Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от vladd
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Новачок

продам уаз 452

Продам УАЗ 452А 83г. в. в 1998 году был польностью поварен и поделан по рассказам бывшего владельца, у нас авто с 2005 года. Из плюсов в авто стоит дорогая МР3 магнитола со сьомной передней панелью и пультом, прошлым летом покупался дорогой аккумулятор, также в салоне стоит двухместное сидение с автобуса и рядом одноместное. Из минусов, требуются покрасочные работы по кузову, требуется замена прокладки на головке цылиндров, а также надо отремонтировать передний мост, есть запасное колесо на диске хотя резина на всех колесах в плохом состоянии. Автомобиль очень крепкий, но требует постоянного ухода, а в нас последнее время нет на это времени. Авто продается по доверенности. Есть также много запчастей которые тоже продаются. Авто находится в Зеньковском раене, с Храпачив Яр.
    Цена:25000 грн,торг возможен но минимальный!
    тел.0970063617 Евдокия Леонтьевна.
    Миниатюры Миниатюры 19042007523.jpg   19042007521.jpg   19042007519.jpg  

Пророк

Re: продам уаз 452

По-перше, це ЛЕК на базі вантажного шасі УАЗ.
    По-друге, у набагато кращому стані чоловік в автоклубі власників УАЗ-ів продавав (автомобіль вже з перевареним кузовом) тисяч за вісім гривень ("аби забрали"), та й то не зміг продати. Тому розібрав на складові та здав на металобрухт.
    По-третє, щодо ціноутворення: раджу сходити на сайти продажу автомобілів і побачити вартість хоча б машин 1995-2005 років для порівняння.

Так що, ні 25 тисяч, ні 15 пані Євдокія, нажаль, але не побачить.

P.S.
    Колись давно (років 12 тому) брали на підприємство схожий автомобіль.
    Пробіг був тисяч сорок, гаражне зберігання, навіть фарба збереглася. Вік авто був років з десять.
    Платили за нього тисячу доларів (звісно, що тоді це були інші гроші). Але й стан авто був відповідний (хоча двигун таки довелося ремонтувати).
    Для порівняння: повнопривідний "КамАЗ" тоді можна було купити за 3-5 тисяч доларів.
    Новачок

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    По-перше, це ЛЕК на базі вантажного шасі УАЗ.
    По-друге, у набагато кращому стані чоловік в автоклубі власників УАЗ-ів продавав (автомобіль вже з перевареним кузовом) тисяч за вісім гривень ("аби забрали"), та й то не зміг продати. Тому розібрав на складові та здав на металобрухт.
    По-третє, щодо ціноутворення: раджу сходити на сайти продажу автомобілів і побачити вартість хоча б машин 1995-2005 років для порівняння.

Так що, ні 25 тисяч, ні 15 пані Євдокія, нажаль, але не побачить.

P.S.
    Колись давно (років 12 тому) брали на підприємство схожий автомобіль.
    Пробіг був тисяч сорок, гаражне зберігання, навіть фарба збереглася. Вік авто був років з десять.
    Платили за нього тисячу доларів (звісно, що тоді це були інші гроші). Але й стан авто був відповідний (хоча двигун таки довелося ремонтувати).
    Для порівняння: повнопривідний "КамАЗ" тоді можна було купити за 3-5 тисяч доларів.
    не надо меня ничему учить,по сайтах было пройдено и не по одному и цена сложена не просто так!цена сильно снижена не будет,а не нравится,то молча проходим мимо!и вам совет на будущее,не стоит никого учить что к чему если об этом не просят,таких людей мягко говоря не любят!
    Пророк

Ответ Сообщение от maks5233 Посмотреть сообщение
    не надо меня ничему учить
    Ти на форум чого прийшов, спілкуватися?
    Якщо ні - то в такому разі твій "форум" - "Жовта газета": рубрика платних оголошень.
    Вчити? Нехай тебе вчителі вчать, для початку хоча б грамотності (а не "только деньги считать").

а не нравится
    Тебе "жениЦЦя" ніхто не запрошував, тому й "нравиЦЦя" тут недоречно.

то молча проходим мимо
    Не говори, что мне делать, и я не скажу куда тебе нужно идти! (не моє....)

и вам совет на будущее
    По-перше, я один, тому не "ви", а "ти"...(або "Ви", якщо дуже хочеться).
    По-друге, свої поради залиш при собі.

таких людей мягко говоря не любят
    Люби "ближнього свойого"....
    Без твоєї любові я якось проживу...

Твоє оголошення було всього-навсього доповнене інформацією, якою я володію.
    Звичайно, що ти можеш ЛЕК назвати й не УАЗ-ом, а Range Rover-ом "у старому кузові", але це нічого принципово не змінить (у тому числі й ринкову вартість).

Як кажуть:
    Хотеть не вредно, вредно не хотеть!
    Насправді, такі авто зазвичай купують рибалки або мисливці для короткотермінових поїздок "по полях, по болотам".
    Аби у потенційного покупця, який вміє користуватися пошуковими системами, була потреба у придбанні подібного краму, то можна було б скористатися більш привабливими пропозиціями на зразок такої (до речі - це повноцінний УАЗ, а не ЛЕК):
    http://avtobazar.ua/uaz-452-1986-zhi...1989720-1.html

Або таким:
    http://avtobazar.ua/uaz-452-1987-ode...1910402-1.html

А за 24 тисячі гривень (плюс торг) продають ось таке чудо:
    http://uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=12401
    Новачок

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Ти на форум чого прийшов, спілкуватися?
    Якщо ні - то в такому разі твій "форум" - "Жовта газета": рубрика платних оголошень.
    Вчити? Нехай тебе вчителі вчать, для початку хоча б грамотності (а не "только деньги считать").

Тебе "жениЦЦя" ніхто не запрошував, тому й "нравиЦЦя" тут недоречно.

Не говори, что мне делать, и я не скажу куда тебе нужно идти! (не моє....)

По-перше, я один, тому не "ви", а "ти"...(або "Ви", якщо дуже хочеться).
    По-друге, свої поради залиш при собі.

Люби "ближнього свойого"....
    Без твоєї любові я якось проживу...

Твоє оголошення було всього-навсього доповнене інформацією, якою я володію.
    Звичайно, що ти можеш ЛЕК назвати й не УАЗ-ом, а Range Rover-ом "у старому кузові", але це нічого принципово не змінить (у тому числі й ринкову вартість).

Як кажуть:

Насправді, такі авто зазвичай купують рибалки або мисливці для короткотермінових поїздок "по полях, по болотам".
    Аби у потенційного покупця, який вміє користуватися пошуковими системами, була потреба у придбанні подібного краму, то можна було б скористатися більш привабливими пропозиціями на зразок такої (до речі - це повноцінний УАЗ, а не ЛЕК):
    http://avtobazar.ua/uaz-452-1986-zhi...1989720-1.html

Або таким:
    http://avtobazar.ua/uaz-452-1987-ode...1910402-1.html

А за 24 тисячі гривень (плюс торг) продають ось таке чудо:
    http://uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=12401
    Короче,если что без обид.я сюда не спорить зашел,а лишь выставить авто на продажу,может кого заинтересует!Мне особо нет времени сюда заходить общатся.Если чем обидел,то извеняюсь.
+ Ответить в теме