Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

роуд муві)))

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
09.05.2013 в 00:52 (1321 Просмотров)
хех, я не забуду тєбя нікагда, 8 травня 2013 року...
історія така, що з пункту А в пункт Б групі активістів треба було довезти польову кухню. ну актівісти взагалі стріляні горобці і кухню возили вже на віддалені відстані, при тому, успішно. але є таке поняття "нє твой дєнь сегодня, дєвочка". ну от ця історія - саме воно.
почалося все, що актівістам нада було зібратися в купку. для цього одному бойцу до пункту А треба було ще торохтіть добрі дві години. подолавши третину шляху - п"ятихвилинка на полустаночку, привал "на попісять" і всьо такоє. коли пан шофер спробував стартувати, щось хлопнуло і з-під капота повалив дим. шофер подивився у нутрощі свого залізного коня. побачене його, певно, обнадіяло, бо ми поїхали далі без усяких шаманських лицедійств чи пересаджувань на попутні підводи.
вже з цього моменту у мій розум закралась думка, що харашо день почався...
потім по дорозі - з"ясовування: куда ж їхать - до точки А, чи трохи раніше покинуть спєцтранспорт, бо власть міняється, погода нестабільна і взагалі нічого непонятно. зрештою було вирішено - таки точка А і нііпьот.
на полустаночку в точці А мені сказали чекати 15 хвилин. ну поки коней запряжуть. але потім прийшлось перепрягати, бо ще ж підводу, тобто кухню, чіпляти. воно канєшно нас не арабський скакун і віз, так собі полукровка-ВАЗ, але пересіли ми простигосподи на ГАЗона, який мабуть ще в час розквіту колгоспів возив якусь байду. це чудо техніки дуже голосисте, вонюче, запилене, на підлозі - жир, вікна не відкриваються. вопщемто, ми народ не балуваний, в жисті всякого бачили, але враження було сильним ))))
ззаду цього безобразія - будка. в будці везли парочку десантніків, яким схотілося за компанію.
а по самому-самому заді - кухня.
і от коли ми щойно виїхали з точки А, ми вже загубили од неї кришку. вернулись по маршруту - не найшли. ну як отам на картінці: якась падла вкрала кіпаріс. ще за кілька кілометрів шото сильно хлопнуло. один з учасників автораллі на підводі малодушно намагався відвести найгірші передбачення - та то шось поряд хлопці лопнули! які хлопці, коли навколо ні душі... ну і канєшно джерелом звуку виявилося колесо. колесо польової кухні. яке просто не витримало чергової ямки і розхерячилося.
власне відїхали недалечко від стартової точки, але піджимав час і перспектива з пів оберту найти колесо від старого ГАЗона видавалсь менш ніж примарною. взявши весь оптимізм замість прапора бійці вирішили - рушаємо. ну бо іншого шляху нема. і пофіг, шо попереду 20 км шляху по отому, шо в Україні називають дорогами.
пан шофер, за його зізнанням, працівник культури, як і більшість наших співгромадян, не шкодував епітетів-матюків, при тому лагідно посміхався. ну а шо робить )))) матюкаючись, регочучи, спиняючись через ледь не кожен кілометр, компанія допхала трохи більше ніж півшляху. їхати ставало все важче, подерта гума не давала рухатися - ГАЗона нещадно хилитало. з науковим ентузіазмом міркували - загориться гума чи ні? коли спаде покришка? чи доїде екіпаж, якшо все нахрін спаде, і буде лише обід колеса? чим гасити пожежу, якщо все ж таки загориться?
зрештою,все таки спало. і їхати стало легше. на однім ободі і м"якеньких рештках шини...
далі все бело майже штатно і нецікаво. але...

це вже четверте відпале/пробите колесо за місяць про яке я можу свідчити як учасник/очевидець. одне відпало в маршрутки Зеленого слона, одне - розірвалося після відрядження, ще одне - таксі, тоді міняли на запаску. і тепер оце... карма якась? ну або таки дороги в нас тотально хрінові.
їжджу я немало, але не настільки багато, щоб аж так часто втрапляти в такі перипетії. не скажу нічого нового, але в нас доріг нема. рілля і то краще для руху... при чому те, що в Україні називають дорогами, однаково згубне і для заморського автотранпорту, і для робочих конячок, і навіть до монстрів доперебудовних часів.
Категории
Без категории

Комментарии

 1. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Треба робити висновок, лялю - сиди вдома!!! :)
  Страждущих нагодували?
 2. nickeler -
  Аватар для nickeler
  laithemmer, та всьо окей зрештою. але ж йоханий бабай, так їздити