Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 56.
    модератор

Re: Наблюдения в обсерватории

Опачки, а хмари зникли
    Зараз вирішимо в телефонному режимі, о котрій годині зустрічатися. Можна і раніше - близько 20-ї

ри?

Астроном! Ти шо!! Треба ж точно!! тут жеж людей треба підігнати в шию, єслє шо!
    модератор

Зараз йду туди, розберуся з обстановкою. Хвилин через 40-60 буде точна інформація
    Новачок

Ура!!!!!Народ,я очень обрадовался,когда увидел эту тему....оказывается ОНА(обсерватория) все таки жива!!!!!Ура!!!!!Подскажите кто за главного,кто все решает,с кем можно по этому поводу поговорить?плиз.Когда-то был там-очень понравилось,хотелось бы повторить.Буду рад любой новой информации.
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    і нікооогоооо....мертва тиша! (*і мьортвиє с косамі стоять)
    Це точно...
    Прийшов я, і нікого нема тут поки що. Водночас, погода нормальна, навіть Чумацький Шлях видно.

Ответ Сообщение от Mosem82 Посмотреть сообщение
    Ура!!!!!Народ,я очень обрадовался,когда увидел эту тему....оказывается ОНА(обсерватория) все таки жива!!!!!Ура!!!!!Подскажите кто за главного,кто все решает,с кем можно по этому поводу поговорить?плиз.Когда-то был там-очень понравилось,хотелось бы повторить.Буду рад любой новой информации
    см. ЛС
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Це точно...
    Прийшов я, і нікого нема тут поки що. Водночас, погода нормальна, навіть Чумацький Шлях видно
    абидна, були на низькому старті, але... не зрослося, якось іншого разу
    модератор

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    якось іншого разу
    обов"язково, тiльки не буду поки про конкретну дату говорити, щоб погода не зiпсувалася
    модератор

Тьху, планували щось на суботній вечір (20/21), а воно зіпсувалося з погодою - нарешті, здається, настав типовий листопад :/
    Так можна дійти неприємної ситуації, коли бажаючих буде більше, ніж кількість годин ясного неба на місяць.
    модератор

Нарешті, як там кажуть "а за вікном майже весна..."

Хто бажає - позначте собі у календарі 19-20 чи 26-27 лютого. Плануємо на один із цих днів першу цього року зустріч в обсерваторії, маю на увазі - увечері, близько 17-18 години.
    Точно повідомлю десь за день-два. Усе залежатиме від погоди. Поки що на 19-20 лютого прогнозують ясне небо і -15 градусів
    Частий гість

А сколько єто будет стоить?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6

Теги для этой темы