Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 27.
    модератор

Запасные части для автомобилей. Покупка без установки

Где у нас в городе можно поменять форсунки? У меня раньше автомобиль был на гарантийном обслуживании, но потом этот вариант был отметен. Так как платить 600 гривен за смену масла - жалко. И тут, как на зло, начался большой перерасход газа: заправляюсь с расчетом на 300 км, а через километров 130-150 начинает мигать лампочка.

Те цены, что мне загнули на СТО (купить у них плюс установка) меня не устраивают.
    Для сравнения цен пользуюсь интернет-магазинами и не только для сравнения:
    http://expertauto.com.ua/details/catalog

Но вот проблема: где теперь найти мастера, который заменит форсунки, если они уже заказаны и не у него . Поделитесь контактами адекватного и проверенного человека.

23q
    23-й участник

Re: Запасные части для автомобилей. Покупка без установки

да на любом сто, вот с отзывами проблема!
    модератор

23q, например, на каком?

Мне на одном сказали, что нужно чуть ли не от ГБО отказываться и компьютер перенастраивать. Такое впечатление, что развести на деньги хотят.
    23q
    23-й участник

я думаю на АТЛ на круге, также на Полтава-авто. Есть спец СТО от представительств, например Хонда, Ауди...но там цены....
    Можно частника поискать.
    Пророк

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Те цены, что мне загнули на СТО (купить у них плюс установка) меня не устраивают.
    Ціни, що "загнули", значно вище вартості перевитраченого палива (газу)?

В схожих ситуаціях, наприклад щодо ГБО, керуюсь наступними принципами:
    1. Питаю рекомендацій у знайомих щодо тих майстрів чи СТО, які встановлювали дане обладнання.
    2. Питаю у майстра рекомендації щодо використання ГБО того чи іншого виробника (також моніторю інформацію з інших джерел). Роблю висновок щодо того, на якому (виробникові, марці) зупинитись.
    Не другорядне питання й щодо того, хто і як у подальшому буде це устаткування обслуговувати, та чи є до нього запасні частини.
    3. Питаю у майстра (чи СТО) чи будуть вони працювати з деталями, які придбані не у них та яка буде вартість робіт у варіанті, коли деталі їхні, або коли деталі замовника.
    4. Вже потім витрачаю гроші на придбання чи то деталей, чи то комплексу робіт з деталями разом.

Бачив неодноразово ситуацію, коли нова деталь (вузол), вартістю від $700 до ?1100 мала дефект (в тому числі вузли, що містять електричні компоненти). Маю на увазі виробничий дефект (тобто "брак"), а не набутий.
    А от спроба замінити такий вузол (деталь) на іншу для покупця часто закінчувалася банальними "качелями":
    в кращому випадку покупець отримував нову деталь місяці через три-чотири. У гіршому - втрачав гроші.

У випадку, коли деталь купувалася СТО, ці проблеми лягали на плечі сервісменів. Кінцевого споживача цікавила лише відремонтована машина, а не ризики з деталями.
    модератор

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Ціни, що "загнули", значно вище вартості перевитраченого палива (газу)?
    2400 грн. форрсунки с установкой.
    А их цена на мой автомобиль - 400 грн. шутка (4 умножаем на 400 =1600) - если брать не у них. В том и вопрос, что переплачивать не хочу, так как "у них" такие же с накруткой продаются.
    Пророк

В том и вопрос, что переплачивать не хочу, так как "у них" такие же с накруткой продаются.
    Питання більш пряме:
    Скільки часу ти експлуатуєш автомобіль, який має перевитрату палива приблизно у два рази?
    Я не спеціаліст у ГБО, але можу приблизно підрахувати, що вартість роботи й "маржі" рівняється вартості приблизно 130-140 літрів пропану (брав по 6,00 за літр).

Чому питаю, бо якось вже не дивує ситуація, коли "назло кондуктору куплю квиток й піду пішки":
    заплатити за роботу - нечеб-то "жалко переплатити".
    У той же час залишаєш пристойні суми на АЗС - начеб-то й нормально, бо "куди ж подітися?"

P.S.
    А якщо все досить просто, то можна й самому замінити ті форсунки.
    модератор

Эксплуатирую с января 2011 года, автомобиль из салона. Пробег 10 500 км на сегодняшний день.

ГБО 4 поколения, итальянское "Trinity".

А якщо все досить просто, то можна й самому замінити ті форсунки.
    Я не могу.

Я не спеціаліст у ГБО, але можу приблизно підрахувати, що вартість роботи й "маржі" рівняється вартості приблизно 130-140 літрів пропану (брав по 6,00 за літр).
    Раньше по трассе расход был 7,5 л на 100 км, сейчас - 10 -12 л.
    Пророк

Пробег 10 500 км на сегодняшний день.
    І скільки з цього пробігу складає пробіг з перевитратою палива?
    модератор

Чому питаю, бо якось вже не дивує ситуація, коли "назло кондуктору куплю квиток й піду пішки":
    заплатити за роботу - нечеб-то "жалко переплатити".
    У той же час залишаєш пристойні суми на АЗС - начеб-то й нормально, бо "куди ж подітися?"
    Меня такие же мысли посещают.

І скільки з цього пробігу складає пробіг з перевитратою палива?
    Вы имеете в виду, когда проблемы начались?

Полтора месяца назад, при троганье с места, машина начала "чихать" и дергаться. Были мысли, что недостаточно прогрелась.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя