Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

ГАЗель :-)

 :: Настроєве

Оценить эту запись
Odo
14.01.2008 в 14:22 (1676 Просмотров)
Не моє, але гарно

Більшість наших співвітчизників вважає, що Газель – це винахід злих москалів, створений для знущання над українцями. Мабуть, це так, бо немає більше раціонального пояснення, що саме змусило російських інженерів створити це „диво”.

Ви стоїте на зупинці, ви запізнюєтесь на роботу. Ви топчетесь на місці, або ходите по колу. Ви піднімаєте погляд вгору. По сірому небу летить величезна зграя ворон. Ви думаєте: „Блін, зараз ще обісруть, то взагалі буде капец!” І тут з’являється Вона! „Карета царів”, „колісниця богів” – Газель!

Вона ще за рогом, її ще не видно, але її вже чути. Досвідчена людина, що бачила в житті не одну сотню маршруток, ніколи не сплутає Газель з чимось іншим. Ви чуєте скрип гальм, гупання, гудіння, тріск і якесь хворобливе кашляння двигуна. Ви повертаєте голову і з відразою дивитесь, як накренившись на один бік з-за рогу виповзає Газель. „Маза фака, - думаєте ви, - якби не запізнювався, то хрен би заліз в цей гроб”.

Газель підповзає до зупинки. Через вікно в дверях видніється чиясь дупа. Ви відкриваєте двері, і дупа починає вивалюватись з салону. Ви стаєте в позу, впираєтесь в неї головою і запихаєте її назад. А потім тяжко дихаючи і обриваючи на собі ґудзики залазите в Газель повністю. І тут стоячи раком ви ще хвилину думаєте куди потрапили – в машину, чи в ту жирну дупу. А водій вже кричить: „Хто ще не передав за проїзд?!” І ви починаєте доставати з кишень гроші. Це зробити дуже важко, і ви напевно загубите тут ключі від квартири, а ще, можливо, у вас вкрадуть телефон. І тоді вже настрій забезпечено на весь день.

А поки що Газель, капаючи маслом, повільно плететься по маршруту. Все тарабанить і скрипить. У водія зловісно дзвенять монетки. Ви стоїте раком і всі кості ломить від „задоволення”. Тепер уже ви впираєтесь сідницями в чиєсь лице. Він намагається відвернутись, але від вас не втекти. Ваша помста тим хто сидить буде жорстокою і неминучою.

Та ось настає момент, коли біль в спині робиться нестерпним, хочеться закричати, дати комусь в пику, або просто вирівнятись. Але що це? Яке щастя! Хтось встав і старанно потоптавшись по чужих ногах поповз до виходу. В страшній бійці з іншим пасажиром ви вирвете собі право сісти. Той хто програв буде мстити, він, буквально, сяде вам на голову, та ви все одно щасливі.

Боляче впираючись колінами в спинку попереднього сидіння, ви будете сумно дивитись у вікно. За вікном почнеться підйом і Газель страшно загудить. Із звірячим ревінням, на першій передачі ви поїдете вверх. На підйомі вас обжене десяток мерседесів і фольцвагенів, три з яких будуть вашого маршруту. І тоді ви зрозумієте, що можливо б не запізнились на роботу, якби почекали нормальну машину.

Але якщо Газель не розвалиться і ви все таки доїдете, то із задоволенням гупнете дверима. Газель потарахтить далі. Ви глянете на свої обтоптані туфлі, які так довго чистили зранку. А потім на роботі ще довго будете пити каву і дивитись, як за вікном починається дощ. Бо яка вже після цього робота?

Шухер, 06.10.2006 року

Обновлено 15.01.2008 в 14:31 Odo

Категории
гумор

Комментарии

 1. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Супер! Настрій підняло на всі 100 %!!!!! Спасибі! Плакали гуртом...таке наше життя!
 2. Odo -
  Аватар для Odo
  Супер! Настрій підняло на всі 100 %!!!!! Спасибі! Плакали гуртом...таке наше життя!
  Завжди блск.