Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Троллі

 :: admin

Рейтинг: 4.67. Голосов: 3.
15.03.2008 в 04:09 (4110 Просмотров)
Тро́лінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті (на форумах, в групах новин Usenet, в вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну правок, марнослів’я і т. п.
Та вже склалося, що людина, яка має якісь вади фізичного, але, частіше, психологічного характеру хоче відігратися на суспільстві та на інших людях. Тобто замість того, щоб робити значні зусилля, щоб зробити кращим себе, вона обирає шлях найменшого опору, а саме - зробити гіршими інших людей або їх ідеї, досягнення, будь-що. Що дає цей людині ілюзію того, що вона не найгірша.
І не дивно, що з розвитком Інтернету такі люди гайнули туди зі страшенною силою. Бо це місце де, по-перше, ці вади відразу непомітні, по-друге, ідентифікувати особу важко, а інколи не можливо, чи для цього потрібне надмірна затрати зусиль. І найгірше, що вони знаходять тут себе-подібних і можуть "об'єднати зусилля".
Простий приклад, в одній соціальній мережі існує група людей, які заходять на сторінки інших і залишають погані оцінки і коментарі. Це і є той самий тролінг.
100% вакцини від цього неприємного явища - не існує. Але є засоби, які допоможуть вам не змарнувати настрій на цих, по-суті, хворих людей:
 1. Не переймайтеся їх дописами, коментарями, оцінками. Пам'ятайте, що їх головна ціль втягнути вас в прирікання, сварку, зробити так, щоб вам було погано і в такому стані залишити. Тому просто не звертайте на них увагу. Додайте їх в список ігнорування (або "чорний" список). Не відповідайте і не спілкуйтеся з ними.
 2. Не коментуйте їх дії, якщо вони порушують правила спільноти де ви спілкуєтесь - просто сповістіть про це адміністраторів або модераторів.
 3. Не вірте їм, більшість того, що вони кажуть спрямовано, щоб зробити погано іншим, тому вони використовують весь арсенал троля: наклепи, поливання брудом, створення конфліктних ситуацій.
 4. Не уподібнюйтесь їм, погане притягує погане. І закон збереження енергії ніхто не відміняв - зробив погано іншому, обов'язково отримаєш теж саме.
Просто пам'ятайте такі люди хворі, а чи звертали б ви увагу на коментарі в свій бік, психічнохворої людини? Думаю ні. Тож не псуйте собі настрій.
Категории
форум , життя

Комментарии

Страница 2 из 2
 1. andy -
  Аватар для andy
  Ответ Сообщение от Karen
  А я все одно буду веселитися з лайном !
  очень интересное заявление
  Sky нравится это сообщение.
 2. Karen -
  Аватар для Karen
  andy, ви часом не знаєте, де подівся наш любий сепараторний троль lihal ? Я вже за нього турбуватися почала.
  andy нравится это сообщение.
 3. andy -
  Аватар для andy
  Ответ Сообщение от Karen
  andy, ви часом не знаєте, де подівся наш любий сепараторний троль lihal ? Я вже за нього турбуватися почала.
  как где?! подобрали пару и на западную
  Офтоп:
  про "два раба" помните
 4. RAMM -
  Аватар для RAMM
  Ответ Сообщение от Karen
  сепараторний троль lihal
  Я бы не назвал его реальным тролем. Это реальный человек с такими же реальными мыслями. Часть людей там действительно так думает.
  laithemmer нравится это сообщение.
 5. Sky -
  Аватар для Sky
  Ответ Сообщение от andy
  очень интересное заявление
  навіть занадто цікаве. Якщо людині подобається длубатися в лайні, це змушує задуматись і зробити відповідні висновки.
  andy нравится это сообщение.
 6. Karen -
  Аватар для Karen
  Sky, дивіться тільки не зробіть хибних висновків.
  andy нравится это сообщение.
Страница 2 из 2