Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей110Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 15
Показано с 31 по 40 из 148.
    Нервова, курррва

Re: Понти на продажу, або "золоті", "круті", "блатні" номери...

vladd, ви таки справді заздрите.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    ніякий "уважаємий" хабарник не скаже про себе, що він такий...
    Повірте мені всі ціни озвучуються дуже легко за 50-ма грамами "курвуазьюшечки".

Але на них теж є своя "черга", навіть якщо ти готовий заплатити ці гроші в касу.

Тому, "бачити" й не обов'язково у такому випадку.
    Читаю і розумію, шо ви настільки далекі від таких людей. ви навіть не уявляєте ЯК це все робиться.
    Повірте, той, хто купив панамеру, не вчора виграв гроші в спортлото. Відповідно, зв"язків і "друзів" у таких людей дуже багато. І багато в чому вже не гроші вирішують питання.
    Звісно, якшо ви собі на скутера вирішите шось таке присобачити, то вам і вломлять ціну, шоп не хтілось.
    І ще: я приміром жодного разу не платила ДАІшникам))) Посмішка і пару компліментів, щире каяття і вже за кілька хвилин документи в мене знову.)))

Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Читаю і розумію, шо ви настільки далекі від таких людей. ви навіть не уявляєте ЯК це все робиться.
    100 пудов

І ще: я приміром жодного разу не платила ДАІшникам))) Посмішка і пару компліментів, щире каяття і вже за кілька хвилин документи в мене знову.)))
    практически так же. Только без улыбок и комплиментов, конечно ))) Но и без денег, без качания прав на камеру и в**босов.
    23q
    23-й участник

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Только без улыбок и комплиментов, конечно )))
    Це моє улюблене!!))
    "Боже, хто вам так красіво постриг чолку?"
    "А ви мабуть на роялі граєте? Такі ітелігентні руки!"
    "Яка у вас посмішка! Мабуть дівчата штабелями падають!"
    І як вони стісняються!!!))) Червоніють, як діти!))) Можу канфєткой пригостить)))
    І ніяких понтів із "модними" посвідченнями чи качанням, дійсно, прав. Нашо? Це ж головняк насамперед для водія!!
    23q
    23-й участник

І ніяких понтів із "модними" посвідченнями чи качанням, дійсно, прав. Нашо? Це ж головняк насамперед для водія!!

кстати одна уже докачалась

Життю телеведучої Наталки Розинської нічого не загрожує. Світська левиця перебуває у звичайній палаті однієї з київських лікарень. Пацієнтки скаржаться, що з самого ранку сюди постійно навідуються журналісти. Розинська зізналася ТСН Особливе, що у такому вигляді зустрічати гостей вона не звикла.

Телеведучу сюди учора ввечері привезла швидка. З численними синцями і раною над бровою. Її одразу зашили. Зранку лікарі продовжили обстеження.

"Зробили рентген клітини грудної, головного мозку. Все нормально, життю і здоров'ю ніщо не загрожує", - запевнив лікар.

На телеведучу напали у під'їзді її будинку в середмісті Києва. Біля 9-ї вечора Наталя вийшла переставити свій білий Лексус, і коли зайшла у будинок, раптом почула, як за спиною захлопнулися двері.

Їх було двоє: один - у червоній бейсболці, ретельно виголений - це все, що пам'ятає жертва.

Сьогодні удень на місці злочину ще помітні сліди крові. Слідчі і далі шукають речові докази та опитують сусідів.

"Почула крики, вибігла. Побачила, що сиділа дівчина на підлозі. Вся в крові, дуже побита", - розповіла сусідка Наталі.

У міліції повідомили, що розглядають 4 версії пригоди. Які саме - не кажуть.

Сама білявка губиться у версіях того, хто стоїть за нападом. Каже, що били сильно, але так, щоб не вбити. Ані телефона, ані грошей - не забрали.

"Я навіть боюся припустити, що існує зв'язок між тим, що я зараз скажу, і цією подією. Вчора в обід, я подала позов до Печерського суду проти Володимира Поліщука за образу честі і гідності", - повідомила Розинська.

На початку травня Розинська посварилася з інспекторами ДАЇ і відео лайки потрапило в інтернет. Володимир Поліщук тоді вимушений був коментувати інцидент як речник МВС. Наразі він у закордонному відрядженні і на зв'язок не виходить.

Розинську лікарі обіцяють відпустити додому вже наступного дня. Вона каже, що низка останніх прикрощів не зламала її духу. І вже замислюється - про своє майбутнє.

Ще кілька днів тому в її планах було здати тест з англійської мови і поїхати в Америку на навчання. Але ТСН Особливе вона зізнається,що до неї вже зверталися кілька політичних сил із пропозицією балотуватися на осінніх виборах.
    тсн
    Пророк

Це моє улюблене!!))
    "Боже, хто вам так красіво постриг чолку?"
    "А ви мабуть на роялі граєте? Такі ітелігентні руки!"
    "Яка у вас посмішка! Мабуть дівчата штабелями падають!"
    І як вони стісняються!!!))) Червоніють, як діти!))) Можу канфєткой пригостить)))
    Вы, мадам, сравнили. Если б меня останавливали девочки в форме - вполне вероятно, я бы тоже имел хорошее настроение после встречи с ними. Но два самца на дороге - какие нафик комплименты.
    Пророк

Вы завидуете?
    А я у цьому місці повинен "виправдовуватися", кажучи що "ньє-ньє-ньє)?
    "Я ні такая, я жду трамвая"?

Перед ким бісер "метать" не підкажеш?

У них - Панамера
    Ну і?
    Панамери в мене немає, тут ти вгадав. І що? То у тебе мабуть треба вважати що є?

Крузеры и т.д.,
    Land Cruiser зараз багато у кого є, і що з того?

да еще и номера за двадцатку
    І "льєнточка" на антені....
    Для тебе це "статусно"? По Фрунзе мабуть зразу на узбіччя застрибуєш, коли таке авто їде?

а у вас... Ну мы видели, короче
    А "шо ти видів", окрім "жигулятора" робочого? Мені треба відзняти "репортаж" про спілкування з працівниками ДАІ з вікна TLC Prado, тоді це стане для тебе "авторитетом"?

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Ну да. Сейчас вся страна будет знать что какая-нибудь "панамера" разложила 100500 человек на переходе и болт на всех клала. Совершенно меняет дело.
    Для нього - міняє. Може й марить тим, аби його "розложили".....
    Під колесом такого веліка померти велика честь. І гарний пам'ятник на кладовищі з мармуру.
    А так доведеться як всі лохи під сосновим хрестом гнити....

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    сорь, не втримався )
    Та ну?! Нормально.
    Якщо Ринат Кузьмін "мурку" грає на роялі, то чого б і ні?

Просто это и так всем понятно, как получаются действительно крутые номера.
    Це так, прямо як філософія "чотких пацанчиков"...Круто!
    А "лохи" чогось вважають, що "крутими" можуть бути:
    - рідкісний автомобіль (ретро наприклад);
    - катер, яхта;
    - власний гелікоптер чи літак;
    - будинок (та "дом на березі моря-океану");
    - отримані знання та, як наслідок, диплом престижного вузу;
    - і.......круто зварене яйце.

А от у чому "крутізна" шматка заліза з цифрами, обгрунтувати зможеш?

Такие раскулачивали население в свое время, зверски издеваясь над зажиточными людьми (да, да, именно такие, а не Сталин или какая-то там партия). Им только дай зеленый свет.
    Какіє "такіє"? Ти "свічку тримав"?
    Бо з таким же успіхом я можу сказати про те, що ти на рейки гадив, внаслідок чого радянські ешелони під укіс йшли десятками.

vladd, ви таки справді заздрите.
    Див.вище.

Повірте мені всі ціни озвучуються дуже легко за 50-ма грамами "курвуазьюшечки".
    Падаю ніц!
    Для мене такі "точні дані" стають відомі "по трезвЬяку", та і то у вигляді "побічної інформації". Мабуть повинен себе вважати лохом?

Для тебе це якесь "досягнення" чи як?
    У той час, поки хтось намагається "бути в курсі справ як це робиться", я працюю та заробляю якісь статки для своєї сім'ї.
    Тобто, у мене не має мети "придбати" чи "взяти на шару" "цінний продукт" (бо для мене особисто не видно "цінності як такої").

Звісно, якшо ви собі на скутера вирішите шось таке присобачити, то вам і вломлять ціну, шоп не хтілось.
    То, можливо, у тебе якась занадто рідкісна модель скутера?
    Нажаль, ніяк не прокоментую, бо мопед у мене був ще у період навчання в школі (у 80-ті роки минулого століття).
    На двоколісних не їзджу років зо двадцять (навіть на велосипеді все "ніколи й ніколи").

