Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17.
    Постійний відвідувач
    Angry

Когда "заводить" детей

В каком возрасте стали мамой(папой)? Были ли готовы к этому важному событию? Как считаете, каков оптимальный для рождения детей возраст? Чтобы посоветовали своим деткам?

Пророк

Re: Когда "заводить" детей

20-35 я так думаю
    Філософф

Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
    В каком возрасте стали мамой(папой)? Были ли готовы к этому важному событию? Как считаете, каков оптимальный для рождения детей возраст? Чтобы посоветовали своим деткам?

Советовать деткам? Ото насмишила
    Моя мама советует мне носить пиджак, купленный ею 10 лет назад. Говорит, что мода возвращается.
    А когда рождаться, дети не спрашивают. Глянут на часы - о! Пришло время - и вперед.
    Пророк

не стал и надеюсь не стану :)
    Гуру

после 30
    Пророк

В цій темі
    http://www.poltavaforum.com/psiholog...yldfri-11.html
    ми вже обговорювали оптимальний вік для народження дітей. Можна почитати, а також цікаво, що думає топікстартер про чайлд фрі?
    Постійний відвідувач

Я стала мамой в неполные 23. Не рано и не поздно. Хотя тут все сугубо индивидуально: одни искренне рады деткам в 18 лет, а другие и к 30 годам "все еще не готовы".
    Думаю, что средний возраст "готовности" где-то между 20 и 30.
    ри?

Коли захочеться, тоді і плодити малявок ;) НЕ РАНІШЕ!

П.С. Да-да, шо там за чайлд фрі? Бо чим більше бачу дитячих тем, тим більше напрягаюся - діагноз?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    В цій темі
    http://www.poltavaforum.com/psiholog...yldfri-11.html
    ми вже обговорювали оптимальний вік для народження дітей. Можна почитати, а також цікаво, що думає топікстартер про чайлд фрі?
    Дякую, черешню, за ссилку...Багато цікавих думок прочитала...А що думаю? В 20-23 я також розділяла таку філософію, і дітей любила на відстані, та й то - не всіх...І мудро так доводила оточуючим навіщо плодити в цей нещасний світ нещасних людей....щось накшталт того. А потім мала нагоду побути на зібранні стареньких людей, їх багато, вони немічні, бездітні, допомогти немає кому, ревіла белугою...І тоді вирішила, що діти обов"язково потрібні, і виховати їх слід так, щоб була опора на старості. А ще прихильники чайлдфрі свідомо позбавляють себе Любові -вселенської, стовідсоткової, тваринної, беззастережної...Ти любиш своє дитя і воно тебе також. І є різниця - діти чужі і "плоть від плоті твоєї". І приходить це відчуття, коли вже дитинка в тобі. Тому думаю, якби прихильники чайлдфрі хоча б трішки відчули - що воно таке - материнство, батьківство - більшість змінила би свою думку.
    змія болотяна ОЧКОва

І тоді вирішила, що діти обов"язково потрібні, і виховати їх слід так, щоб була опора на старості.
    тобто заводити дітей слід, аби в старості не залишитися самотнім?
    Тому думаю, якби прихильники чайлдфрі хоча б трішки відчули - що воно таке - материнство, батьківство - більшість змінила би свою думку.
    "трішки" - це як? Завагітніти, не сподобалося відчуття тваринної всеохоплюючої любові ( або воно не з"явилося) і можна йти до дяді на чистку? Трішки ж відчули.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя