Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Мова вулиці та мова мистецтва

 :: Настроєве

Оценить эту запись
Odo
15.07.2008 в 08:35 (2781 Просмотров)
Власне, тут можна продовжити вимахуватись з приводу питань, зачеплених у коментарях до мого попереднього допису: про суржик, про мову вулиць і її співвідношення та стосунки з мовою офіційної літературної норми та решти пов’язаних питань.

Обновлено 15.07.2008 в 08:43 Odo

Категории
мистецтво , думки

Комментарии

Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
 1. Odo -
  Аватар для Odo
  nickeler, зацікавили цим:
  я нприклад знаю одного лженауковця особисто, про іншого багато читала. і от такий "гуру кунілінгуса" понаписує чогось в мережу (бо добровільно друкувати його ніхто не захоче)
  Він про мову пише? А хоч смішно або колоритно чи просто нецікаво? Може ланку кинете для зацінки?

  "гуру кунілінгуса" - ета зачьот
  блін, я внатурі з якоїсь планети Марс, або у нас тотальне "паденіє нравов". висновки для себе я давно зробили, і мені від того дуже тоскно.
  А може закрите голосування замутити і подивитися на реальну статистику користування словниками?
  Обновлено 15.07.2008 в 11:22 Odo
 2. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ага, про мову. не хочу відкривати ім"я, але до науки там як до Києва раком.
  З іншого боку, теорія Аратти, яка нібито була прям тут, а потім кудись з України зникла. Теж, вигадали файну казку, а місцеві неорусичі (читай нацисти) в неї свято вірять. А підстави де?

  А щодо словників...хто вам правду скаже...
  хоча, юзати словники нині не модно. і книжки дома держати не модно в епоху нанотехнолігй і мінімалізму... ай...не ятріть душу
 3. aneisha -
  Аватар для aneisha
  мда, мать внатурі ми або "гуру кунілінгуса", або з Юпітера!.
  ну не розумію я як можна обходитись без словника. ну, блін, якшо ви шось намагаєтесь прочитати у Вашінгтон пост, то гугля не допоможе. панацея - словник. чим більше слів, тим краще.
  мну якось дивно, коли люди намагаються демонструвати свою освіченість, а знання з елементарних речей - ніхт.
  я канєшно панімаю, шо в пустій голові думкам місця більше, але недарма природа сквозняки придумала!!!!
 4. Odo -
  Аватар для Odo
  ага, про мову. не хочу відкривати ім"я, але до науки там як до Києва раком.
  З іншого боку, теорія Аратти, яка нібито була прям тут, а потім кудись з України зникла. Теж, вигадали файну казку, а місцеві неорусичі (читай нацисти) в неї свято вірять. А підстави де?
  А-а, ясно це про аріїв чи то пак оріїв, читав щось якось, як на мене, дійсно, маячня рідкісна

  aneisha, згоден, сам юзаю купу різних словників щодня.
 5. aneisha -
  Аватар для aneisha
  справа в тому, що мене взагалі дивує позиція граждан, коли йяд ллється просто "патамушо". а оце патамушо є результатом необізнаності. а от бажання дізнатися німа.
  мо то я маньячу, коли перевіряю. але посеред міста анонс нового кіна з написом "Вже пізДно".... (всьо я малчу)ой, як я ржала. мене розірвало, а совочка шоб зішкребти себе поряд не було)))))
 6. Odo -
  Аватар для Odo
  посеред міста анонс нового кіна з написом "Вже пізДно"...
  Це, взагалі, бонба!


  А може хвоту яку можна, хоч телефоном?
  справа в тому, що мене взагалі дивує позиція граждан, коли йяд ллється просто "патамушо". а оце патамушо є результатом необізнаності.
  Ось саме це я і називаю "духовним" гопництвом, бо гопник — це стан душі. Повна герметичність, куди не здатен проникнути жоден промінь чогось нового. Така душа не знає сумнівів та вагань і позбавлена будь-якого розвитку і руху. "Річ у собі", так би мовити.
  Обновлено 15.07.2008 в 12:39 Odo
 7. aneisha -
  Аватар для aneisha
  шо ж Ви, ОДО про нас так погано думаєте!!!!!
  ми не могли цього не зафоткати!!! фото обов"язково буде!!!!!!!!!!!!!!!

