Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

admin

 1. Майнц в русі

  28.08.2013 в 21:46
  Гарне місто, чимось нагадує Полтаву...
  Теги: mainz, майнц
  Категории
  Без категории
 2. Прощавай Google Reader

  30.06.2013 в 19:18
  Завтра Google Reader закривається. Я, особисто, не зовсім розумію цей крок від Google. Можливо вони вважають, що часи RSS відходять і тепер краще і зручніше інформацію отримувати з соціальних мереж, таких, наприклад, як їх Google+? Але, думаю, що вони поспішили з цим рішенням. Бо люди замість того, щоб переходити до Google+ активно шукають заміну для Google Reader. А їх вже наразі багато.
  • Oldreader (на вигляд простий, але я не пробував його використовувати)
  • NetVibes (швидкий, все гарно працює,
  ...
 3. Перейшов на Ubuntu 13.04

  24.05.2013 в 22:15
  Колись давно вже намагався перейти з Windows на Ubuntu. Тоді дуже швидко прийшлося повернутися на Windows, через кілька причин. В основному я не міг знайти потрібні мені програми на Ubuntu, але також були проблеми з драйверами до монітору, принтеру, сканеру. Тому більшість свого життя я мав справу з Windows та його глюками. Авжеж проблеми є у кожної ОС, програми вилітаю, система зависає і т.і. Але останнім часом Windows ...
 4. Сайт-вишиванка

  08.05.2012 в 00:16
  Я постійно стежу за творчістю цікавого українського веб-дизайнера Богдана Гдаля. Кожна наступна його робота залишає в мене тільки приємні враження. Його сайти приємно вражають і увагою до деталей, і кольоровими рішеннями.

  Остання ж його робота, сайт творчої майстерні Олександра Теліженко, стала першим сайтом (в крайньому випадку для мене) який був, в прямому значенні цього слова, вишитий на тканині. Є кілька технічних недоліків, про які я вже повідомив Богдана, але робота дуже гарна ...
 5. Як отримати додаткові 4,5 Гб на Dropbox

  03.02.2012 в 16:37
  При використанні нової бета-версії програмного клієнта для Mac, Linux та Windows ви можете додати собі ще 4,5 Гб безкоштовно.  Нова версія клієнта вміє імпортувати фотографії з камер, телефонів і SD-карт. Ви отримаєте перші 500Мб після завантаження першої фотографії і кожен раз ваше сховище буде виростати на 500Мб при заповненні попередніх 500.

  Щоб нова фіча запрацювала потрібно ...
Страница 1 из 13 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя