Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

насущне

 :: Повний Армагедець

Оценить эту запись
18.08.2012 в 20:02 (815 Просмотров)
от як так можна: жили люди собі, купалися в маслі. власть помінялась, високооктанове масло закінчилось або потекло дядькові в бочки, а у людей руйнуються будинки, їм відмикають котельню, закривають заклади соцсфери. і на запитання уповноважена особа каже - вони там попривикали жить харашо, а зараз всім погано. і прикривається куцим місцевим бюджетом.
це тіпа модно щас стало, дорікати тим, що ти звик жити нормально? чи просто назовні вилазить злорадство, шо так вам і треба, нефіг буть вибраними. ну ще варіант - одвічна українська ментальність - у сусіда хата горить, а я радію, шо у мене тільки сарай згорів.
Категории
Без категории

Комментарии

 1. admin -
  Аватар для admin
  Може я не українець, або навпаки, бо в мене ніколи такого відчуттів щодо "згорівшої сусідської хати" не було.
  А щодо всього іншого, то країна в глубокій ... бочці, тому гарно зараз частіше всього тільки тим, хто гарно вміє красти або лизати бочку.
 2. nickeler -
  Аватар для nickeler
  fragov, та ото і я не розумію злорадства... воно, канєчно, можна зрозуміти і місцеве керівництво, в якого бюджет куций. але з якою насолодою говорилося про те, що ось вони "попривикали жить харашо". і людей змушують проводити опалення індивідуальне, бо котельню тримати невигідно. але якшо ви йдете на такі міри, то майте совість дати людям гроші.