Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
 1. #11
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Когда "заводить" детей


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  тобто заводити дітей слід, аби в старості не залишитися самотнім?

  "трішки" - це як? Завагітніти, не сподобалося відчуття тваринної всеохоплюючої любові ( або воно не з"явилося) і можна йти до дяді на чистку? Трішки ж відчули.
  Шановний "майстре дотепних коментарів", Ви ж загальну думку зрозуміли? А до слів домахуватися і я вмію...Перше: самотність - один з найтрагічніших станів в житті людини. Діти - при належному вихованні не залишать тебе самотнім. Мова йшла про те, що особисто мені допомогло змінити думку щодо материнства...Коли особисто я не хотіла мати дітей. А щодо Любові ...це, напевно, треба відчути, тоді зрозумієте, що саме я мала на увазі. У Вас діти є?

 2. #12
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Когда "заводить" детей


  дуже правільно Ви попідкреслювали оте особисто. Вам особисто діти в кайф, а до когось любов може не прийти. і приходить вона не до всіх. думаю, шо не тре розповідати про дитячі будинки, притулки і те де. Ви відчули любов, коли народили? Та чи можете Ви сказати те саме про всіх інших? а самотність, вона така штука. її спрогнозувати неможливо і ніхто не дасть гаратії, що дитина (шлюб, кіт, телевізор, друзі) врятує від неї. тим паче, шо самотність може бути найтрагічнішим станом особисто для Вас.
 3. #13
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Когда "заводить" детей


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  . думаю, шо не тре розповідати про дитячі будинки, притулки і те де. Ви відчули любов, коли народили? Та чи можете Ви сказати те саме про всіх інших?
  усвідомлюю, що ми дещо відхиляємося від теми, але я принаймні ( і мої колеги) своїми діями, своєю роботою намагаємося зробити так, щоб менше діток опинялося в притулках, а про тих, що там є, щоб дізнавалося якомога більше людей, допомагали їм і забирали в сім"ї. Себто борюся за Любов не лишень у власній родині...А батьки, що лишають дітей - це не люди. Їм немає виправданння. Коли за мене в притулках чіплялися маленькі ручки і просили не йти, готова була розстріляти тих "батьків". Не дав їм Бог душі...
 4. #14
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Когда "заводить" детей


  ну от. а спочатку Ви говорили шо треба спробувати. потім обов"язково відчуєш любов, перестанеш бути самотнім і буде тобі щастя.
  Не дав їм Бог душі...
  скорше розуму. бо спочатку ноги розчепірювали, а потім вирішили (з яких вже там умовиводів), шо аборт гірше, ніж байстрюк.
  Не судіть усіх по собі. люди різні. і поняття "щастя", "любов", "відповідальність" і те де для всіх полягає у чомусь своєму. Те шо є панацеєю для Вас, може бути вбивством для іншого.
 5. #15
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Когда "заводить" детей


  Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
  Ти любиш своє дитя і воно тебе також. І є різниця - діти чужі і "плоть від плоті твоєї". І приходить це відчуття, коли вже дитинка в тобі. Тому думаю, якби прихильники чайлдфрі хоча б трішки відчули - що воно таке - материнство, батьківство - більшість змінила би свою думку.
  Цілковито згодна з catirі! Я теж до народження власної дитини, на чужих не дуже задивлялась. Ну, є вони і є. І лише з своєю донечкою зрозуміла, що діти - це справжнє життя, моя дитина - саме найдорожче, що в мене є. Задля неї можна зробити все.
  P. S. А чужих дітей я й зараз не дуже люблю.
 6. #16
  Offline
  Большая медведица

  Re: Когда "заводить" детей


  по-моему нельзя рожать "чтобы в старости было кому стакан воды подать", или потому что время пришло, или чтобы сохранить семью, или потому что все друзья уже родили...
  и вообще не стоит манипулировать этим событием. в конце концов рождение детей - нормальный физиологический процесс для человека. если человек не может по состоянию здоровья (имею в виду и физическое и эмоциональное) реализовать его, можно его пожалеть и понадеятся на выздоровление и созревание, а уговорами про вселенскую любовь и социальную миссию ему не помочь. любовь к детям, как и вообще любовь, - это не инстинкт, и не все автоматически способны к этому чувству, но желание любить, это уже 90% любви. так что проблема в том, что многие не желают.
  и это неудивительно. масс-культура представляет образ успешного человека таким: молодой (молодой сейчас значит 30-35 лет), с высшим образованием (неважно что вуз третьесортный), со стабильной зарплатой в солидной фирме (пыльном офисе, 7 дней в неделю), с абонементом в фитнесс клубе (посещать необязательно), раз в неделю выходящий с приятелями в бар-клуб-кино-казино. в этом образе дети отсутствуют!

  а заводить детей надо тогда, когда хочется, в 17 или в 35 - неважно. просто в 17 вас ждут одни проблемы, а в 35 другие, и еще неизвестно, какие опаснее.
 7. #17
  Offline
  Новачок

  Re: Когда "заводить" детей


  У всех в разном возрасте приходит ощущение, что : вот оно, я готов(-а). А будет ли єто в 20, 30 или 35 лет -єто не важно. Главное, чтобі морально человек біл к єтому готов!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Похожие темы

 1. Український "Beeline" пропонує своїм абонентам "Довірчий платіж"
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.06.2008, 14:57
 2. "Київстар" змінив умови послуги "Переказ коштів"
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 06.06.2008, 19:20
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 30.09.2007, 22:41
 4. Ответов: 8
  Последнее сообщение: 27.06.2007, 23:38
 5. Ответов: 16
  Последнее сообщение: 02.12.2005, 13:58

Теги для этой темы