Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей110Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 15
Показано с 11 по 20 из 148.
    ри?

Re: Понти на продажу, або "золоті", "круті", "блатні" номери...

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Чим саме? Тим, що штани Василя мають не той розмір "смужки", чим штани Івана?
    Ні, не цим. А ось цим:

Відповідь
    Допис від 23q
    Скажу - ношу очки для зрения. Предназначение их, я надеюсь, понимаешь?
    З огляду на твої минулі пости - тепер краще розумію, з ким спілкуюсь.
    Десь так і уявляв...
    Я минулі пости не проглядала. Може там вся заковика. Але якщо людина носить окуляри, то хіба це є підставою робити якісь висновки ("тепер краще розумію, з ким спілкуюсь" с), окрім того, що людина має поганий зір?

Стосовно номерів. От є Василь. У нього є гроші. І тачка. І він хоче гроші потратить на тачку. Шоб було гарно. Ну і тратить на своє усмотрєніє: купив номера "Василь" і їздить собі. Що в цьому такого? Кожен має право розпоряджатися своїми грошима, як душа забажає.

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Стосовно номерів. От є Василь. У нього є гроші. І тачка. І він хоче гроші потратить на тачку. Шоб було гарно. Ну і тратить на своє усмотрєніє: купив номера "Василь" і їздить собі. Що в цьому такого? Кожен має право розпоряджатися своїми грошима, як душа забажає.
    Не, ну жаба ж давит!
    Вот и хочется типа высмеять таких

Кстати, что я подумал, может ТС - коммунист? Он против того, чтобы кто-то выделялся из толпы, а за то, чтобы все были просто серой массой (как он сам).
    Может в этом дело?
    Пророк

Я минулі пости не проглядала. Може там вся заковика.
    Дійсно, там і "заковика".
    "Тепло", але не "гаряче".

Але якщо людина носить окуляри, то хіба це є підставою робити якісь висновки ("тепер краще розумію, з ким спілкуюсь" с), окрім того, що людина має поганий зір?
    Висновки, не висновки, але з роками починаєш розуміти, чому стакан для когось може бути "наполовину повним", а для когось - "наполовину порожнім". Тим більше, що за час спілкування на форумі мені неодноразово була помітна "реакція на лакмусовому папері" (стосується деяких співрозмовників).

Е, друже, не треба складати до купи "іменний" номер з написом "Вася", чи "Кіса" зі "звичайною" серією.
    З машини "Вася" чи "Кіса" у 90 відсотків випадків вийде з-за керма Василь чи Оленка (яку чоловік називає "кісою").

А от "звичайна серія", наскільки мені відомо, "розмовляє" як раз "на іншій мові", тобто має підгрунтя на яке повинні у першу чергу звертати увагу ДАІ-шники. А по-друге, це "знак" для оточуючих водіїв, який повинен сказати щось на зразок "я не такий як усі". Часто можна почути думку про те, що мода на бажання стати "не таким як усі", "виділитися" саме таким чином пішла ще з часів "совка", коли в ходу були "спеціальні серії" для керівників різного рангу органів влади, КГБ, МВС.
    Тому на авто з такими номерними знаками можна було їхати п'яним і тебе не зупиняли ДАІ-шники.

Сьогодні ця традиція переформатувалася на інший лад, але "посил" залишився тим самим: це певний знак для оточуючих.
    У кожному регіоні є свої "привілейовані серії". Одні видаються працівникам суду наприклад, інші апарату облдержадміністрації, треті працівникам прокуратури. Досить часто "поміж" ці групи намагаються "протягти" членів родин (чи "кума/свата") працівників цих установ. Як наслідок отримуємо "коло божих помазаників" чи ще якихось "приблатньонних".
    А тепер, враховуючи всі особливості нашої держави, можна уявити, що у рядового співробітника ДАІ не дуже часто "виникне бажання" зупинити авто з "прокурорської когорти", з якої вилізе п'яний як чіп якийсь з помічників прокурора і розкаже ДАІ-шнику про те, що він його "згноїть".

Таким чином, наявність "правильного номеру" дає можливість безкарно (!ключове слово!) робити на дорозі що завгодно і знати, що "мені за це нічого не буде". В Україні, звичайно.

