Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Оптимізуємо перемикання мов у Windows: індикатор мови

 :: admin

Оценить эту запись
29.10.2011 в 00:19 (1356 Просмотров)
Інша проблема, яка виникає, коли в системі кілька мов, це визначення, яка мова в даний момент увімкнена. Інколи забуваєш подивитися в нижній правий куток екрану (за замовчуванням саме там знаходиться мовна панель) і приходиться видаляти і перенабирати текст. В моєму випадку проблема ще ускладнюється наявністю двох моніторів, панель з мовами зображається ж тільки в одному з них.

На жаль, в даний момент я не зміг знайти рішення, яке б задовольняло мене на 100%. Але цікавою знахідкою стала програма: Aml Maple - Keyboard Layout Indicator. Після її завантаження я був несказанно радий, але як виявилося зарано.

Що в цій програмі гарного - вона дає змогу ідентифікувати мову за кольором курсору клавіатури (також можна додати зображення з прапорцем або абрівіатурою обраної мови, але мені цей варіант не подобається). Тобто ви обираєте колір для кожної мови (я обрав синій для англійської, темно-жовтий для української, помаранчевий для німецької, червоний для російської) і коли ви перемикаєте мову або обираєте поле для набору то за кольором курсору ви відразу можете визнати, яка саме мова наразі обрана не дивлячись на мовну панель.

Все чудово якби не дві проблеми. Перша - програма не безкоштовна і на мою думку її ціна занадто висока - $12, друга - курсор не змінюється в деяких полях. Скоріше за все програма не спрацьовує в деяких програмах, але треба ще розбиратися. Та наразі це єдине рішення такого плану.

Aml Maple

Комментарии