Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 27 из 27.
    Пророк

Re: Запасные части для автомобилей. Покупка без установки

ну тогда я не знаю..что у вас за машина......у меня а4 ауди..менял летом......газовые...суму написал выше....правда может у меня не слишком крутое гбо....но тем не менее 60 тысяч пока что..и первый раз заменил форсунки...тем более полетела одна..но мне назвали сумму в 200 грвень за все...решил заменить все)))

модератор

200 гривен - это с настройкой компьютера?

Нет, машина у меня не крутая. Скорее наоборот ))))). "Джили МК".
    Но форсунки к ней по 400 гривен
    Пророк

еще раз повторюсь..не знаю что за модель у вас...но у меня это все обошлось полчаса времени.со всеми настройками..и езжу без проблем.....есть же по пропану...возле танка людигазом занимаются...на Тевелева...Андрей есть такой...да много людей

не могу ничего вам ответить....машинка у меня хоть немного выше класом но..гбо стоит самое обычное евро 4....не смотря на всех людей у которых стоят крутые итальянцы....у меня всегда литраж в одном уровне....и проехал я уже на нем 60 тысяч....а форсунки стоили ..сколько и писал...я про газовые
    модератор

У меня стоит итальянское "Trinity".
    Пророк

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    У меня стоит итальянское "Trinity".
    мне это ни о чем не говорит...я в этом не разбираюсь...выбирая апаратуру..мне главное было разумная цена..запчасти..и сервис....
    Пророк

У будь-якому випадку, якщо питання гарантійності авто не є актуальним для власника, то треба цікавитись не питанням "замінити форсунки" (свічки запалювання, тощо), а шукати (через власних знайомих автовласників, моніторити автофоруми) СТО, або майстра, який має досвід роботи та гарні відгуки.
    Нормальний майстер вислухає власника, можливо проїдеться на машині, зробить діагностику (сканером, чи "на слух/на око" - це вже від досвіду залежить).
    А вже потім скаже "лікувати" чи "виривати" "хворий зуб" ("зуби"). Можливо і не в "зубі" справа.

Стосовно запасних частин: теж варто обговорювати такі питання з майстром. Можливо він має від продажу деталей свій "плюс" в грошовому вигляді. Можливо, майстер знає якісь "секрети підбору" деталей (вміє відрізнити якісну деталь, від "не дуже якісної"; або має можливість перевірити деталь на стенді і повернути її постачальнику у випадку, якщо вона не якісна).
    Можуть зустрічатися випадки, коли є два-три варіанти деталей одного типу, але є ті, які встановлюються швидко та надійно, а є ті, з якими мороки більше, а надійного встановлення годі й чекати (метал затонкий чи щось схоже) - трохии притиснув і вона зламалась. Звісна річ, що майстер вибере ту, з якою краще працювати, або яка має більший ресурс.

Або питаємо у майстра, якого виробника, якої моделі треба придбати деталі і за якими ознаками покупець може (чи не може) відрізнити саме потрібну деталь, а не те, "що гарно продається".

Особисто я підтримую такий підхід по відношенню не тільки до авто, але й у інших питаннях.
    Натомість не маю проблем з стоматологами, оргтехнікою, побутовою технікою та іншим "господарством", оскільки за ці "ділянки" відповідають ті фахівці, які й обслуговують ці "ділянки". Мені достатньо тільки "натиснути кнопку" й скористатися...

Хоча й не "блондинГо", та буває, що можу й по два-три тижні не заглядати під капот своїх авто - тільки заправка пальним і на тому все.
    23q
    23-й участник

а что мешает потусить(спросить кто у кого делает) на тематическом форуме, вот полтавская ветка

На автофорумах девушкам всегда рады, сами понимаете почему, так что подскажут быстро(могут даже провести)))!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3