Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 18 из 18.
    бог

Re: Б/у стальные диски в Полтаве

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    где катают диски нормально, а то мне скоро предстоит эта процедура. Или везде одинаково?
    ...а вот тут нет... не одинаково. Шашлычка, на шиномантаже спросить Виталика-он лучший по городу.

Пророк

а я бы на кенгур 14е железо взял бы по нормальной цене и желательно без пробега по нашим великим дорогам.
    Кст, кто подскажет где катают диски нормально, а то мне скоро предстоит эта процедура. Или везде одинаково?
    везде одинаково..где кувалдочкой))..где станком. Главное итог
    Пивовар

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Це було, мабуть, у Полтаві?
    Так, тому і поїхав дивитись. А по факту за ці пару днів (які потратив на "нашого" продавця) з продажу пропали дві інших пропозиції рідних дисків, за ± таку ж смачну ціну...

где катают диски нормально
    Мне катали на шиномонтажке, напротив Автохимкомплекта на Зеньковской (через дорогу)
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Мне катали на шиномонтажке, напротив Автохимкомплекта на Зеньковской (через дорогу)
    В том же районе был, только предварительно спрашивать за Автохимкомплектом, за углом уже на Опытной. Но у них как-то всегда подозрительно немноголюдно. По 40 грн/диск катают и переобуться 160 грн/комплект.
    Пророк

За рейками залізниці (якраз навпроти, за коліями) коло "кольормету" (пункт прийому) є база де продають гуму, диски.
    Знаю, що вони прокатують. Але мені рівняли молотком/кувалдою (сказали, так буде краще), бо пошкодження були мінімальні.
    Ціни - більш, ніж демократичні. Серед іншого і ціни на автогуму.
    Якщо "понти" не потрібні, то можна там обслуговуватися.
    Раніше ця контора знаходилась по вул.М.Бірюзова, але потім розрослася і переїхала на свою площу (працюють десь років 20).
    На другому поверсі будівлі є магазин автошин на різні смаки і асортимент. Можна запитати варіанти "під себе".
    Ціна (за моїми власними спостереженнями) завжди була менша, аніж на авторинку. Ну а там - "як повезе".
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    якраз навпроти, за коліями
    вечный бизнес у чуваков. Место располагает. Диски поравнял, пока выехал до переезда и снова нужно возвращаться ровнять. А если в сторону Тевелева, то без запасного комплекта не обойтись.
    Они знали где филиал открывать :)
    Пророк

Кому як....
    Я собі разів чотири погнув на різних машинах у одному й тому ж місці: виїзд з Полтави у бік Харкова. Якраз за базарчиком з правого боку (де зупиняється транзитний транспорт....маса забігаловок там є).
    І головне, що знаю, що там ями. Все одно, якусь та "піймаєш".
    Зараз взагалі хоч і у лівій смузі пригальмовую майже до 5км/год., "И пусть весь мир подождёт!" ©
    Ну є там ями такі, що їх треба повільно проїхати, як не крути.
    Пророк

а я бы на кенгур 14е железо взял бы по нормальной цене и желательно без пробега по нашим великим дорогам.
    а нормальная это сколько?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2