Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Ватсон
    Гість

Re: Номерной знак попал в Книгу рекордов Гиннеса

Да, в багатих свої причуди. Крутий номер на швидкість не впливає. А так особисто я до цього відношуся позитивно, десь обляпав пенсіонера калюжою чи порушив де, циферки важко запам'ятати, а от АЛЕКС, МАФІЯ, ШУРА чи інші запросто. А в нас зараз розповсюджується європейська тенденція: не стукацтво, а свідоме виконання громадянського "долгу". В мене номер "ДОКТОР".

2.0

А я бачила машинки з номерами www (хто рулює не знаю) і xxxxx (за рульом дама, і кажись даж каблучок прифігачений на скельце)...ауді червоненька...ТТ...
    ех...
    Ватсон
    Гість

на www теж дама, здається сірий ланос
    .

На красивую машину и без всяких "красивых" номеров пальцами показывают, фоткают и т.д. Бывает приятно, бывает ******, по настроению ))

Кстати, красную ТТ даме подарили на ДР
    STALKER
    Гість

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    На красивую машину и без всяких "красивых" номеров пальцами показывают, фоткают и т.д. Бывает приятно, бывает ******, по настроению ))

Кстати, красную ТТ даме подарили на ДР
    Если она красная и с номерами ХХХХХ тогда видел!!! в центре ездит!
    Ватсон
    Гість

Взагалі круті номера не з написами, а нулями і чим їх більше тим крутіше. Номера з трьома нулями-крутько обласного рівня, двома-місцевого, а такі як ВІ 5551... придбані в ДАІ по гарному знайомству. Але більш поважаю авто вартістю більше 100 тис. у.о. зі звичайними номерами. О це рівень. Думаю такі люди і дарують червоні ТТешки з іксами.
    .

Ответ Сообщение от Ватсон Посмотреть сообщение
    Номера з трьома нулями-крутько обласного рівня
    У бати был с тремя нолями в свое время )) Поменял на нормальный номер ибо нули фуфло, очень был не доволен, причины на то есть.
    Постійний відвідувач

прикольно не в нолях, и не в буквах, - прикольно в том щоб ми почали поважати тих людей які їздять з "цими" номерами, і не тому що вони круті - а тому що вони на дорозі нам будуть давати приклад водіння, я не крутий - але в мене будеть номер ЖУКСR - для Вас всіх, і я не буду хизуватися цим.Цей номерний знак накладе на мене відповідальність за поведінку інших за кернмом.... ну я так вважаю....

ото я загнув
    Ватсон
    Гість

Гарне побажання і мрії. Ну що ж будемо надіятися на Ваш приклад.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы