Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей81Благодарности

Результаты опроса: Покупка прав в органах Гаи:

Голосовавшие
79. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • не имеет права быть;

40 50.63%
  • вполне нормальный вариант облегчить себе жизнь;

4 5.06%
  • можно купить, если есть опыт вождения и знания ПДД.

35 44.30%
+ Ответить в теме
Страница 13 из 20
Показано с 121 по 130 из 194.
    Нервова, курррва

Re: Экзамен ПДД в ГАИ: сдать или купить права?

Десь більше року тому збила собаку на Канамлика. Не насмерть, в усякому разі, вона потім відшкандибала. При чому їхала на малій швидкості до 40 км. Вискочила вона з-за фури, здоровенна така, нормально роздивитись навіть не встигла. Я зупинилась, а мужики. шо їхали за мною: "Та паєхалі, с нєй всьо нормально!" Чесно скажу, відчуття були зовсім не райдужні, гнітючі навіть. Не доведи бог, людину.
    Але питання от в чому. То собака, вона не здатна проаналізувати чи вивчити пдд. А коли, блін, воно лізе поверх підземного переходу, де, як правило, є ще й перехід зі світлофором, от це для мене загадка. І йде ж мабуть і думає: пішохід завжди правий! Та таварісчі, дійсно, на Росзошенцях будуть усі рівні. То нашо цей процес пришвидшувати???

Новачок

По какой сейчас программе сдают тероетический экзамен? Автор издания и год. Не могу в Интернете найти именно эту прогу.
    Постійний відвідувач

Офтоп:
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ти ші наїу?...))))

Офтоп:
    Де то ші, на кордоні з Польщею? В Галичині кажуть сі, рідше си, в Закарпатті ся. Це діалектна особливість. Що ж до "наїу", то:

звук [в] вимовляється дзвінко, ніколи не замінюється звуком [ф]: [барв]. Навпаки, в кінці слова після голосного, в середині слова після голосного перед приголосним та на початку слова перед приголосним набуває більшої звучності і переходить у нескладотворчий [ў]: [браў], [поўтори́ти], [ўплиў].

Безголосий варіант [в], але без переходу в [ф] зустрічається тільки в кінці слова після двох глухих приголосних: [виедауни́цтв].

Можу погодитися лише з тим, що в галичан оцей ў особливо яскравий. Та це, знову ж таки, діалектна особливість.

До речі, в білоруській мові для цього звуку є окрема літера.

Як памру я, пахавайце
    На Ўкрайне мілай,
    Сярод стэпу на кургане,
    Дзе продкаў магіла.

Сподіваюся, поясниў?
    Нервова, курррва

мдаааа..... а шо ми обговорюємо взагалі?
    сі вони пом"якшують і виходить ші. Далі шо?
    Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
    Можу погодитися лише з тим, що в галичан оцей ў особливо яскравий. Та це, знову ж таки, діалектна особливість.
    а я вам шо про літературну мову?
    ще раз мдааа....
    хотів повумнічать. і не получілось. та нічо, може іншим разом вийде. ви головно тойво не здавайтесь!)))
    Спдіваюся, дійшло?
    Пророк

Ответ Сообщение от Magellan Посмотреть сообщение
    По какой сейчас программе сдают тероетический экзамен? Автор издания и год. Не могу в Интернете найти именно эту прогу.
    нафига тебе программа? идешь в книжный, покупаешь ПДД, штудируешь и сдаешь.
    Постійний відвідувач

сі вони пом"якшують
    Масло масляне.

а я вам шо про літературну мову?
    Мені здалося, що пані ма якісь претензії до вимови галичан. То пані не має претензій до вимови галичан?
    Нервова, курррва

Масло масляне.
    Взагалі не зрозуміла до чого це ви? Де там те масляне масло. Все ясно, як божий день!

пані ма якісь претензії до вимови галичан
    Пані має претензії до рагулів з Галичини. Та шо там Галичина. До рагулів в цілому!))
    Новачок

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    нафига тебе программа? идешь в книжный, покупаешь ПДД, штудируешь и сдаешь.
    Как меня кумарят такие тупорылые ответы.
    модератор

Але питання от в чому. То собака, вона не здатна проаналізувати чи вивчити пдд. А коли, блін, воно лізе поверх підземного переходу, де, як правило, є ще й перехід зі світлофором, от це для мене загадка. І йде ж мабуть і думає: пішохід завжди правий!
    Не завжди, sharasha. Бачив досить часто собак, які тричі оглядалися по обидві сторони дороги перш, ніж перебігти, або, за інтенсивного руху, - перебігали дорогу по переходу слідком за натовпом людей. Але у деяких (і собак, і людей) клепки дійсно не вистачає. Стоячи пішоходом на червоне світло, завжди радію за тих щасливчиків, котрим 20 секунд врятують життя. Водночас, причетним водіям не заздрю.
    Постійний відвідувач

сі вони пом"якшують і виходить ші.
    Пані не усвідомлює, що плете бздури. Чи можна спитати, пані в житті російськомовна?

Пані має претензії до рагулів з Галичини. Та шо там Галичина. До рагулів в цілому!))
    Пані, напевне, знатного роду? Тут кого не спитай, навколо рагулі й бидло, ага.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 20

Теги для этой темы