Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Без категории

Записи без категории

 1. Майнц в русі

  28.08.2013 в 21:46
  Гарне місто, чимось нагадує Полтаву...
  Теги: mainz, майнц
  Категории
  Без категории
 2. Прощавай Google Reader

  30.06.2013 в 19:18
  Завтра Google Reader закривається. Я, особисто, не зовсім розумію цей крок від Google. Можливо вони вважають, що часи RSS відходять і тепер краще і зручніше інформацію отримувати з соціальних мереж, таких, наприклад, як їх Google+? Але, думаю, що вони поспішили з цим рішенням. Бо люди замість того, щоб переходити до Google+ активно шукають заміну для Google Reader. А їх вже наразі багато.
  • Oldreader (на вигляд простий, але я не пробував його використовувати)
  • NetVibes (швидкий, все гарно працює,
  ...
 3. Сайт-вишиванка

  08.05.2012 в 00:16
  Я постійно стежу за творчістю цікавого українського веб-дизайнера Богдана Гдаля. Кожна наступна його робота залишає в мене тільки приємні враження. Його сайти приємно вражають і увагою до деталей, і кольоровими рішеннями.

  Остання ж його робота, сайт творчої майстерні Олександра Теліженко, стала першим сайтом (в крайньому випадку для мене) який був, в прямому значенні цього слова, вишитий на тканині. Є кілька технічних недоліків, про які я вже повідомив Богдана, але робота дуже гарна ...
 4. Як отримати додаткові 4,5 Гб на Dropbox

  03.02.2012 в 16:37
  При використанні нової бета-версії програмного клієнта для Mac, Linux та Windows ви можете додати собі ще 4,5 Гб безкоштовно.  Нова версія клієнта вміє імпортувати фотографії з камер, телефонів і SD-карт. Ви отримаєте перші 500Мб після завантаження першої фотографії і кожен раз ваше сховище буде виростати на 500Мб при заповненні попередніх 500.

  Щоб нова фіча запрацювала потрібно ...
 5. Як користуватися безкоштовним WiFi в київському метро

  02.12.2011 в 15:19
  Не так давно в київському метро з'явився безкоштовний WiFi. Перший тиждень він був абсолютно відкритим, тобто без жодних обмежень, а потім багато хто, хто ним користувався, почали скаржитися на проблеми з підключенням. І дійсно, перевіривши, у мене з першого разу під'єднатися не виходило. Але я розібрався в ситуації, і зараз вам розповім, як користуватися безкоштовним WiFi в київському метро.


  Отже, якщо ви будете шукати WiFi мережі в київському метро, ​​то зможете ...
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя