Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 85.
    .

Re: Лежащие полицейские

На Алмазном опять установили... Денег много в бюджете, наверное. Ставим-снимаем-снимаем-ставим. Лучше бы профинансировали уроки ПДД в школах.

ри?

Добре, що хоч у нас у місті нема отакої дурні, як ото перед Києвом. Коли я перший раз їхала до Києва, дуже злякалася. Їдемо, значиться, а воно як загуркоче шось під мікроавтобусом, а потім- двічі, а потім - тричі. У мене мисля: "Всьо! Приїхали! Зара будемо на пішкарусі чухати до Києва!" Питаю - шо то гуркоче? У нас шо, випадково всі шини полопалися? Відповідь - Ні! То перед пішохідним переходом таку ростяжку кладуть, щоб водії знали про пішоходів і швидкість зменшували!!
    Я в ауті! Такий звук, ніби всі шини назагал пробиті!!
    Гуру

laithemmer а ты откуда будеш???так это ж не лежачие полицейские у нас тож есть такая фигня,перед въездом в город...это что то типа предупреждения о въезде в город,,, что б наверное водители не заснули)))

а лежачие полицейские дело нужное ато если светофор неработает то и будеш час стоять на перекрёстке))
    ри?

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    laithemmer а ты откуда будеш???так это ж не лежачие полицейские у нас тож есть такая фигня,перед въездом в город...это что то типа предупреждения о въезде в город,,, что б наверное водители не заснули)))

а лежачие полицейские дело нужное ато если светофор неработает то и будеш час стоять на перекрёстке))
    Як це звідки я буду?! З Полтави мабуть, якщо на Полтавському форумі :)...
    Я ж і кажу - добре, шо у місті такого не тягнуть...А то було б весело
    Філософф

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Выходя на переход как Вы отличаете водителя, который сбросит скорость на леж. полицейском, а который нет?
    Коли є полісмен, я знаю, що водій зупиниться, а коли його немає, я дивлюсь на машину, переходячи і з жахом намагаюсь вирахувати-зупиниться чи ні. Є такі водили, що зупиняються лише в останній момент, коли бачать, що ти не будеш їх пропускати. Я так ризикую, коли зла або поспішаю.
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Коли є полісмен, я знаю, що водій зупиниться
    Если бы у меня был АПП, не говоря за джип, то я бы не останавливался на полицейских. В Полтаве АПП немеряно. Много и казённых машин - тоже не останавливаются.

П.С. Лично я на переходах без полицейских обычно пешеходов пропускаю.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Як це звідки я буду?! З Полтави мабуть, якщо на Полтавському форумі :)...
    Я ж і кажу - добре, шо у місті такого не тягнуть...А то було б весело
    Ну да логично!...Но я тоже на Полтавском форуме, только я совершенно не из Полтавы))
    И то что у вас нет лежащих полицейских это ещё не значит что это хорошо)
    На нашем примере перейти дорогу без светофора, НЕВОЗМОЖНО..так как поток машин непозволяет этого сделать))
    .

Вариант лежачего полицейского:

http://video.bigmir.net/show/34487

спрайт
    Гість

скоро в гарантии будут отказывать из-за них! Предлагаю в случае отказов выставлять иски дорожникам!!! Но как я думаю всё это не на долго,денег отмыли а потом крайних не найдут. ЛУчше бы дороги нормально ремонтировали.
    Ватсон
    Гість

За розташування "лежачих поліцейських" поблизу шкіл та напружених перехресть згоден. А навіщо вони біля банків та супермаркетів, де немає ні пішоходних переходів ні великої кількості транспорту??? Окрім цього необхідно демонтувати самовільно встановлені горбики з асфальту по вулицях: Автобазівська, Профспілкова, Токарний, Маяковського, тощо. Взагалі питання впорядкування руху в Полтаві залишається відкритим...
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9

Теги для этой темы