Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Як на мене, гарно відповів

 :: Настроєве

Оценить эту запись
Odo
15.11.2007 в 10:16 (2747 Просмотров)
Спочатку були політичні реверанси:
Україна та Ізраїль досліджуватимуть спільну історію, в тому числі Голокосту та діяльності ОУН-УПА. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив Президент України Віктор ЮЩЕНКО під час відвідання музею Голокосту «Яд Вашем», відповідаючи на запитання представників єврейської громадськості. За словами В.ЮЩЕНКА, він домовився з Президентом Ізраїлю Шимоном ПЕРЕСОМ про створення відповідної робочої групи. Після завершення огляду експозиції В.ЮЩЕНКО поділився враженнями з журналістами, підкресливши, що Голокост - це колосальна людська трагедія. Президент України зауважив, що ця тема є чутливою і для України, оскільки кожен четвертий єврей, що загинув під час Голокосту, народився в Україні. В.ЮЩЕНКО розповів, що передав музею “Яд Вашем” свідчення про людей, які загинули під час Голокосту в Україні. Він висловив переконання, що спільна робота України та Ізраїлю з виявлення нових фактів про ті події буде доведена до кінця. Від імені України В.ЮЩЕНКО висловив єврейському народу співчуття з приводу цієї трагедії. «Ми з вами, ми сумуємо», - сказав Президент. Крім того, українська делегація передала музею камінь з Бабиного Яру.
Аж раптом:
Один з керівників меморіалу Йосеф Лапіда заговорив про Романа Шухевича - командира Української повстанської армії (УПА). Як повідомляє РІА "Новости" Лапіда, в`язень нацистських концтаборів, згодом ізраїльський міністр, віце-прем`єр і лідер великої політичної партії, запитав чи відомо президентові, що Шухевич у перші дні Великої Вітчизняної війни очолив львівський погром, який забрав життя чотирьох тисяч євреїв. "У цьому погромі брав участь батальйон "Нахтігаль", командиром якого був герой України Роман Шухевич. Загони, якими він командував в УПА, вбили за час війни тисячі людей. Ми зобов`язані довести до вашого відома, пане президент, що ось такій людині ви дали звання героя України", - говорив ветеран.
А Ющ йому на це:
Ющенко відповів, що не існує переконливих доказів причетності Шухевича і його сподвижників до каральних акцій. "Упевнений, що Ви не знайдете жодного доказу своїм словам. Жоден архів не підтвердить сьогодні жодної акції карального типу, в якій брали б участь бійці УПА або інші подібні організації", - сказав глава української держави. - Розумію, що багато що з пропаганди радянського типу має силу стереотипів, але ми маємо право говорити, що є інша правда".
звідси: http://maidanua.org/static/news/2007/1195105020.html
Категории
Без категории

Комментарии

 1. Def -
  Аватар для Def
  Упевнений, що Ви не знайдете жодного доказу своїм словам. [COLOR="Red"]Жоден архів не підтвердить сьогодні жодної акції карального типу, в якій брали б участь бійці УПА[/COLOR]
  Кто бы сомневался! После переписи всей истории.
  Это можно Эквадору доказывать что-то о голодоморе, шухевичи и пр., им, по большому счету, по фигу...а вот доказывать евреям, которые знают насчет УПА , шухевича и Холокоста, возморжно и побольше юща, - с одной стороны глупо, а с другой - позволяет тем же евреям лишний раз убедиться в том, кто у власти на Украине...
  Кроме морального аспекта, у выходки юща с геройством шухевича есть и материальная сторона. На Израиль можно больше не рассчитывать, как и на Россию. Ни в чём. И это делается ради жалкой кучки недобитых бандеровцев, вся остальная страна принесена им в жертву... Уж кто, а Евреи помнят, кто их "геноцидил".

  Вы то любезный, чего беспокоитесь? За державу обидно?
  Обновлено 16.11.2007 в 03:37 Def
 2. Odo -
  Аватар для Odo
  И это делается ради жалкой кучки недобитых бандеровцев, вся остальная страна принесена им в жертву...
  Вони принесли себе в жертву країні, то чому б і країні не віддячити їм навзаєм?
  Уж кто, а Евреи помнят, кто их "геноцидил".
  НМСД, лише радянські євреї можуть пам’ятати те чого не було, через потужну пропаганду зручної версії історіїї. Для того і існують архіви, щоб історики майбутнього, таки спромоглись відшукати правду.
  Обновлено 16.11.2007 в 13:34 Odo
 3. Stol007 -
  Аватар для Stol007
  ну не молчицца мне, када такие разговоры вижу ;)))

  цитата:

  Матросы продали винт эскимосам за бочку вина
  И Судья со священником спорят всю ночь, выясняя, чья это вина.
  И судья говорит, что все дело в законе, а священник, что дело в любви,
  Но при свете молний становится ясно - у каждого руки в крови...

