государства, коли принято поздравлять тих хто до защіти отєчєства ніякого отношенія не має і слава Богу), носки і дікалон тоже, як пишуть в глянці , - мавєтон. А шо їм подарить? Бензонасос новий? Вінчестєр терабайтний? Абонємєнт в сусідське СТО? Ну шо???Тіки ж нада шоб всьо було сімволіческі - через те берем новенький карданний вал замотуєм бамажкою в сєрдцах і дарим со словамі "любі і будь любім". І ахуєть і заїбісь.

Вкусного вам борща сьодня вечором! Сексу не по розкладу і не по праздікам і удовольствія в міссіонєрской позє!
fragov, Lindorie, andy и 7 другим нравится это сообщение.
Категории
Без категории

Комментарии

 1. andy -
  Аватар для andy
  І ахуєть і заїбісь ©
  з.ы. плакалъ...
  nickeler нравится это сообщение.
 2. Sky -
  Аватар для Sky
  Я думав, що тут про якесь фінське містечко )) А воно
 3. Scald -
  Аватар для Scald
  Супер. Сижу, плачу :)
 4. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а я знав шо ви аценієтє )))
  andy нравится это сообщение.
 5. Cveha -
  Аватар для Cveha
  Чо там, всьо правда. Я сьодні получила в подарок від чоловіка неурочний секс на стіралкі (екстрім, чо, ще й ховання від дітей на кухні) і пахучий дікалон))) А чоловік вкусну вечерю і тортик в формі серця. Кардан да, хотіла подарить(ключ для свічок), але маючи малого з вітрянкой не смогла нікуда сходить, ггг. Буде ждать 23-го)))
  laithemmer нравится это сообщение.
 6. rasta-koy -
  Аватар для rasta-koy
  Секс по расписанию - это крайне не сексуально!
  Секс по расписанию - причина импотенции =)
  черешня нравится это сообщение.
 7. Cveha -
  Аватар для Cveha
  Де ви побачили "по роспісанію"? Неурочний це трохи інше. Хотя у вас дитина кажись мала дуже ще, як буде років 6-7 то побачите, коли вона дома і ничим не зайнята, як це знайти час вдень не єто, і щоб дитина не прийшла)))
  А ви як з роботи приходите, тоже сразу ж жінку вітаєте, тіки руки помив?
 8. rasta-koy -
  Аватар для rasta-koy
  [quote="Cveha"]Де ви побачили "по роспісанію"?[/quote]
  [quote="nickeler"]Вкусного вам борща сьодня вечором! Сексу не по розкладу і не по праздікам і удовольствія в міссіонєрской позє![/quote]
  Тю, это был коммент к топикстарту, ну вы себя там сами нашли, сучуствую =)
  А ваще мы бабульке на недельку сдаем и жара!!! А по поводу "после работы", то как-то так типа 15-минутный перерывчик на секас одобрямс прямо на рабочем месте =)
 9. Cveha -
  Аватар для Cveha
  Класно вам, у нас немає бабульок (і я не уявляю, як отдам комусь дитину на багато днів), приходиться ізвращаться як получиться)))
  Да, ми такі подозрітєльні, всюди бачим заговор)))