Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Скажіть, щоб за вами не займали

 :: fragov

Оценить эту запись
29.03.2011 в 03:47 (1058 Просмотров)
Які відчуття у вас виникають, коли ви чуєте таке після 2-х годинного очікування в здоровезній черзі? А, коли за вами ще стоїть чоловік 10?
Я вчора спромігся таки здати звіт в пенсійний. В цьому році це вийшло напрочуд легко, мабуть був підготований минулим роком. Ще подивився останню 12 серію 4 сезону Californication, маю надію, що буде 5 сезон. Ні? Теж непогано, гарний кінець. О ще, до речі, побачив ще раз свого улюбленого героя з серіалу "Втеча з тюрьми" - Теодора Бегвела, він і цього разу втік з тюрьми в 3 серії "Королів втеч".
Ах, так чого я згадав цю приємну, психологічно, ситуацію. Нещодавно встановив собі Домашній інтернет від Київстар. За ціну втричі меншу за Укртелеком, він виявився втричі кращим. Але проблема, потрібен роутер, який би підтримував L2TP. Я переглянув кілька роутерів і ціни на них. В більшості коментарі не радували. І тут я згадав про свій старий WiFi-роутер ASUS WL-HDD2.5, підключив його, але пункту L2TP не побачив.
Зайшов на сайт зі сторонніми прошивками для роутерів ASUS і побачив напис, що починаючи з прошивки 1.9.2.7-9 більше прошивок для мого роутера не буде. Я перекрутив сторінку до 1.9.2.7-9 і побачив те, що зробило початок цього тижня просто чудовим Supports L2TP. Завтра піду призупиню ОГО.
Хоч за мною нікого і немає - настрій покращився.
Категории
життя

Комментарии