Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Клясика офісної нахлобучки :-)

 :: Настроєве

Оценить эту запись
Odo
21.04.2008 в 18:22 (1092 Просмотров)
Льоша, дуже задовбаний роботою менеджер, зосереджено вдупляється у монітор, навколо очей йому блакитні кола, обличчя знесилене від постійного напруження. Яна розкішна брюнетка з м’якою ходою і рухами пантери та веселими бісиками в очах.

Яна: Льоха, коли зробиш мені таблицю?
Льоша розпачливо-істерично: Яна... та зроблю я Тобі таблицю, зроблю Твою т...! (Відчувається як багацько він має сказати про очікувану таблицю).
Яна: А чого Ти волаєш?
Льоша: ?
Яна: Нервовий чи шо?
Льоша хоче швидко і болісно її вбити: ...
Яна: Я що винна, що Ти все робиш через одне місце?

Весело гигикнувши, Яна йде собі задоволена двобоєм.
Категории
гумор

Комментарии

 1. черешня -
  Аватар для черешня
  Коли я так, як отой Льоша, вся в віртуалі, то в мене можна попросити що хоч,я скажу: "Ага,да,...." А потім виявляється, що я шось Такеее віддала,або на Такеее погодилась....
 2. Руда -
  Аватар для Руда
  Моя нормальна ситуація на роботі. Одночасно розмовляєш по телефону, виписуєш командировку, розбираєш пошту,кажеш, куди пішов 1 з 5 заступників, які бігають по всій дирекції як прусаки і кожен раз, ніби надихавшись дихлофосу, по новому маршруту, а ти повинен знати 6 чуттям, де вони знаходяться, і хто у директора, а наші люди не бачать, що ти зайнятий, чіпляються до тебе, як дитя за мамину спідницю і вважають, що мама одночасно може робити все, і хай хоч Ворскла з берегів вийде і гигне Ганг, а саме йому відповість!
 3. Руда -
  Аватар для Руда
  У той же час, у режимі нон стоп отримуєш по голові від заступника, коли ти винен (а частіше не винен, але він не розібрався, а його кабінет навпроти твого). І коли в цей момент приходить якась новенька "люба дитина" років 20 у синьому сарафанчику і несміливо-ввічливо мене про щось питає( ніби не помічаючи, що я зараз повішусь на телефоні і паду без пам1яті до ніг заступника (чому не зрадіє прибиральниця і знов я буду винна)) МЕНІ ЇЇ ТЕЖ ХОЧЕТЬСЯ ВБИТИ ШВИДКО Й бОЛІСНО!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. Odo -
  Аватар для Odo
  ... які бігають по всій дирекції як прусаки і кожен раз, ніби надихавшись дихлофосу, по новому маршруту ...
  Пані Руда, це зарах, суперово