Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Підготовка ділянки до будівництва

 :: Прораб

Оценить эту запись
05.07.2017 в 14:54 (39965 Просмотров)
Заміський котедж стане відмінним рішенням для тих, хто втомився від шаленого ритму великих міст і хоче, хоч на деякий час насолодитись єднанням із природою, чистим повітрям і атмосферою спокою. На сьогоднішній день виробники будівельних матеріалів пропонують широкий вибір асортименту, з якого можна обрати ідеальний варіант в залежності від особливостей майбутнього будинку, індивідуальних уподобань і інших факторів. Особливу популярність мають заміські ділянки завдяки своєму місцю розташування. Для тих, хто планує самостійно контролювати процес будівництва, фахівці радять вивчити основні рекомендації, які допоможуть виконати все максимально якісно і уникнути в процесі експлуатації небажаних сюрпризів.
Основні критерії для вибору фундаменту
Одним з основних етапів будівництва є підготовка фундаменту, від цього буде залежати не тільки якість виконання наступних етапів, а й рівень безпеки всього будинку протягом періоду експлуатації. Фахівці відзначають кілька основних критеріїв, на підставі яких слід приймати рішення щодо типу фундаменту.
До них відносяться:
Особливості та характеристики ґрунту;
Глибина його промерзання;
Тип майбутньої будівлі і інші.
Особливо важливу увагу необхідно приділити типу і характеристик грунту. Для місцевості, де переважає кам'янистий і скелястий грунт рівень впливу вологи або морозів практично зведений до нуля, тому він сам виступає в якості гарного фундаменту. Для змішаних типів, що складаються з піску і глини краще вибрати стрічковий фундамент, рівень заглиблення якого визначається на місцевості.
Особливості складання проектної документації
Відмінним рішенням насолодитися природою та тишею стануть котеджні містечка. Деякі виставляють на продаж вже побудовані будівлі, інші вважають за краще все робити за власним смаком. На початку будівництва обов'язково складається проектна документація, в якій вказується практично вся інформація про будівлі, в тому числі її планування, розташування водопроводу та інших комунікацій. Для її грамотного складання краще звернутися до фахівців, які допоможуть все зробити на максимально високому рівні, а будівлі протягом експлуатаційного періоду буде надійним і безпечним.
Ждерело інформації http://moydom.ua/blog/63-fundamentnie-raboti.html
Категории
Без категории