  как сказали бы вышепомянутые евреи
  госсссспода...ви оба прави...ибо и те и иные мудачье полное!
  однако! каждое на свой манер и в свой истерический (кроме шуток) промеЖуток ;)
 4. Odo -
  Аватар для Odo
  как сказали бы вышепомянутые евреи госсссспода...ви оба прави...ибо и те и иные мудачье полное! однако! каждое на свой манер и в свой истерический (кроме шуток) промеЖуток ;)
  Працюєте на контрастах, одначе
 5. Def -
  Аватар для Def
  Ваша любимая викпедия, пан Odo.
  http://ru.wikipedia.org/wiki/Шухевич,_Роман_Иосифович
  В первые же дни Великой Отечественной войны, вслед за немецкими войсками, «Нахтигаль» вошёл во Львов, где легионеры в ночь на 30 июня 1941 по заранее составленным спискам провели массовую карательную акцию — уничтожение польской, еврейской и украинской интеллигенции , советских и партийных работников, обычных людей, сочувствовавших советской власти, членов их семей.
  «Нахтигаль» был объединён с ещё одним украинским подразделением, созданным нацистами, — отрядом «Роланд» — в 201-й охранный батальон, который использовался для борьбы с партизанами на территории Украины и Белоруссии .
  За участие в карательных акциях против гражданского населения Украины и Белоруссии Шухевич, командир первой сотни и заместитель командира батальона, получивший в 1942 году чин капитана германской армии, был награждён Железным крестом.
 6. -
  Аватар для
  [url]http://rutube.ru/tracks/89929.html?v=d04d16569918554bc68934e3ecc7167f[/url] :-D
 7. Odo -
  Аватар для Odo
  2 Деф: Я теж казки дуже люблю, але не тоді, коли ідеться про історію.
  2 рука_москвы: бачите, як люди вміють весело і дотепно посміятися зі своїх історичних помилок. От би і нам так? Так ні, це вороги видумують і льотні школи для німецьких офіцерів по всьому сересере і спільні військові паради з фашистами і популярність свастики у державних радянських установах такою мірою, що Луначарському аж спеціяльний указ довелось видати, що забороняв би її, і ешелони військової техніки, що вироблялась у сересере і перевозилась до Німеччини, бо сама Німеччина за умовами І-ї світової не мала права виробляти її, але друзі зі сходу не лишали у біді, допомагали всим, аж поки та техніка не була спрямована проти них самих, і хлібом, бо українським селянам не треба було роз’їдатися, а ось фашистам він ставав дуже у пригоді, і взагалі фашисти друзі, а українські селяни — вороги, і багато ще чого, бо Сталін розраховував розправитись з Европою силами Гітлера і був у цьому найпершим спільником його.
  Обновлено 19.11.2007 в 12:43 Odo
 8. -
  Аватар для
  [QUOTE]як люди вміють весело і дотепно посміятися зі своїх історичних помилок[/QUOTE]

  [QUOTE]Объявление трагических событий тех лет «актом геноцида» в отношении украинского народа является однобоким искажением истории в угоду современным конъюнктурным политико-идеологическим установкам. Помимо прочего, это оскорбляет память жертв других национальностей, погибших в голод 1932-1933 годов в бывшем Советском Союзе.[/QUOTE]
  [url]http://www.mid.ru/brp_4.nsf/sps/D5E10A1163EC7593C3257398005FB9F6[/url]
 9. Odo -
  Аватар для Odo
  2 рука_москвы:
  Про голодуючих Поволжжя знав і допомогав мало не весь світ, а про голодомор в Україні не промовлено було ні слова, за будь-яку згадку про нього люди карались дуже жорстоко до кінця брежнєвської доби, пересічні мешканці за межами України і досі не знають про існування голодомору в Україні, чому така різниця у ставленні до голоду у різних регіонах однієї країни?
 10. Odo -
  Аватар для Odo
  І ще! Якщо вже не було ніякого голодомору, і все це лише "перекручування історії" тоді навіщо робити таке, скажіть:
  /.../сьогодні громадська організація "Українці Москви" повідомила про знищення унікального газетного фонду української бібліотеки у Білокам'яній. Річні комплекти українських газет за 1988-2006 роки та раритетні примірники 19-го-20-го століть знищили рано вранці. Працівники бібліотеки підозрюють у злочині директорку закладу та її заступника. За деякою інформацією, вони особисто винесли пресу і завантажили в автомобіль. При цьому жодного акта чи іншого документа, який би пояснював зникнення фонду, складено не було.
  http://5.ua/newsline/251/0/45767/