  воно якшо згадати, то таких приколів буде дуже і дуже багато

  а гоп- це діагноз!!!! воно не лічиться))))))) ні лікарями ні словниками
 8. Odo -
  Аватар для Odo
  а гоп- це діагноз!!!! воно не лічиться))))))) ні лікарями ні словниками
  Мабуть, що так, але завше хочеться сподіватися на щось хороше, навіть, коли воно нереальне.
  ми не могли цього не зафоткати!!! фото обов"язково буде!!!!!!!!!!!!!!! воно якшо згадати, то таких приколів буде дуже і дуже багато
  Заінтригували, чекатиму. У щоді опублікуєте, чи може темку якусь зробите, щось на кшталт: Полтавські вуличні приколи?
  Обновлено 15.07.2008 в 12:44 Odo
 9. aneisha -
  Аватар для aneisha
  сгорая сам, свети другим!!!!!!!!!!!

  нє, це не про нас))))
  якшо чесно, то я щораз впевнююсь, що краще спочатку думати про людей погане, аби не розчаровуватись, мріяючи про доброе, свєтлоє, вєчноє

  а про приколи - гарна ідея. треба забабахать!!!!!!! то буде вічна тема
 10. Odo -
  Аватар для Odo
  сгорая сам, свети другим!!!!!!!!!!!

  нє, це не про нас))))
  якшо чесно, то я щораз впевнююсь, що краще спочатку думати про людей погане, аби не розчаровуватись, мріяючи про доброе, свєтлоє, вєчноє
  Здається, є таке вічне питання, що краще вірити і бути ошуканим, чи взагалі нікому і ніколи не вірити? Звісно, ошуканим ніхто не хоче бути, але і не вірити нікому, ніколи і нізащо, як на мене, теж якось воно... скучно... чи шо? Немає ніякої мотивації до життя та розвитку, коли все навколо суцільне і непроглядне лайно
 11. aneisha -
  Аватар для aneisha
  питання і справді вічне.
  от тільки вчора про це з подругою говорили. і дійшли висновку. в кількох словах він виглядав так. якщо уявити двох істот по обох плечах, то одна хороша, інша - навпаки. і ота "навпаки хороша" повсякчас попереджає - не вір. друга істота, наче без мила кудись влазить, і ти, серцем (назву його так) все одно ВІРИШ у краще.
  обламуєшся, караєшся, знову товчеш воду у ступі "Нікому не вір". ну і далі, далі.
  стаєш циніком, гадом і т д. але то зовнішнє. тільки ті, хто пізнали гарну сторону, впевнені в тому, що доброго більше ніж поганого. тоді і виходить, що друзі - ті, хто тебе добре знають. але все одно люблять.
 12. nickeler -
  Аватар для nickeler
  я не скажу, шо я нікому не вірю. але якшо мені щось кажуть, то вуха чують, а моск шуршить "и хде мене тут найо...???"
  бо таки нині дуже багато людей прагне, таки прям пнеться, нажитися на інших. і от в гонитві за багсом народ забуває про все світле, що може бути.
  з іншого боку, мене задрало коли наші палітєгі звіздять про консолідацію, національну свідомість і бла-бла-бла кучу слів, які чомусь вже сприймаєш як образу.
  яка вхріна консолідація, коли сусід п...дить у сусіда щось, а потім вони разом бухають? така консолідація нам нафіг впала.
  можна думати тільки про себе, і більше ні про кого. але, з іншого боку, пам"ятати заповідь, не буду казати звідки, але ясно шо її придумали вумні люди "живи так як хочеш, тіки не заважай іншим"
  а ви їм про мову... не поможе...
  маскалі (не етнічні, а ті як "в душе" ) вони мову українську вчить не хочуть, але то пів біди. вони і своєї не знають. ото і кіпішують: типу нас ущемляют каг нац меншини....
 13. aneisha -
  Аватар для aneisha
  nickeler, прально. НА КОЛ!!!!!)
 14. Odo -
  Аватар для Odo
  а ви їм про мову... не поможе...
  Швидше за все, Ви маєте рацію, але у мене немає вибору.

  Як Вам такий діялог по темі, щойно трапився у мережі:
  Roman: русскоязычная биомасса чести не знает и по-хорошему с ней "договориться" невозможно.

  Flos: С типчиками, которые назвали бы меня и моих близких "биомассой" я бы никогда и не стал договариваться. Воняют сильно коричневым.