Та й то, "щиро каятись" у мене не було у чому (про це вже казалось раніше). Перехрестя проїзджаю на "зелений", на "встрьєчкЬє" не буваю, пішоходів пропускаю, паском пристібаються усі мої пасажири і я.
    Ти спробуй їздити нормально, то й не доведеться спілкуватися з ДАІ-шниками, всміхатись та робити їм компліментів.

практически так же. Только без улыбок и комплиментов, конечно ))) Но и без денег, без качания прав на камеру и в**босов.
    Рабська психологія.....Як кажуть "розруха в головах".

На відміну від тебе, мене сьогодні практично не зупиняють ІДПС (останній раз десь 13-15 січня намагались турбували без причини, вочевидь виконуючи "спецоперацію "А ну ка дихні!").
    Зазвичай, деякі патрульні, що стоять на перехрестях, вітаються кивком голови (теж вітаюсь).
    Деякі просто "не бачать"/"не помічають".

Якщо й зупинили, то ведуть себе коректно, зайвого не просять (на зразок страхового полісу, чи "свьєріть номьєра кузова").
    Або й взагалі впізнають то й документи вже їм не потрібні ("Добрий день! Допомога ніяка не потрібна? Щасливої дороги!").
    Машини - різні, включно з "жигулями". З салону - не виходжу зовсім.

А ви, хлопчики та дівчатка, можете вибігати зі своїх авто чи скутерів, робити "губкі бантіком" та бити поклони, казати "Ку", якщо вам це до вподоби.
    Й казати при цьому, що ви не лохи і не "качаєте права".
    Нервова, курррва

vladd, по-перше, легше на поворотах. Я з вами на брудершафт не пила аби мені "ТИкати". Вас, видно, мама не вчила як треба з жінками розмовляти. Нічого, "жизнь ето поправіт"!)))

То, можливо, у тебе якась занадто рідкісна модель скутера?
    Ні. В мене GLK.)))
    А про скутер сказала так, для порівняння. А ви розцінили, як образу. Видно, чогось зачепило!)))
    Ти спробуй їздити нормально, то й не доведеться спілкуватися з ДАІ-шниками, всміхатись та робити їм компліментів.
    Їжджу я за правилами. І я ж не ви, людей сходу не ображаю і межи очі не плюю. А ви мабуть поводили б себе, як Розинська?!

Перехрестя проїзджаю на "зелений", на "встрьєчкЬє" не буваю, пішоходів пропускаю, паском пристібаються усі мої пасажири і я.
    Так ви сама святість! Якшо вас жодного разу не зупиняли ДАІ-шники, то я тоді Володимир Путін! Ну, або ви два тижні за кермом.
    Не переймайтесь ви так. Всі вже й так все зрозуміли: на вєліку ви не їздите (до речі, нормальний вид транспорту), бабло косите, Закону дотримуєтесь. Вам би навчитись вгамовувати хамство і понти - ціни б вам не було!!!))))

Або й взагалі впізнають то й документи вже їм не потрібні
    То в нас тут ЗНАМЄНІТОСТЬ!!!
    Йолі-дролі, ото честь!!!
    Зазвичай, деякі патрульні, що стоять на перехрестях, вітаються кивком голови (теж вітаюсь)
    Мамадарагая, як вам пощастило!)))
    Рабська психологія...
    Не рабська психологія. А елементарна ввічливість. Мені, приміром, не зустрічались хамовиті ДАІ-шники, на відміну від хамовитих водіїв, таких, як ви.
    Ви, мабуть, з тих, хто тиче пальцев в жінку за кермом і криє матами всі іномарки!!!)))

Пацани, я умиваю руки. Чогось з дурачком не хочеться продовжувати...
    Пророк

У той час, поки хтось намагається "бути в курсі справ як це робиться", я працюю та заробляю якісь статки для своєї сім'ї.
    Тобто, у мене не має мети "придбати" чи "взяти на шару" "цінний продукт" (бо для мене особисто не видно "цінності як такої").
    Понятно, таки завидуете )))

Нажаль, ніяк не прокоментую, бо мопед у мене був ще у період навчання в школі (у 80-ті роки минулого століття).
    Ого! Так вы уже убеленный сединами?
    А ведете себя как подросток. Сожалею вашим близким

Для нього - міняє. Може й марить тим, аби його "розложили".....
    Під колесом такого веліка померти велика честь. І гарний пам'ятник на кладовищі з мармуру.
    А так доведеться як всі лохи під сосновим хрестом гнити....
    не зарывайся, знаменитость
    Пророк

vladd, по-перше, легше на поворотах. Я з вами на брудершафт не пила аби мені "ТИкати". Вас, видно, мама не вчила як треба з жінками розмовляти. Нічого, "жизнь ето поправіт"!)))
    В чужий монастирь зі своїм уставом не лізуть. Не бажано мені нав'язувати "ви"-кати, бо цього не буде.
    Якщо думки щодо звертання на форумах "розділились навпіл", то це значить, що 50 відсотків вважає це звертання нормальним.
    Я до цих відсотків теж належу. Не більше/не менше. Тому акцентувати на цьому просто не бачу сенсу.

