Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

автомобільненьке

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
12.03.2013 в 18:54 (2942 Просмотров)
ржу і Вам того бажаю

З серії „Жінка і авто”

Жінчина подруга Любашка, заробивши грошей і добросовісно „пройшовши” курси водіння, придбала новесенький Фіат Пунто.

Грім ударив через тиждень, коли дорогою з роботи мій мобільник голосом ридаючої Любашки повідав мені, що вона розбила машину. Причому, як вона висловилася, вщент. На моє запитання, що, власне, сталося, Любашка вбила мене аргументом: „Навіть захист днища відірвався!” Зізнатися, я ніколи раніше не чував про таку небачену деталь, а підписатися у власній автобезграмотності – неприпустимо. Отож, я поїхав оцінити збитки. Проїжджаючи повз будинок Любашки, я звернув увагу на те, що зовні „Пувиця” виглядає ще новішою, ніж була тиждень тому.

Повідомивши ще раз, що відірвана деталь називається саме „захистом днища”, заплакана блондинка відчинила багажник і я отримав змогу насолодитись виглядом КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ЛЮКА, що мирно лежав у Любашиній машині. На моє несміливе запитання „Як же все було?”, Любаша розповіла приблизно таке:

„Їду я, значить. Раптом „Бух!”. Мабуть, на щось наїхала. Я – по гальмах. Вихожу, а він, ну тобто захист, поруч лежить. Мужики якісь зупинились. Я їм пожалілася, а вони сказали, що ця деталь в машині найважливіша, і що їздити без неї вкрай небезпечно. Завантажили її в багажник і порадили їхати в сервіс (40км/год.). Але й це ще не все. Слюсар з автосервісу, вислухавши Любащину трагічну історію і витираючи руки замацьканою шматиною, повідав подрузі, що мужики на дорозі були абсолютно праві, бо справді немає в машині важливішої деталі, аніж „захист днища”. Але відремонтувати машину він не може, бо в даний момент у нього немає (будьте уважні!)… „Лівосторонніх саморізів СС416/53"455674/546388/Bis”.

Папірець із номером саморізів сердобольний слюсар вручив Любашці, щоб та не забула, які саме були йому потрібні. Продавець у магазині, куди вона рушила шукати саморізи, спершу спух, потім поважно повідомив, що ТАКІ саморізи ідуть тільки під замовлення і треба буде чекати три місяці, і то немає гарантії що підвезуть. (За матеріалами форуму http://www.antara-club.ru/).
Olio и laithemmer нравится это сообщение.
Категории
Без категории

Комментарии

  1. Работник -
    Аватар для Работник
    Я качаюсь по полу от ржача!!!!!!!!!!!!!!