Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 14 из 14.
    Пророк

Re: Концерт-присвята Сергієві Кузьминському - Полтава, 31 жовтня

Tail, якщо встигну...

Постійний відвідувач

взагалі-то я хотіла йти, але тепер не дуже виходить. побачимо(
    Пророк

копіпаст з блога.
    привід. особисто мене смерть кузі насправді зачепила. я не знала його особисто, хоч і читала його уютну жежешечьку, відчуваючи при цьому якийсь ефект наближення до людини, всі пісні якої знаєш напам’ять. у моєму віці (хоча, надалі всі просто шифруються і стісняються, я так думаю) потрібні хоч якісь кумири, яких створювати не велять. після концерту ми передивлялись Вродило в києві, згадували нашу першу з Ро спільну подорож, і як "музика на-а-ас связала" і скільки емоцій лишив по собі той концерт. Триб’ют в полтаві - як вираження вдячності, шолі. І світла пам’ять.

публіка. була. і якби не свиняча епідемія, оголошена напередодні в пятницю, людей було би навтіь більше. ми нагребли дохуя антивірусних засобів, там же на концерті їх повживали і нічо не боялись.

групи. були лише полтавські. ні смолєнськ ні львів ні рівне ні шо там ще було не приїхали. тому часу на виступ було достатньо.

тріб’ют ітселф. отлічнєйший. Вишняков зробив всьо шо можна було зробити маючи лише гітару і голос.наступна група Група (ото така блін назва, да) заставила вслухатися в рьов гітар, молотілово барабанів і гроуло-скрімовий вокал мальчіка який не полінився і помив своє довге чорне шикарне волосся. я розчула слова Бидло і Роксоляна. хто знає, чи була там третя пісня? Полундра приємно здивувала (признаюсь, мені симпатичний той хлопчик на вокалі, тим більше всьо шо я про нього знаю шо він швидко ходить і шикарно співає лаертського) такою розхлябаністю-розхристаністю, шось таке легеньке і ненапряжне. Контрабас, якобично, порадували. Шкодую, шо ніхто не засняв на відео чи десь геніальну версію Чому моя мама не любить мене-не-не-не. (Макс, з днем народжіння, кста). Майор Пронін - по-своєму, дуже по-своєму і цим несподівано сподобались. Пісні впізнавались навіть по зміненим словам (які іноді було дещо важко розібрати). Рвані ритми (ну, то в стилі МП), агресивно-ріжуча якась гітара, новий басист. Онейроїд, звичайно, звучав потужніше і густіше за всіх. чи то від кількості звуковидавающіх товаріщей на сцені, чи то якимось іншим причинам (побєда, прівєт!), але вкупі всьо звучало харашо. в Онейроїді була досягнута, я б сказала, максимальна автентичність, тобто наближеність до БГ. Дівчата на бек-вокалі (Вишню то знали всі, а от молоду кудряву дівицю бачили вперше), Фелікс щитай відпрацював за всю гадівську мідну групу. І не було мабуть лише клавішей:) Серед концерту явився діма з тамтамом, відіграв до кінця і таємниче зник.
    Як підсумок: триб’ют вважаю вдалим, незважаючи навіть на певні нюанси.

пробачте шо стіки слів. краткость - не моя сестра.
    Пророк

ОНЕЙРОИД - "Файне місто Тернопіль"

ОНЕЙРОИД - "Було не любити"

ОНЕЙРОИД - "Червона фіра"

ОНЕЙРОИД - "Звьоздочка Моя"

ОНЕЙРОИД - "Чуваки, Всьо Чотко"

ОНЕЙРОИД - "На долині туман Шейк"

скачати всі 6 роликів, формат відео - FLV, розмір архіву 194 Мб

дякую всім хто то знімав-цифрував-викладав-заливав
    бо я тіки юзаю)
+ Ответить в теме