Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 39.
    Пасажир

Re: "Час Земли"

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Іншим - сувора догана з занесенням до особистої справи.
    Пиши. Наступного разу обов"язково буду. За умов що буду вихідний.

модератор

Будем считать весенний астрономический сезон открытым!

В этот вечер небо было безоблачным, и наблюдали мы его таким с 18:20 до 20:50. Успели поймать "вечернюю звезду" (Венеру), дальше были поочерёдно Луна, Марс, Сатурн, туманность Ориона, Плеяды, Мицар/Алькор.

Правила "Часа Земли" не нарушали - никакой электрики, кроме мобильных телефонов и фотокамер

Несколько фоток...

Николай Фёдорович Тыщук приглашает под купол телескопа

Смотрим в мой 76мм Ньютон.

нормальной фотки не вышло, тому буде шось таке сюрреалістичне
    ри?

Да ж, Годину Землі відмітили вимиканням світла і майже повним інтімом - темно, тільки вогонь горить під чайником :)

В обсерваторії познайомилися з crazyastronomer - дяки йому велике, бо це ж він нам показував зірки й Місяць!
    Мабуть, мені надовго запам’ятається, що Місяць має волосіки Пізніш, при кращому наближенні (це так називається, нє?), ми дійшли висновку, що малий бачив промені від кратерів....може воно йому волосіками здалося?
    І плеяди подивилися, і Сатурн, і подвійну зірку Великої Медведиці, і туманність Оріона. Все таке яскраве, таке хороше, хоч і далеке. Плеяди було видно неозброєним оком (ясно ж, що тим, хто їсть багато морковки і не сидить за комп’ютером днями і тижнями - себто мені :).
    Дійсно таки бачила "падаючу зірку" і спочатку навіть подумала, шо мене проглючило від споглядання неба. Але Скай сказав, що теж бачив - вспокоїв, бо так недалеко і схибнутися
    Була здивована, що crazyastronomer так кльово орієнтується в зоряному небі, хоча в принципі чому тут дивуватися: людина любить зірки. Ех, мені б так!! *кидає шапкою об пол.
    А ще, коли ми вже майже йшли, до групки прибилася пара - веселий громогласний дядько і дівчина. Ох і смішно ж було з його репліки, коли він закричав: "Оце нічєво сібє! Та видно ж Сатурн! І кольца видно! Та підожди, не штовхайся - первий раз в жизні дивлюся в тєлєскоп!!!!"
    Оце я таке люблю, коли люди вміють радіти життю в будь-якому віці )))
    Не дивлячись на те, що ввечері стало холодно, а ноги відчутно підмерзали, йти мені не хотілося - хотілося порозглядати небесні світила хоч і по десятому разу, але хлопці зі мною були - ехехе...мерзляки карочє! Довелося попрощатися й покинути поле бою.
    Маю надію, що це не останній раз!!
    Ясно ж, шо я чекаю ще походів!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    хлопці зі мною були - ехехе...мерзляки карочє!
    це ми мерзляки??? Просто хтось був у зимовому взутті. І єдине, що в нас померзло, так це ноги.
    веселий громогласний дядько і дівчина. Ох і смішно ж було з його репліки, коли він закричав
    а ще він кричав: "Держіть його, він тікає (про Сатурн коли хтось зачепив телескоп )".
    Ну і дехто з форумців чекатиме свіжий номер газети Село полтавське
    модератор

Була здивована, що crazyastronomer так кльово орієнтується в зоряному небі, хоча в принципі чому тут дивуватися: людина любить зірки. Ех, мені б так!! *кидає шапкою об пол
    Ой, laithemmer, не треба мені так лестити. Для того щоб в такому обсязі "кльво орієнтуватися" достатньо мати паперову мапу або електронну, щось на зразок цієї

Софта, який зобразить вам вигляд неба у будь-який момент часу, існує багато, й різноманітного (від user-friendly до всяких там продвинутих). Правда, є здібності орієнтуватися в зоряному небі, які приходять із досвідом, але того неможливо продемонструвати чи пояснити за такий короткий час, як учора.

Плеяди було видно неозброєним оком (ясно ж, що тим, хто їсть багато морковки і не сидить за комп’ютером днями і тижнями.
    вдало сказано

Оце я таке люблю, коли люди вміють радіти життю в будь-якому віці )))
    Справді, коли людина років 50-60 перший раз в житті дивиться в телескоп, це не менш захопливо, ніж коли дитина.

це ми мерзляки??? Просто хтось був у зимовому взутті. І єдине, що в нас померзло, так це ноги.
    Ви не перші і не останні, хто замерз. Після кількох (чи кількохдесят) проведених на вулиці ночей починаєш розуміти, що вдягатися необхідно удвічі тепліше, ніж (здавалося б) потрібно. Майте на увазі (навіть влітку).

Ну і дехто з форумців чекатиме свіжий номер газети Село полтавське
    ага, до речі, а вона в газетних лотках наявна?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    а вона в газетних лотках наявна?
    хз, в підписному відділенні на Пушкіна має бути.
    ри?

crazyastronomer, татата, це ж скільки мені треба вивчати електронні карти і дивитися в небо, щоб нормально орієнтуватися і не плутати зірки Гончого Пса і Касіопеї?! П’ятдесят вісім років, я так думаю. Явно не менше!!
    модератор

П’ятдесят вісім років, я так думаю. Явно не менше!!
    мені ж явно більше
    ри?

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    мені ж явно більше
    Шутку поняло )))
    Але я ж не це мала на увазі Треба займатися усєрдно і прілєжно, а я ж ліниве, отого і стільки років надобно.
    Нервова, курррва

Sky, а хто був із "Села"?))) Колітєсь!
    Сорі, шо не прийшла. Засмоктало мєщанскоє болото.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4