  Roman: Биомасса, которая за 20-30 лет проживания в стране так и неудосужилась выучить язык страны проживания, и есть биомасса, а не люди. Таким красно-серпастым типчикам, которые в Литве в советское время пытались организовать "маленькую Россию", демонстративно всюду и везде требовавшим обслуживания по-русски, били рожи. Латыши и эстонцы были покладистее - вот теперь и расплачиваются перед пятой колонной.
  Від себе додам, що я проти будь-яких проявів екстремізму (опір може бути ненасильницьким). Але те, що відсутність пасіонарности названо "біомасою" це точно. Думаю, ми сплачуватимемо ту ж ціну, що і латиші з естонцями, заки не зрозуміємо цього. Бо, як до людини, так і до окремої нації ставляться так, як вона сама дозволяє до себе ставитися. НМСД.
  Обновлено 15.07.2008 в 17:49 Odo
 15. aneisha -
  Аватар для aneisha
  воно то так, але якби ми свого часу вчинили, як латиши з естонцями, то не мали тих (надуманих і роздутих) проблем, що ми їх зараз маємо.
  вони стоять на своєму і все. не буде на Тинясмягі пам"ятника і все. і ніхто їм не указ.
  а в нас позиція, якби і на ... (пробачте за мій френч) сісти, і рибки з"їсти.

  дуже првалиний віршик розказала одна статечна і поважна людина. про те, шо Кандидат наук Хома
  сидить голову лама
  як воно почухать в сра..ці
  без затрат ручноїх праці.

  ото воно в тих стьобних рядках усе наше суспільне єство.
 16. Odo -
  Аватар для Odo
  aneisha, тоді, таке запитання, чому у прибалтів є подібна пасіонарність, а у нас немає? Звідки вона у них? Наче ж, радянська доля спільна була.
 17. aneisha -
  Аватар для aneisha
  доба була спільна, а її прояви трохи різнились. у них було вільніше. я пам"ятаю, коли в далекому дитинстві тут ми не мали нічого, крім пустих полиць. а коли їздили до діда і баби в прибалтику, потрапляли наче в рай (по тогочасни міркам). вони були менш залежні від совковості, швидко пішли вперед, незважаючи на деякі моменти і нині живуть краще, коли навіть потенціалу нашого не мають.
  здається, що це до теми. свого часу в Динамо Москва виступав хокеїст Репс (справжнє прізвище його Репсіс). так от, коли оце саме Динамо Москва їздило до Риги грати в хокей, то на вокзалі (тоді спортсмени їздили потягами, а не самальотами, як куркулі) його зустрічали плакати (тоді ще про банери не знали) з написами "Репс - зрадник Латвії". довелося чуваку таки перейти до Динамо Рига))))
  Обновлено 16.07.2008 в 09:05 aneisha
 18. Odo -
  Аватар для Odo
  оба була спільна, а її прояви трохи різнились. у них було вільніше. я пам"ятаю, коли в далекому дитинстві тут ми не мали нічого, крім пустих полиць. а коли їздили до діда і баби в прибалтику, потрапляли наче в рай (по тогочасни міркам). вони були менш залежні від совковості, швидко пішли вперед, незважаючи на деякі моменти і нині живуть краще, коли навіть потенціалу нашого не мають.
  От і я про те саме думаю, чому ж вони і тоді жили краще і зараз пішли швидше, коли "навіть потенціалу нашого не мають", а у нас "віз і нині там"? Як гадаєте?
 19. nickeler -
  Аватар для nickeler
  і ще. я тут зробила висновок, що рівень бидляцтва від мови не залежить. так само як і бути лєді, а потім безсоромно вести себе і качать права. тому, речі іноді не такі, якими вони на перший погляд здаються. це так, ремарка.
 20. aneisha -
  Аватар для aneisha
  ОДО, я ж не науковець, аби аналізувати такі речі))) тема цікава, але дуже важко говорити про ментальність чужого народу, коли у свїй власній ще гребтись і гребтись!!! те, що вони т.м. "стійкіші" до зовнішньо-політичних катаклізмів видно і неозброєним оком.
  можу помилятись, але Магдебурське право такі міста як Маарду, Тарту, Пярну отримали коли в нас про міцеве самоврядування чули (і то посвоєму) запорожці
  можна багато говорити і дискутувати про значення запорозькох військової демократії поряд із розвитком міст Західної чи північної європи. Але те, що ми свого часу зробили веееличезний відкат назад, здається мені відчутним буде і досі. недарма вся східна Європа відстає від західної як мінімум років так на 50

  зрештою, хтось повинен бути кращим, хтось - гіршим! цікаво було б почитати Ваші думки з приводу))))

  ЗІ: Нік, сто пудофф! бидляцтво воно в голові. і воно не залежить від того, де ти живеш чи народився. і навіть рівнем освіченості це ніяк не змиєш. його (бидляцтво) можна тимчасово захавать. але ж за певних обставин воно вилізе. і чим більше, або глубше його хавать, тим мощніщим буде його викид на люди.
  Обновлено 16.07.2008 в 13:12 aneisha
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя