Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 82.
    Постійний відвідувач
    Lol

Ремни безопасности

А ты пристегнулся перед тем как тронуться с места?
    НАДА КОЛЛЕГИ, ГОВОРЯТ ОНИ ЖИЗНЬ СПАСАЮТ.

Пророк

Re: РЕМНИ БЕЗОПАСНОСТИ!!!

пристегиваюсь всегда
    насколько знаю они не дают вылететь водителю/пассажиру из машины при столкновении
    .

Пристегиваюсь и не только для безопасности. С ремнями намного удобнее проходить повороты, не болтает по салону ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Пристегиваюсь и не только для безопасности. С ремнями намного удобнее проходить повороты, не болтает по салону ))
    ниче так ты повороты проходишь!:) heel-toe downshifting случаем не не применяешь в езде??:)
    .

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ниче так ты повороты проходишь!:)
    На старой машине хобби у меня такое было, там системы стабилизации отсутствовали, можно было легко проходить повороты со срывом моста. Сейчас лафа кончилась, гадские японские мозги выравнивают тазик в самый интересный момент ))))
    ри?

Принципово ігнорую паси безпеки. Навіть не можу пояснити - чому. Мабуть це в мене від батька - він льотав скажено, але не використовував паси. Лише коли "мента" бачив )))) Оце так само і у мене.
    Недавно їхала зі співробітником по місту. Він мене відразу на повороті попросив пристібнути пас, - чогось у мене була така реакція, ніби мене як матову лампочку обклали.
    Розумію, що це рятує життя (інколи!), але нічого не можу зробити зі своїм фе.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Принципово ігнорую паси безпеки. Навіть не можу пояснити - чому. Мабуть це в мене від батька - він льотав скажено, але не використовував паси. Лише коли "мента" бачив )))) Оце так само і у мене.
    Недавно їхала зі співробітником по місту. Він мене відразу на повороті попросив пристібнути пас, - чогось у мене була така реакція, ніби мене як матову лампочку обклали.
    ну это конечно личное дело каждого, но я бы все таки посоветовал пристегиваться
    ри?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну это конечно личное дело каждого, но я бы все таки посоветовал пристегиваться
    Душа не бажає перепон своїй свободі Машина - це клас. Мене моє сонечко рідко допускає до руля, але коли допускає, то мені так здається, трохи невпевнено себе почуває - я ж не зовсім нормальна
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Треба тобі побачити, що буває з тими хто не користується пасами на передніх сидіннях, хоча б фото. Коли людина об бардачок зрізає собі повністю обличчя, або вилітає через переднє скло і проїжджає по асфальту кілька метрів, там ніхто не каже про життя, бо жити ти будеш, але в якому вигляді? Хочеш зніматися в фільмах жахів без гриму - не має проблем і далі нехтуй пасами безпеки.
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Треба тобі побачити, що буває з тими хто не користується пасами на передніх сидіннях, хоча б фото. Коли людина об бардачок зрізає собі повністю обличчя, або вилітає через переднє скло і проїжджає по асфальту кілька метрів, там ніхто не каже про життя, бо жити ти будеш, але в якому вигляді? Хочеш зніматися в фільмах жахів без гриму - не має проблем і далі нехтуй пасами безпеки.
    Дякую за турботу. Але так сталося, що фото я бачила - безпеку життєдіяльності у нас вів інспектор і одного разу взяв робочу папку зі собою. Вразило. Але нічого більше.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы