Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Поселення

 :: Uksus

Оценить эту запись
27.12.2007 в 14:27 (1929 Просмотров)
Ітак, TUDIAS
Універ має декілька корпусів, один з яких був найпомітніший, наймодерніший і саме той, куди мені треба було йти. Біля корпусу мурахами метушився такий же розгублений як і я народ. Знайшовши потрібну мені аудиторію і вільну людину, шо займалася реєстрацією щойноприбулих та роз’ясненням шо де до чого, вся моя впевненість в собі десь поділася, щелепа відвалилася і я намагалася розпізнати хоч одне знайоме слово з усього потоку, шо видала мені та сама вільна людина, бо людина, тобто, парубок був чи то корейцем чи в’єтнамцем ... не дуже я розуміюся на відмінностях по рисам обличчя азіатів, але не японцем ... говорив якоюсь своєю особливою мовою - німецькою на азіатський манер. Доки я зрозуміла, шо справа все-таки не тільки в мені, а і у вимові мого наставника, поруч підсілася ще одна така пара спілкуючихся, і саме вони мене врятували. Уривки фраз, шо долітали до мене трохи прояснили ситуацію, я покивала азіату на знак згоди, шо все зрозуміла і пішла шукати гуртожиток.
Реєстрація у гуртожитку пройшла не так хворобливо, як в універі, і я попрямувала у свою кімнату.
Кімната у гуртожитку була двомісною, типу незручна, некомфортна і дешева. У кімнаті я знайшла - кухню з усім потрібним посудом, рідиною для її миття, мочалочками, холодильником, пакетами для сміття і т.д., ванну з туалетом і власне саму кімнату з нормальними меблями, постіллю, шторками і письмовим столом і всім-всім, шо треба для нормального життя, окрім, хіба що, кімнатних тапочок. Ще був балкон, з якого відкривався чудовий краєвид на місто.
Щаслива і усміхнена я згадала, шо забула забрати в реєстраційному центрі свою стипендію і відразу перестала бути усміхненою ... Швиденько зібравшись, знову помчала в універ. Отримала гроші ... купу грошей як для тоді, познайомилася з купкою зоммеркурсників і ... знову пішла в общагу, бо мені триста разів повторили, шо носити з собою суму більше ніж 5 євро не варто просто так
Коли відкрила двері кімнати, була приємно здивована присутністю ще одного бебиха, тобто велетенського рожевого чемодану. Хазяйки чемодану в кімнаті не виявилося, але ... погляд мій впав на бірочку, шо теліпалася на ручці цього рожевого монстра і шо ж ви думаєте? Написано було на тій бірочці іерогліфами!

далі буде ...
(мабуть)
Категории
Зоммеркурс

Комментарии

  1. laithemmer -
    Аватар для laithemmer
    Народ скандує: "Хліба і видовищ!!"
    Ще! Ще! Ще!
    Укса хоче продовжити!! Вона дуже цього бажає!!! Укса не може не бажати - бо натовп реве дурними голосами і колишеться у такт власного ревіння!!