А то чомусь тут на форумі "праведників" та "ввічливих" так багато, що розказують що і як треба робити. І в той же час пишуть неграмотно (майже як я ось зараз), кажучи при цьому що "це не принципово, главноє чтоби смісл понятєн біл".
    Я ж не "колю тобі в очі" тим, що у ти звертаючись до мене (до однієї особи) пишеш ..."з вами на брудершафт..." (звертання до групи осіб).
    Тобі "ріже око" моє "ти".
    Мені ріже твоє неграмотне написання.
    Так давай тоді один одному мордяки наб'ємо чи що? Так виходить?

У реальному житті до незнайомих осіб жіночої статі я використовую звертання на "Ви".
    До осіб чоловічої статі також.

Ні. В мене GLK.)))
    Офігєть, дайте дві!
    А у мене 5 сантиметрів.....Але у слона все одно довше....
    Давай як у садочку, у кого цукерок в кишені більше. Годиться?

А про скутер сказала так, для порівняння. А ви розцінили, як образу. Видно, чогось зачепило!)))
    Канєшно! А я то і не вкурив, що про скутер "просто так" було сказано.....Ай-яй-яй!
    Не треба намагатися видати себе за когось, ким ти не є....

Їжджу я за правилами. І я ж не ви, людей сходу не ображаю і межи очі не плюю. А ви мабуть поводили б себе, як Розинська?!
    А я їЗджу по дорозі, часто навіть пропускаючи дурнів, які летять на "червоний". Бо "сухо за правилами" їздити - це себе не поважати.
    Треба буде майже кожного дня тоді машину на ремонт кузова відвозити. Не мій варіант.
    Як я себе поводжу "нормальні пацани" і всі інші вже дивились у "кіно" пару років тому.
    На Ютубі квитків купувати не треба: вмикай та дивись.
    Навіть на ТВ фрагменти "кіно" були у вечірніх новинах...

Так ви сама святість!
    То не до мене.
    Кардіналу розкажеш, коли сповідуватися будеш.

Якшо вас жодного разу не зупиняли ДАІ-шники, то я тоді Володимир Путін!
    А чого сразу не "Наполєон Бонапарт"?
    "путіни" і "наполеони" у Полтаві біля Малобудищанського заводу "содєржацця".
    Та й може тобі вихованець КГБ Путін і авторитет, але це не каже про те, що його "ГАІ"-шники не зупиняли, коли йому було 25-30....

Ну, або ви два тижні за кермом.
    Не прикидайся...Все одно не виходить.

Не переймайтесь ви так. Всі вже й так все зрозуміли: на вєліку ви не їздите (до речі, нормальний вид транспорту), бабло косите, Закону дотримуєтесь.
    Див. вище.
    Ну і знов згадаю про грамотність....Точніше про безграмотність.

Вам би навчитись вгамовувати хамство і понти - ціни б вам не було!!!))))
    Ми вже й самі розберемося, що нам "вгамовувати" чи ні.

Можете й надалі (звертаюсь до групи твоїх однодумців) вважати, що висувати законні вимоги до "слуг" на зразок ІДПС чи ППС, то "понти" й проводити аналогію з "родзинськими".
    Не треба плутати "родзинських" на тачках з "понтовими" номерними знаками, які обіцяють "нагнути" ДАІ-шників.
    Мені навіть не цікаво, хто її відлупцював (хоча це кримінал і не є правильним).
    А от після "спілкування" за ДАІ-шниками її добре було би "нагнути" через суд на гроші, аби свій довгий язик прикусила і замість "лексуса" вистачило хіба що на сплату послуг адвоката.

А, і Єто: "вам" би навчитись писати грамотно (поки я буду "вгамовувати хамство").
    І "составіть отчот о продєланной работьє".

Трохи не забув(!), треба ж картинку в тему додати, щоби "чотко розуміти" хто є хто (і кому з ким у пісочниці гребтися).
    Миниатюры Миниатюры 4 ковра и нищебро&.jpg  
+ Ответить в теме
Страница 4 из 15