Потім починає працювати відомий вислів про те, що:
    Безнаказанность порождает вседозволенность.
    Ну а далі все "знов по кругу", бо "вася" вже розуміє, що з його іменним номером ДАІ-шники ще й можуть його "доїти", якщо він "проскочить на моргаючий зелений". І в той же час "пьєтя" з "правильною серією" спокійно їздить кожного дня на "червоний", а ДАІ-шники у цей час просто відвертаються і "не бачать".
    Але є перепона: "пьєтя" працює помічником прокурора, і тому йому "спецсерія" видається "по умолчанію".
    У той же час "вася" має мережу ювелірних магазинів, має бабло. Що роблять у країні, де продається все, включно з генеральськими погонами? Правильно! "Вася" на черговій гулянці просить "пьєтю" о "содьєйствії".
    Як наслідок - через тиждень замість номерів "вася" наш герой має "звичайний номер прокурорської серії" і розуміє, що тепер ДАІ-шники його теж "не помічають" коли він їде "на червоний".

Наприклад: типовий номерний знак "суддівської серії" (на фото).
    Примітка:
    скоріш за все машина вже була у ДТП, бо має неправильний напис моделі. Видно той слюсар, який збирав машину після фарбування, англійську мову не вчив. А подивитися на правильність напису на якійсь схожій машині не вистачило часу (чи ще чогось).
    Миниатюры Миниатюры с-2.JPG   с-1.JPG   с-3.JPG  
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Чим саме?
    тиканням і тонною бруду. Ось для прикладу:
    Скажи тоді (тільки чесно), а сонцезахисні окуляри у весінньо-літній період, носиш "замість гребінця"?
    ви так "тонко" відчуваєте опонента, який відповідає на ваш допис? Прям ясновидець.. пісєц...
    Реклама - гарний рушій прогресу.
    а реклама до чого тут? ніхто ніщо тут не рекламував. І якби наприклад я хотів похизуватися своїми номерами мобільного - то виклав би їх тут.
    Чесне слово, пробачайте за образи, але вам варто попити антидепресанти.
    Нервова, курррва

Хм... Тю. Я знаю людей, яким "блатні" номери дісталися на халяву))) Особисто мені гаїшник пропонував обрати номер із того, шо є за просто так. Може хтось і платить, я хз.
    Ось розкажу як воно відбувається у тіпа крутих. Вони ж в чергах там не стоять, а платять за послуги з оформлення "рішакам" всяким аби швидше і без "головняка". А ті їм: Вася, а хоч такий номер? Ось диви який прикольний!))) І Вася ж канєшно погоджується.
    Знаю й таких, які беруть номери, що не запам"ятовуються. Тут справа смаку.
    І номер мобільного мені так само запропонували обрати. А так як у мене на цифри пам"ять тугенька, то й обрала той, шо легше запам"ятати. Чесслово, безкоштовно.
    Пророк

Насколько я понимаю, вопрос не в том, что номера сами по себе выделяющиеся, а в том, что на нормальную антиугонку бабла зажали, зато на номера "понтовые" бабки нашлись.
    Хотя автор темы через чур бурно эту мысль доказывает не брезгуя переходом на личности ))
    А так я согласен, что есть у нашего народа такая черта интересная, когда у чувака мобилка за 500у.е. а на счету и 5 грн нет, чтоб позвонить. Сразу вспоминается диалог:
    " - Батьку, що ж це виходить? Щоб 300 уродів 3 дні бухали бабки є, а єдиного сина від армії відмазать грошей нема!
    - Тому що є обичай в нас, синку - краще сина рідного в армію віддати, чим перед сусідом не виставитися."
    Пророк

Видно той слюсар, який збирав машину після фарбування, англійську мову не вчив. А подивитися на правильність напису на якійсь схожій машині не вистачило часу (чи ще чогось)
    А может у него просто фамилия Лендар?
    Или это слишком мудрено?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Хм... Тю. Я знаю людей, яким "блатні" номери дісталися на халяву))) Особисто мені гаїшник пропонував обрати номер із того, шо є за просто так. Може хтось і платить, я хз.
    Ось розкажу як воно відбувається у тіпа крутих. Вони ж в чергах там не стоять, а платять за послуги з оформлення "рішакам" всяким аби швидше і без "головняка". А ті їм: Вася, а хоч такий номер? Ось диви який прикольний!))) І Вася ж канєшно погоджується.
    Знаю й таких, які беруть номери, що не запам"ятовуються. Тут справа смаку.
    І номер мобільного мені так само запропонували обрати. А так як у мене на цифри пам"ять тугенька, то й обрала той, шо легше запам"ятати. Чесслово, безкоштовно.
    Все именно так обычно и происходит
    Странно, что за столько сообщений от ТС я еще ни разу не увидел слово "чивокуня" )))
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    вам варто попити антидепресанти
    лучше лоботомию
    Пророк

тиканням і тонною бруду.
    Так начеб-то вже "проходили тему", щодо "ти/Ви".
    Думки розподілились навпіл.
    То чому я маю вважати, що треба "Ви"-кати?

