Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 104.
 1. #1
  Offline
  Пасажир

  Пільгові категорії


  Безоплатний проїзд для правоохоронців у громадському транспорті – це право, а не пільга!

  Поклавши на служителів Феміди специфічні юридичні обов’язки (захищати та охороняти життя, здоров’я, права та свободи громадян, власність, інтереси суспільства і держави) держава, водночас, наділила їх і правами, необхідними та достатніми для виконання важливих функцій. Цілком обґрунтовано, оскільки, приміром, для попередження й припинення правопорушень, рятування людей, надання допомоги і затримання осіб, які допустили правопорушення або підозрюються у скоєнні злочину, мало залучити максимальну кількість людей і технічних засобів, слід заручитися «підтримкою» чинного законодавства.

  Відстоювати права ображеного, рівно як і карати «образника», слід винятково за принципами «верховенства права і справедливості». У будь-якому випадку і за будь-яких обставин необхідно діяти тільки в межах правового поля.

  У свою чергу держава, вимагаючи від працівників міліції жорсткого дотримання вимог законів і самовіддачі при виконанні службових обов’язків, гарантує їм свій захист, задекларований в положеннях статті 11 Закону «Про міліцію». Як не дивно звучить, але це стосується і права працівників органів внутрішніх справ на безкоштовний проїзд всіма видами громадського транспорту.

  Ідеться саме про право (а не пільгу), обумовлене потребою оперативного і безперешкодного виконання покладених обов’язків, закріплене відповідними нормативними актами. Безкоштовний проїзд працівників правоохоронних органів (у числі окремих категорій громадян, визначених статтею 38 Закону «Про державний бюджет України на 2010 рік» фінансується місцевими бюджетами за рахунок субвенцій, виділених з державного бюджету.

  Утім це теоретичний аспект… А на практиці існують певні проблеми, пов’язані здебільшого з небажанням окремих осіб сприймати гарантоване працівникам міліції право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті (окрім таксі) всерйоз, посилаючись на вичерпний перелік пільгових категорій громадян, до яких перші не відносяться.

  Загадана позиція «заперечення такого права» суперечить вимогам спеціального закону, що регламентує діяльність міліції як державного озброєного органу виконавчої влади, який захищає інтереси громадян, суспільства і держави від протиправних посягань. Ненадання допомоги працівникам правоохоронних органів в реалізації цього права для виконання службових обов’язків без поважних причин тягне за собою відповідальність в межах чинного законодавства.

  Слід відзначити, що обмеження означених прав, викликані довільним тлумаченням законодавчих приписів, не скільки занижують суспільно значиму роль правоохоронних органів (зокрема, органів внутрішніх справ), а порушують нормальний процес забезпечення правопорядку у державі.
  http://mia.pl.ua/news/main/12-10-10-324


  ================================================== ===

  В УМАКе, троллейбусах и "Місто без околиць" милиция не платит, а вот в Автомире - платит. За остальных - не знаю.

 2. #2
  Offline
  Пасажир

  Re: Пільгові категорії


  Пенсионеров Полтавы высаживают с автобусов СП «УМАК»?

  К нам поступила информация о том, что с сегодняшнего дня контролеры в автобусах СП «УМАК» высаживают ветеранов труда и ветеранов боевых действий, которые ещё вчера имели право бесплатного проезда

  Чтобы получить комментарий по поводу этих слухов, «Полтавщина» обратилась к заместителю директора СП «УМАК» Дмитрию Мыснику.

  — Действительно, кто-то пустил эти слухи, и сегодня к нам звонили с горисполкома, чтобы прояснить эту ситуацию, — сказал он. — Но я официально хочу сказать, что ветераны труда и ветераны военных действий пользуются правом бесплатного проезда в наших автобусах. Никаких других указаний не поступало. С чем связаны эти слухи, я объяснить не могу.

  Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
  http://www.poltava.pl.ua/news/5894/
 3. #3
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Пільгові категорії


  LAEN, сьогодні зранку їхав УМАКом і при мені кондуктор сказала літній жіночці - платим за проєзд, вєтєранське действітєльне було тільки до виборів.
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Пільгові категорії


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Слід відзначити, що обмеження означених прав, викликані довільним тлумаченням законодавчих приписів, не скільки занижують суспільно значиму роль правоохоронних органів (зокрема, органів внутрішніх справ), а порушують нормальний процес забезпечення правопорядку у державі.
  А він, правопорядок, у державі є?
  У нас уже й верховенства Закону немає, та й Закону як такого.....
  Так собі, "понятія" для групки людей, що будують нову Окраїну...
  А міліція цю групку обслуговує, та й годі.
  На все інше: "нема бензину, машин, людей" і т.п.

  То й якого біса цьому "обслуговуючому персоналу" "падати на хвіст" тим ПП-шникам, що надають транспортні послуги?
  Та й не тільки транспортники страждають, "прихвостні від держави" знаходять де "попастись" і у інших місцях, і роблять це систематично. І не тільки міліції це стосується...
 5. #5
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Пільгові категорії


  Mihey, ти зразу пост http://www.poltavaforum.com/rizne-38...tml#post185357 прочитай. То була моя відповідь на нього.
  Офтоп:
  Чесслово, складається враження, що ти набиваєш кількість постів і тем у рейтингу
 6. #6
  Offline
  модератор

  Re: Пільгові категорії


  Sky, завтыкал))))
 7. #7
  Offline
  Пасажир

  Re: Пільгові категорії


  Тепер безкоштовно в автобуси СП «УМАК» ветерани праці – ні ногою
  3.11.2010 | Опубліковано: 17:45 3.11.2010

  У середу до редакції нашого телеканалу звернулися декілька літніх полтавців. Жінки здивовані: ще вчора їздили кільцевим маршрутом в автобусах СП «УМАК» за посвідченням ветерана праці, а цього дня кондуктори почали вимагати плату за проїзд. На вимогу ж пред'явити документ, який би засвідчував факт скасування перевезення ветеранів праці в автобусах підприємства «УМАК», пасажири, кажуть, наражалися на відверті грубощі з боку кондукторів. Хто винен і що робити, з'ясовували наші кореспонденти.

