Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Як перестати лінуватися і почати жити

 :: fragov

Рейтинг: 5.00. Голосов: 2.
08.12.2010 в 14:55 (2669 Просмотров)
Я хочу розповісти вам про свій спосіб боротьби з лінню. Щоб його застосовувати, не потрібна титанічна сила волі, не потрібен особливий склад розуму, володіння ентузіазмом, шило в дупі і монастир Шао-ліня. Досить лише виконувати дії, на які здатний навіть сама ледача людина на світі.

Перш ніж перейти до справи, я розвію головний міф про поняття «лінь» Цей міф полягає у фразі «Лінь - це коли я нічого не роблю». Це повна нісенітниця. Тому що, коли людина каже «я лінуюся», вона не нічого не робить, а: їсть, слухає музику, читає газети і журнали, сидить у Вконтактє, дивиться відео на Ютьюб, вибирає стільниковий телефон і т.д.

Все це - дії. Інша справа, що, коли ці дії починаються віднімати по 6 годин на день, вони починають заважати життю.
Тому більш вірним визначенням буде наступне: «Лінь - це марні дії».
А тепер власне метод. Він полягає в одній-єдиній фразі: «Аби перестати лінуватися, треба нічого не робити».

Я не жартую. Я користуюся цим методом вже близько трьох років.

Як же застосовується цей метод? Припустимо, вам треба зробити якусь дію. Ви вирішуєте (а краще - записуєте на папері), у скільки ви цю справу почнете і скільки часу будете ним займатися. Припустимо, ви почнете цим займатися в 11:00 і будете ним займатися наступні дві години (до тобто до 13:00).

В 11:00 ви починаєте боротися з лінню, а саме - нічого не робити. Тобто ви припиняєте всі перераховані в списку вище справи. Взагалі перестаєте що-небудь робити. Просто сидіть або стійте в кімнаті. Лежати не треба, це приведе організм в стан сну.

Незабаром (у мене - в найближчі кілька хвилин) ви відчуєте, що можете взятися за роботу. У голові настане прояснення - що прямо зараз треба зробити. І ви почнете це робити.

Якщо ж під час роботи ви знову відчуєте напад ліні - знову припиняєте що-небудь робити. І незабаром знову повернетеся у працездатний стан.

Це все. Цей спосіб можна застосовувати в будь-який час для будь-яких справ. Повторюю - нічого більше робити не потрібно. Не потрібно переконувати себе, що треба працювати. Не потрібно «робити над собою зусиль». Не потрібно, більше того - не можна тиснути свої думки. Думкам треба дозволити текти вільно і в будь-яку сторону. Якщо роботу перериває «потік свідомості» - це не страшно. Я спеціально заміряв - найдовший з таких «потоків думок» триває 7 хвилин. І припиняється, нерідко обдарувавши вас корисною ідеєю.

І наостанок зауважу, що ви можете почати застосовувати цей спосіб не в 11:00, а прямо зараз. Просто припиніть що-небудь робити.

(с) Віктор

Комментарии

 1. nickeler -
  Аватар для nickeler
  тоже варіант. Фраг, а у пана Віктора нема рекомендацій, як змусити башку працювати. Бо іноді робиш всьо шо хочеш, окрім того шо треба, бо те, шо треба тааааак не хочеться робить. Хоча, як показує практика, тіки в безпосередній наближеності до тебе вимальовується дед-лайн, як всьо робиться. І даже не відчуваєш, шо через силу. Особисто для мене актуально таке "відкласти на потім все, що можна відкласти" (перероблять доводиться дуже рідко). З іншого боку, маючи невиконане щось, я ночами можу не спати. І завжди переживаю - авось захворію і шо тада робить?
 2. Gonosuke -
  Аватар для Gonosuke
  nickeler, та же фигня на 100%. Классно, когда кто-то стоит за спиной и дает волшебные пендели. А если такого человека нет? Фигово тогда...
  Заставить кого-то работать - это половина беды. Заставить себя работать - вот это проблема. Кто справляется, то добивается многого. Как вариант, нанять тех, кто будет выполнять твою работу. Естественно контролируя, ибо сами себя люди заставляют с трудом. Крайне редкое явление ))

  Ответ Сообщение от nickeler
  а у пана Віктора
  То не Виктор придумал - это столетний баян, хотя и не лишен смысла ))
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  нє, коли дають пєндєлі - то не вихід. можна спровокувать функцію "ідіть всі на йух"
  в роботі я собсно, відповідальна. але коли відчуваю, що це от "не на січас і даже не на завтра", то канєшно можливості позбивать груші тим, чого в мене нема, не втрачу. от.
 4. Gonosuke -
  Аватар для Gonosuke
  nickeler, "пендель" - это общее выражение, под которым я понимаю самые разнообразные рычаги влияния )))
 5. kit -
  Аватар для kit
  Ответ Сообщение от nickeler
  нє, коли дають пєндєлі - то не вихід.
  Офтоп:
  Перефразируя Жванецкого: "Иногда шаг вперёд - это хороший пинок под зад"
 6. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ну от я не люблю, коли "вліяють", кажу ж шо я людина сознатєльна (хоч вір, хоч нє, але то я не хвастаюсь).
 7. Gonosuke -
  Аватар для Gonosuke
  Ответ Сообщение от nickeler
  ну от я не люблю, коли "вліяють"
  А кто любит? )))
 8. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ладно, проїхали.