Прям ясновидець.. пісєц...
    Моє - це моє. Твоє - це твоє. То, "шонітак"?
    Чи "твоє" - саме "найправильніше"?

І якби наприклад я хотів похизуватися своїми номерами мобільного - то виклав би їх тут.
    Ну виклав би.....А потім виявилося б, що "у слона длінньєє", і що потім?
    Сенс то який?

Воно знаєш як, коли у тебе є дві зернини проса, а у мене дві горошини, то хизуватись особливо й нічим - помремо майже разом.

Чесне слово, пробачайте за образи, але вам варто попити антидепресанти.
    Хочеш, аби я сказав про те, куди тобі треба піти?
    А "надо лі"?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

как всьо запущєно (с)
    Чи "твоє" - саме "найправильніше"?
    покажі будь ласка, де я Вам таке написав?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А так я согласен, что есть у нашего народа такая черта интересная когда у чувака мобилка за 500у.е. а на счету и 5 грн нет, чтоб позвонить.
    В точку.
    А ще треба мобілку п'ять разів на протязі двох хвилин витягти в маршрутці і "подивиться врьємя".

Інша річ, коли мобілок дві/три (колись ще був й радіотелефон, яким "горіхи колоти можна"), то тоді "сконає й за триста гривень", бо все одно довго не живуть.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Насколько я понимаю, вопрос не в том, что номера сами по себе выделяющиеся, а в том, что на нормальную антиугонку бабла зажали, зато на номера "понтовые" бабки нашлись.
    Вірно.

Розглянемо ситуацію, яку можна назвати як:
    Права купил, ездить не купил.
    Переходжу якось вулицю Шевченка біля "базару". Воно то й "ладно", аби не звук якийсь "шкряб-шкряб-шкряб".
    Як виявилося, тітка на "правильному Aveo" ялозить своїм переднім бампером задній бампер "неправильної зеленої тойоти".
    Власника "тойоти" в салоні немає. Тітка тільки но приїхала на "базарЬ", але після того, як пошкодила "старий японський корч" зразу "передумала" скуплятися, і давай "тікать". От тільки біда, що "права купіл, а єздіть нє купіл". Ну й шкрябає той бампер раз, два, п'ять....

Проявив "громадянську сознатьєльность", підійшов до тітки з Aveo та питаюсь, мовляв, чи бачила вона, що пошкодила людині машину? Відповідає, що "сільно спішить", і що "муж потом прієдьєт і всьо порьєшаєт".
    І давай тікать далі.

Благо, що знайшовся ще один дядько, який теж бачив "процес".
    Написали ми з ним записку з номерами телефонів, та засунули під склоочисник "тойоти".

Через деякий час зателефонував хазяїн машини, ми з ним поспілкувалися.
    (Тепер пропустимо "тонкощі", бо вони не є цікавими і перейдемо до "кінцівки").
    Ввечері телефонує власник "тойоти" й розповідає, що мовляв спочатку "бойфренд" тітки намагався звести ситуацію на те, що "сам казьол не там поставив машину".
    Потім таки, "вкуривши", що є свідки "подвигу" його подружки, тон трохи змінився на протилежний, а саме пішли "умовляння".
    Закінчилось тим, що власниця Aveo досить малозабезпечена громадянка, насилу зводить кінці з кінцями, і взагалі одному з дітей повинні робити "срочну операцію за многаденех".
    Дядько з "тойоти" послухав-послухав, та "послав" цю "солодку парочку" подалі...

Фото з місця події не можу не додати: остерігайтесь цієї машини, бо власниця у разі ДТП не зможе Вам купити навіть пляшку газованої води!
    Миниатюры Миниатюры А-3.JPG   А-4.JPG   А-5.JPG   А-1.JPG   А-2.JPG  

+ Ответить в теме
Страница 2 из 15