  Ранок 3 листопада приніс неприємні емоції полтавським ветеранам праці, котрі скористалися послугами СП «УМАК». Адже цього дня кондуктори у кільцевих автобусах почали вимагати у представників означених категорій громадян... плату за проїзд. Мотивували такі дії працівники підприємства-перевізника тим, що відтепер «УМАК» ветеранів праці та Збройних Сил безкоштовно перевозити не буде.

  /Тетяна Круміна, ветеран праці

  Я попросила, щоб кондуктор показала документ, який підтверджує її слова. Але вона почала у грубій формі лаятися, говорити, що зараз зупинять автобус. Або виходьте, або оплачуйте проїзд/

  Тим же, хто вимагав підтвердження скасування безоплатного проїзду для ветеранів праці, кондуктори відповідали дуже неввічливо.

  /Ольга Москаленко, ветеран праці

  У грубій формі вона мене представила перед усім автобусом, перед пасажирами. Мені стало дуже неприємно. Документів ніяких не пред'являли, а моє посвідчення сказали, що вже недійсне/

  Цього дня дехто з ветеранів сплатив необхідну суму, дехто просто вийшов на найближчій зупинці. Платити за проїзд готові, кажуть жінки, втім, вимагають до себе нормального ставлення.

  /Тетяна Круміна, ветеран праці

  Я вважаю, що треба це питання з'ясувати і поставити на правову основу. Тому що у нас діють закони, у нас є Президент, і чинний мер поки-що працює, тому ніякі постанови, я думаю, не відмінялися/

  Насправді, ніякого документу, який би посвідчував наміри СП «УМАК» безкоштовно перевозити ветеранів праці та Збройних Сил, не існує, говорить заступник начальника відділу транспорту та зв'язку Полтавського МВК Олександр Шендріков. Мер Полтави Андрій Матковський наприкінці серпня листом попрохав керівництво компанії про перевезення означених категорій громадян на добровільних засадах. Втім, прохання мера перевізники виконували лише 2 місяці.

  /Олександр Шендріков, заступник начальника відділу транспорту та зв'язку Полтавського МВК

  Сьогодні керівник підприємства «УМАК» Дудка Володимир Юрійович повідомив нас, що підприємство припиняє цю акцію у зв'язку з тим, що економічно недоцільно здійснювати ці перевезення/

  Отримати коментар від керівництва СП «УМАК» журналістам не вдалося. Втім, у розпорядженні знімальної групи є копія листа керівника підприємства Володимира Дудки до першого заступника мера Полтави Валентина Герасименка.

  /Витяг з листа директора СП «УМАК» В. Ю. Дудки до першого заступника Полтавського міського голови Герасименка В. В.


  «...за два місяці здійснення згаданих перевезень фактична виручка підприємства зменшилася більше ніж на 30%, а завантаженість транспортних засобів (за рахунок пільгових категорій) збільшилася приблизно на 40%, що, у свою чергу, призвело до збільшення експлуатаційних витрат (пальне, мастильні матеріали, запасні частини). Як результат, значно збільшилися збитки від перевезень, зросла кредиторська заборгованість підприємства...

  ...за таких умов на сьогодні підприємство не має можливості здійснювати пільгові перевезення ветеранів праці та ветеранів військової служби на благодійних засадах»/


  У транспортному відділі міськвиконкому наголошують: усі інші пільгові категорії громадян можуть користуватися громадським транспортом так, як робили це і раніше.

  А от тим пасажирам, які наразилися на грубощі з боку працівників на маршруті, Олександр Шендріков радить не тримати образу у собі.

  /Олександр Шендріков, заступник начальника відділу транспорту та зв'язку Полтавського МВК

  - Звертайтеся у МВК, у транспортний відділ, ми будемо вживати заходів для припинення негідної поведінки кондукторів.

  - За яким номером?

  - 56-42-43, 57-31-30/

  Студія «Місто» залишає за керівництвом СП «УМАК» право прокоментувати ситуацію.

  Олександр Крумін

  http://www.misto-tv.poltava.ua/news/8160/
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Re: Пільгові категорії


  Ну так вибори пройшли - Матковський пролетів.
  "НагІбалово" з його боку закінчилося, що не зрозуміло?
 9. #9
  Offline
  Пасажир

  Re: Пільгові категорії


  vladd, це було зрозуміло ще до виборів
 10. #10
  Offline
  ри?

  Re: Пільгові категорії


  О, тепер ясно шо й до чого. Бо я оце вчора додому їхала, і на шкандаль натрапила в "умакові" - кондуктор виказувала жіночці, шо це не з її вини треба платити гроші, але тепер ветерани праці мають сплачувати за проїзд. Жіночка все ніяк не могла збагнути, чого б це? Але таки заплатила. Їхала я всього три зупинки, і на кожній заходили ветерани, яким по новому розповідали, шо "я теж без пяти хвилин ветеран праці, і шо я можу зробити, нам сказали брати з вас гроши".
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов