Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 56.
    модератор
    Hmm

Наблюдения в обсерватории

Тема создана для желающих прийти посмотреть на звёздное небо в Полтавской обсерватории.

Важно! Любые мероприятия на территории ПГО проводятся только с разрешения директора.
    Поэтому свободное посещение обсерватории возможно только для членов астрономического клуба
    Для остальных желающих - необходимо договариваться в индивидуальном порядке.

Информация на данный момент:
    Буду в ПГО в понедельник 25.01 приблизительно между 15:00-19:30 (точно сам не знаю). Можно выделить время для кратковременной встречи, возможно и наблюдений (пишите в ЛС или на имейл). Хорошая погода почти обеспечена, но не знаю, есть ли здесь любители 20-градусных морозов...

модератор

Re: Наблюдения в обсерватории

Та-а-ак, тему цю я трохи позбавив уваги, (хоча і дійсно не був в обсеравторії із квітня місяця, жах який!)

Тож трохи свіжої інформації. Найближчим часом планується щось на зразок невеликої зустрічі (маю на увазі не великої тусовки, та без широкого розголосу). Із кожним зі своїх знайомих говорив на цю тему, але загального рішення ми ще не дійшли. Тому пропоную влаштувати це десь в середині липня, більш вірогідно на вихідних. Якщо приєднається кілька (<3-5) чоловік, буде в самий раз. Хто бажає, пишіть тут в темі або приватно, будемо домовлятися щодо дати. Програма така: на всю ніч (21-03 год.) або принаймні до опівночі, спочатку просто неформальна зустріч, балачки, потім спостереження із власними телескопами (погода, думаю, не буде проблемою), великий, тобто обсерваторний, телескоп не ґарантую.
    Новачок

Оооо, чудова пропозицiя! я тiльки за! а якщо на вихiдних - то взагалi супер! вiзьмете мене з собою? )
    модератор

deejay, ok!
    модератор

Зміни у датах:
    напевно, зустріч переноситься на наступні вихідні (10-11), плюс-мінус пару днів, в залежності від погоди.
    модератор

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Зміни у датах:
    напевно, зустріч переноситься на наступні вихідні (10-11), плюс-мінус пару днів, в залежності від погоди.
    Ніч 09/10 (пт/сб) скасовується через поганий прогноз погоди, 10/11 - через інші обставини. Залишається початок наступного тижня. :/
    модератор

Погода над нами продолжает издеваться, но ночь 14/15 (ср/чт) может быть ясной.
    ри?

crazyastronomer, серед тижня????? Ви шооооо?! У людей работка!!!!
    Ехехе йомайо..
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    crazyastronomer, серед тижня????? Ви шооооо?! У людей работка!!!!
    Ехехе йомайо..
    Більшість не проти й серед тижня. Але, чесно кажучи, може в мене не вийде, тому нічого поки не кажу остаточно. Наступні вихідні теж не варіант бо збираємося у Краснограді...
    модератор

Отже, такі справи: тільки-но погода покращилася, не вдається ніяк організувати зустріч в обсерваторії, принаймні на цьому тижні не вдається.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы