Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Молодість

 :: Uksus

Оценить эту запись
27.12.2007 в 00:34 (1468 Просмотров)
Що чи не найбільше цінується людиною? А особливо, якщо ця людина вже прожила немало рочків.
Скрізь лунають лозунги буцімто молодим скрізь дорога та повага, ти – молодий (типу – радій!!!) і т.д. Молодість завжди асоціюється з мріями, які ще можна реалізувати, із прагненнями змінити світ на краще, із широкими можливостями. Чому ж тоді мене вбиває моя молодість? Чому замість мрійливого "Ти - молодий" чується зневажливе "молодий і зелений"? Чому молодість завжди сприймається як недосвідченість, а не як альтернатива усталеним нормам? Чому всі так мріють повернутися у свої 20 і ніяк не хочуть підтримати 20-тилітніх? Чи не в ці ж 20 починає формуватися туга за втраченими роками? Чому студент університету мріє повернутися до школи і спрямувати свої сили у потрібне русло, а робітник мріє про повернення до універу, а пенсіонер - на роботу? Хочеться мати шанс щось змінити.
Шанс - він ОСЬ. В моїх руках і зараз. Валяється під носом. Чому ж тоді я не бачу цих можливостей зараз, які побачу згодом? Бо буду немолода? Чи буду досвідченіша? Чи зніму рожеві окуляри? Чи що станеться взагалі? Як відкриваються очі?
Я мріяла бути екологом. Скільки ідей! Скільки, здавалося б, можливостей! А зараз я згодна бути хоч кимось. Мати хоч одну можливість. Схватитися за неї і реалізуватися у відповідності до поставлених задач. І що це? Шлях до жалю!!! Шлях до мрій повернутися в минуле і ВСЕ змінити! Хто я?
Ніхто!!!
Молода і зелена.

03.04.2007 17:34
Категории
Зі старого.

Комментарии