Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Як користуватися безкоштовним WiFi в київському метро

 :: admin

Оценить эту запись
02.12.2011 в 15:19 (1750 Просмотров)
Не так давно в київському метро з'явився безкоштовний WiFi. Перший тиждень він був абсолютно відкритим, тобто без жодних обмежень, а потім багато хто, хто ним користувався, почали скаржитися на проблеми з підключенням. І дійсно, перевіривши, у мене з першого разу під'єднатися не виходило. Але я розібрався в ситуації, і зараз вам розповім, як користуватися безкоштовним WiFi в київському метро.


Отже, якщо ви будете шукати WiFi мережі в київському метро, ​​то зможете знайти дві відкритих мережі: МР і GOWEB. На нецентральних станціях працює МР, тоді як в центрі скрізь GOWEB:

Після підключення до відкритої мережі, ви не зможете просто так почати користуватися інтернетом. Я теж спробував відразу після підключення, перевіряти пошту, але нічого не відбувалося:

Що ж робити? Потрібно виконати кілька нескладних маніпуляцій. Для початку, після підключення до Wi-Fi-мережі зайдіть в свій переглядач, і натисніть в меню пункт "Початкова сторінка". У деяких браузерах можна на домашню не йти, а просто піти відразу по якомусь посиланню.

Вуаля! Ви побачите, що вас чарівним чином перенесло на стартову сторінку провайдера, який надає інтернет в метрополітені. Для того, щоб інтернет запрацював, вам потрібно буде пройти по банеру, який розташований на стартовій сторінці:


Комментарии