Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 46.
    23q
    23-й участник

Re: Купую навушники - потрібна порада

Ответ Сообщение от TRANCE is my LIFE Посмотреть сообщение
    Зупинився на SteelSeries.
    не покупай их! Вот купишь а потом будешь жалеть. Нет, конечно, не публично-публично будешь восхвалять, но в глубине души будешь думать "почему же я не докинул 100 грн и не купил нормальный уши, а ведь говорили на форуме..."

2.0

Sky, яке хароше названіє провінції )))

TRANCE is my LIFE, та наздоровлє. з вас отчот. нагорода насєлєнію за труди ))))
    Новачок

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    не покупай их! Вот купишь а потом будешь жалеть. Нет, конечно, не публично-публично будешь восхвалять, но в глубине души будешь думать "почему же я не докинул 100 грн и не купил нормальный уши, а ведь говорили на форуме..."
    Ну да, хто ще тільки хвастається! я зупинився на них, бо то усе, що у мене є, тобто що насобирав!!! Не розумієш... аби дорожче...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

TRANCE is my LIFE, та наздоровлє. з вас отчот. нагорода насєлєнію за труди ))))
    Добре, предоставлю отчьот!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ага, чого там тільки не роблять )) і гуандуни ма'ть теж
    Ответ Сообщение от TRANCE is my LIFE Посмотреть сообщение
    Ну да, хто ще тільки хвастається!
    це тобі каже користувач Sennheiser eH 150 ))до речі - ці вуха тож непоганий варіант, та й ціна не дуже кусюча.
    Новачок

Ха) а для мене кусючі майже усі ціни!
    полосатік

А порадьте і мені навушники чи похваліть свої, тіко для мобіли. Збираюсь купити Нокію 5250, ібо мій старий 5-тирічний Самсунг недавно десь загубився. Кажуть, що нокіївські рідні навушники зовсім погані, знайомий радив вакуумні якісь. Може хтось контретно порадить путні вуха, з власного досвіду, так би мовити...
    Новачок

Взагалі, коли ти купупєш тел, і із ним ідуть у компелкті наушники, то саме вони, фірмові, будуть хороші для твого телефону, і по звучанні і по усьому. Для телефона пройдуть і KOSS, як звичайні затички, так можна і PortaPro. Але.... коси...ну... бррррррррр)
    шукай із Sennheiser собі по ціні, або на скільки бюджет розрахований?
    полосатік

Та самі продавці кажуть, що ті фірмові не дуже, оскільки бюджетний смарт, а не з всякими наворотами. Хотілось б до 100-130грн., бо й так непередбачені витрати, ходила б з своїм телефоном до його скону...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tigrina, якщо в комплекті йдуть рідні вакуумки (нокіївські) - то звук доволі гарний. Можна ще отаку (теж рідну) гарнітуру придбати - буде можливість керувати плеєром та викликами http://www.allo.ua/ru/products/detai...701/index.html П.С. Нокіївські вуха свого часу розробляли спеціалісти Sennheiser, зараз - хз.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Tigrina, якщо в комплекті йдуть рідні вакуумки (нокіївські) - то звук доволі гарний. Можна ще отаку (теж рідну) гарнітуру придбати - буде можливість керувати плеєром та викликами http://www.allo.ua/ru/products/detai...701/index.html П.С. Нокіївські вуха свого часу розробляли спеціалісти Sennheiser, зараз - хз.
    Вряд-ли за 70 грв. будет родная гарнитура,это скорее всего Н.С.(т.е. под оригинал).
    Глянул такие по опт.прасику Барабашовскому - около 33-35 гривен.
    Качество у таких гарнитур далеко не супер...
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5