Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей105Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 25
Показано с 81 по 90 из 249.
 1. #81
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Маршрутки


  Бабульки сами часто наглеют, видя уже полностю забитую маршрутку махают руками, ногами, платками.Водитель конечно, как было сказано выше, не может не остановится, так как жадность дает знать о себе. Потом они с трудом залазя громко обьявляют, что им должны уступить место. И им наплевать что у тебя 1.8-2 метра ( ну у кого как), им наплевать что для этого ты должен сложится как рогалик, главное что они сядут.

 2. #82
  Offline
  Пасажир

  Re: Маршрутки


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  Фотошоп.

  Но в реале нечто подобное существует. Зовется "Пилигрим"
 3. #83
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Маршрутки


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Фотошоп.
  да я и не спорю...2 колеса задние одинаковые
 4. #84
  Offline
  Новачок

  Re: Маршрутки


  Думаю, что начинать нужно, прежде всего с себя, Т.Е. просто самому не лезть в переполненную маршрутку! Я плохо представляю себе картину, как водитель выскакивает из-за руля и начинает вытаскивать лишних пассажиров с салона. Так, что правильно раньше сказали- мы взрослые люди, и делаем выбор сами. А водила просто выполняет свою работу, крутит баранку, чтобы накормить детей. Попрошу заметить - Работает, а не ворует, или обманывает. Так, что выводы сделаете сами, раз ВЗРОСЛЫЕ!
 5. #85
  Offline
  Філософф

  Re: Маршрутки


  О, я бачила, но такого як вчора ще не бачила.Я конєшно все понімаю, але:
  вчора в 17-15, час пік, забирали малого з садочка, і вже готова відправлятися маршрутка ДКПТК-Сади2, догнала мама з дитиною років 4-5, сказати що маршрутка була забита-не сказати нічого, і все ж таки вона пробувала впихнуться. Не бачила вдалось їй, чи ні.

  Але на 1гор, ззаду(а маршрутки відчиняють лише передні двері, бо проїзд на виході) істеричні крики-відкрийте задні двері.А двері откриваються руцями, бо ними ж і закривались))) Водій вилазить з маршрутки, обходить і відчиняє, і тут випадає ця маман з доцьой. Я була просто в шоці, я б сама не полізла в таку забитню, тим більше що вони кожні 5хв ходять, а тут таке. Мать щось я не розумію в житті..
 6. #86
  Offline
  Новачок

  Re: Маршрутки


  Во-во, и я о том же!
 7. #87
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Маршрутки


  Так, маршрут ДК ПТК - Сади2 це щось унікальне. Хоч і зараз маршрутки ходять кожні 5 хвилин, але всеодно їх не вистачає,вони постійно забиті. Колись спостерігав як в одну з них одночасно чоловік 50 влізло, що саме цікаво вона навіть не похитнулася, всі впхалися, двері зачинилися і транспорт собі рушив, таке враження, що там чорна дира була. Я тільки поржав з цього і пішов пішки. Але якщо згадати, що на території 1 міської лікарні єдиний в місті, а може і в районі травматологічний пункт, поряд пологовий будинок, то тут вже не до сміху. Явно, що тут треба запускати автобуси більшого розміру, а може й тролейбуси. А не прокладати магістралі в чотири полоси по ще ніснуючим мікрарайонам.
 8. #88
  Offline
  Здібна учениця

  Re: Маршрутки


  Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
  маршрут ДК ПТК - Сади2
  до речі, це єдиний маршрут в Полтаві, де пасажири цивілізовано чекають своєї черги на ДК ПТК, щоб сісти в транспорт)))
 9. #89
  Offline
  Філософф

  Re: Маршрутки


  Цивілізовано чекають цивілізовані люди, а от особливо тітоньки за нєфік дєлать можуть пройти до початку черги, тіпа я постою тут, а потом першими влізти. А ти стоїш потом з дитиною, пропускаєш 2 автобуси , бо не вліз, і думаєш - треба мать було понагліть, але цивілізованість не позволяє))))

  Ксататі маршрутки то півбіди, а от дорога там - плакать хоцця. Особливо істеричний поворотик біля пологовому, та ще на нинішніх сугробах. Як відчуваєш себе в маршруьці, яка іде боком, практично на одному колесі? Ну невже ж не можна її трохан розширити, хоть на 2 метри, вже б відчутно було. Тим більше що все одно збираються артсклади застроювать. Але ж мужам верховним важніше завалить краєзнавчий і построїть собі будинки, ніж якісь там дороги.
 10. #90
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Маршрутки


  Так це єдиний маршрут у Полтаві де люди встають в чергу, ця "традиція" тут прослідковуєтся ще з часів коли він ще йшов тільки до 1 міської лікарні. А з тими хто не поводить себе цивілізовано, треба розмовляти нецівілізовано. Чому б і не висказати таким все що думаєш (ну якщо з дитиною, то закрити їй перед цим вуха).

  А за дорогу згоден, хоч і не критиую так критично дії міської влади, але в цьому питанні оцінюю їх роботу дуже низько. Вони хочуть будувати мангістраль Лазурна через неіснуючий 57 мікрорайон з Садів на Половки, а нормальну дорогу в Центр не можуть.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 25

Похожие темы

 1. Ответов: 22
  Последнее сообщение: 08.08.2009, 17:59
 2. У Полтаві пасажир випав з маршрутки й загинув
  fragov в разделе Транспортні новини
  Ответов: 25
  Последнее сообщение: 07.05.2009, 18:05
 3. Ответов: 21
  Последнее сообщение: 04.06.2008, 10:26

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов